Ročník 2006: Zadrhl se nám gólostroj

V sobotu náš ročník čekaly celkem dva zápasy, proto jsme nominaci rozložili tak, abychom zvládli odehrát dvě vyrovnaná utkání.
7.kolo v So 20.10.2018 08:30
Hostivař T.
Hostivař

Účel to určitě splnilo. V Hostivaři jsme odehráli vyrovnané utkání, i když výsledek vypadá trochu jinak. Je vidět, že pokud v zápase pražské soutěže nenastoupí vyložený tahoun či tahouni, dělá nám problém pohyb a celkové zapálení v zápase. Velmi aktivní byli Míša Oráč, Fíla Bartoš a Štěpán Stránský. V obraně vydržel celý zápas hrát Tom Hadraba. Důrazem a zapálením šel spoluhráčům příkladem Dan Holý. Několikrát jsme dokázali rychle od brány rozehrát po zemi a kombinačně se posunout na polovinu soupeře, jen to chce zkouše víc a víc. To jsou ta největší pozitiva.

Pohyb bez míče a včasné podstupování soubojů, to byly hlavní symboly našeho dnešního výsledkového neúspěchu. Ve druhém utkání za sebou jsme nedokázali přepnout na vyšší tempo a i v Hostivaři jsme se tempu přizpůsobili. V útočné fázi jsme soupeře překvapili jen párkrát, proto jsme vstřelili také jen jednu branku.

Pro nás tedy velká zkušenost, která nám opět ukázala, že je stále na čem pracovat. V tréninku se více zaměříme na vedení míče, převzetí míče a nejvíce na přepnutí mezi útokem a útokem na míč. Děkujeme rodičům za podporu, kteří i v takto ranním zápase dokázali náš tým častokrát povzbudit.

sobota 20.10.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1341