Mladší žáci B (2012)

Ročník 2007: Kvalitní soupeř

Nedělní zápas našich hochů s Jesenicí přilákal na stadión jenom velmi bídnou návštěvu.
v Ne 3.3.2019 14:50
Háje UMT.
Jesenice

Ještě jsem měl v paměti lekce, které nám jeseničtí uštědřili na zimním halovém turnaji u nich.

Zápas začal v podobném stylu. Soupeř byl lehce fotbalovější a útočník s číslem deset vytvářel na levé straně řadu nebezpečných situací. Naši kontrovali velkou bojovností a slušnou obranou. Soupeř šel cca po 10 min. do vedení, naše kluky gól vyburcoval a do půlky se podařilo srovnat skóre.
Po přestávce se situace opakovala. Gól soupeře, v zápětí odpověď. Kdo by ovšem čekal nárůst sebevědomí a obrat, ten by se mýlil. Asi po 50ti minutách hry naši úplně odešli, soupeř řádil a koncepce hry se zbortila. To, že od té doby Háje inkasovaly pouze dvakrát je milosrdné. Tak snad příště... :-)

neděle 3.3.2019 | Michal Cimr | Přečteno: 1748