Starší přípravka A (2008)

Ročník 2008: Gól, gól, gól...

Ročník 2008: Gól, gól, gól...
Sobotního dopoledne jsme dorazili na utkání do Střešovic.
11:46
(6:23)
8.kolo v So 27.10.2018 11:00
Střešovice UMT
Střešovice
FC Háje
Diváci: 90,

Komentář

Trenér Michal:

V sobotu před obědem jsme odehráli další zápas. Vzhledem k tomu, že zvoláků tentokrát bylo jen sedm, doplnil nás na každou čtvrtinu hráč Hájů – postupně si tedy s námi zahráli Olík, Miky, Vláďa a Dan. Všem jim moc děkujeme za pomoc. Samotný zápas jsme chtěli odehrát v režii kluků, tedy aby si sami určili, kde kdo bude hrát, zvolili si taktiku a domluva byla i ta, že od trenérů neuslyší při hře žádné pokyny a o přestávkách si uděláme rozbor toho, co se nám povedlo, co chceme zlepšit a co třeba změnit.

Hned první čtvrtina nám tento plán trošku nabourala. Celkově lepší polovina týmu soupeře se do nás zakousla a na naši branku šla jedna střela za druhou. Výborný Vojta v bráně nás ale podržel a postupně se hra vyrovnávala. A i soupeřův brankář musel do konce první čtvrtiny ukázat několik perfektních zákroků. Soupeře jsme v této čtvrtině nakonec přetlačili o jeden gól a o přestávce si konečně řekli, co chceme zlepšit.

Kluci se jednoznačně shodli, že je třeba více pohybu, nabízet se spoluhráči s míčem, zpracovávat si míč do pohybu a aktivně bránit soupeře. Druhou čtvrtinu se to některým hráčům povedlo více, některým méně, ale když jsme zpřesnili kombinaci a zakončení, začalo se naše mužstvo víc a víc prosazovat. Přes opět výborný výkon soupeřova brankáře jsme už Střešovice přehrávali a to se projevilo i na rozdílu ve skóre. Druhá polovina soupeřova týmu byla méně kvalitní, a tak kluci předváděli spoustu pohledných akcí, každý si dal gól a postupně se vystřídali na všech postech. Za zmínku stojí i akce našeho brankáře, který využil postavení soupeře, prošel celé hřiště a vstřelil branku.

Trenér Dan:

V sobotu jsme sehráli vítězný zápas se Střešovicemi. V první polovině zápasu jsme soupeře převyšovali především v individuálních dovednostech a podařilo se nám vstřelit několik branek. V druhé polovině se hrál už vyrovnaný zápas. Příkladná byla v obou poločasech zápasu bojovnost a chuť získat míč pro sebe.

Děkujeme všem, kteří na zápas dorazili a užili si tento fotbalový den.


sobota 27.10.2018 | Michal Andronikov, Daniel Beneš | Přečteno: 382

Další články