Ročník 2007: Nepříjemná zima

Dnes před zápasem bylo zataženo po dešti. Hrálo se na hřišti ve Štěrboholích převážně za deště, na mokré trávě, teplota lehce pod 10°C, mírný vítr.
1:6
(0:3)
1.kolo v Ne 28.10.2018 14:30
Štěrboholy T.
Roudnice nad Labem
Diváci: 65,

Do hry proti soupeři z Roudnice n/L jsme vstupovali jako čtvrtí proti druhému z žebříčku. Hráči se rozcvičovali v bundách a čepicích. Do hry nastoupili v termoprádlu. Byla zima. Ze střídačky Hájů působili trenéři p. Hornik a pí. Klíčová. Naše mužstvo čítalo 12 a soupeře 16 hráčů.

Po pokřiku v 14:30 přišel výkop v 14:32. Naše utkání sledovalo cca 30 diváků. První roh získal soupeř v 14:35 a zanedlouho jsme dostali 1. gól. V 14:39 druhý gól. Trestné střílení Háje v 14:40. Druhý roh soupeře v 14:44. Působili jsme zaskočeně. Nedařila se nám kombinace. Soupeř měl převahu. Před bránu jsme se dostávali z brejků. V 14:52 jsme dostali 3. gól. V 14:59 druhý roh Hájů a zlepšení kombinace a dravosti Hájů. Zanedlouho jsme kopali další roh. konec první třetiny v 15:02 a stav 0:3.

Druhá třetina začala v 15:07. A soupeř měl v začátku navrch. V 15:10 jsme neproměnili přímý. V 15:15 roh Háje nevyužily. Ani zlepšení pohybu našich hráčů bohužel gól nepřineslo. Soupeř nás ohrožoval z brejků. V 15:27 jsme dostali 4 gól. Soupeř si vypracoval 2 rohy a měl zase převahu. V 15:35 jsme dali po chybě brankáře první gól. Druhá třetina skončila 1:1.

V 15:40 začala 3. třetina. Bylo deštivo a poměrně tma. V 15:45 jsme dostali pátý gól. V 15:46 jsme neproměnili trestné střílení. A ani další šance z rohů v 15:48 a 51 nepřinesly gól. A v 16:00 po převaze soupeře jsme dostali šestý gól. A záhy na to téměř další. Následovala série rohů soupeře. V 16:07 konec třetí třetiny - 0:2.

Ač se hráči Hájů ročníku 2007 snažili, dnes recept na soupeře nenašli. Jako týmu nám to moc nešlo. Nedařilo se nám tvořit šance ani tlak na soupeře. Zaostávali jsme v kombinaci a často ztráceli míče. Soupeř hrál v klidu a nedal se příliš rozhodit. Ale i zkušenosti z prohry se nám budou do budoucna hodit. Pochvala patří všem co hráli fér čistou hru. A poděkování divákům, kteří i přes nepřízeň počasí vydrželi a fandili až do konce.