Ročník 2008: Zakončení halové sezóny

V sobotu odpoledne jsme odehráli poslední z řady turnajů v Kostelci nad Černými lesy.
:
v So 16.3.2019 13:30
Kostelec n. Č. l.
Turnaj

Na začátku turnaje se kluci rozkoukávali a výkon nebyl optimální, ale zápas od zápasu se herní kvalita z naší strany zlepšovala. Poslední dva zápasy jsme odehráli bez větších chyb. Pozitivem bylo, že si kluci rady, které jsme jim předávali, postupem času brali k srdci a pokoušeli se je přenést do dalších utkání.

Celkově na hráčích byla vidět velká snaha a zaslouží si všichni pochvalu. V konečném součtu, kdy jsme 3 zápasy vyhráli a 3 prohráli, jsme obsadili krásné páté místo. Opět bych tedy chtěl všechny pochválit a poděkovat dětem i rodičům za účast!

Turnaje se zúčastnili: Faistauer, Herzer, Martiník, Medvec, Mleziva, Motlík, Moudrý, Weisskopf, Winkler

sobota 16.3.2019 | Ondřej Machač | Přečteno: 1092