Starší přípravka B (2014)

Ročník 2009: Mnoho gólů a herního času

Ročník 2009: Mnoho gólů a herního času
V neděli odpoledne proběhl turnaj ročníku 2009 v tělocvičnách ZŠ Květnového vítězství 1554. Turnaje se zúčastnily 2 týmy hájeckých, 2 týmy z Podolí a tým Újezdu P4.
:
v Ne 16.12.2018 15:00
ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje
Turnaj

Komentář

Turnaj se hrál ve 2 tělocvičnách zároveň systémem každý s každým na dvě půle po 12ti minutách. hrálo se 4+0, tudíž se hrálo bez brankařů na malé brány. Všichni hráči dostali moře času předvést své fotbalové dovednosti. A že bylo na co koukat!

K vidění byla spousta krásných fotbalových akcí, neskutečný počet gólů (každý tým vstřelil minimálně 25 branek), zarputilé souboje ale vše v duchu fair-play. Celý turnaj proběhl v báječném tempu, bezvadné atmosféře a každý hráč si na konci odnesl medaili. Tradičně se vyhlašoval pouze počet vstřelených branek bez jakéhokoliv pořadí.

Na závěr bych chtěl říct, že tento turnaj se uskutečnil čistě díky dobré komunikaci a vzájemně dobré spolupráci mezi trenéry. Ihned po skončení akce se trenéři shodli, že obdobnou akci by rádi během zimy alespoň jednou zopakovali. Jen na málo turnajích si kluci užijí více než hodinu a půl čistého herního času a zažijí radost z takového množství vstřelených branek.

Turnaje se zúčastnili: Kubík Kratěk, Ondra Martinec, Ondra Kadlec, Luky Ulrych, Dave Neuman, Tom Král, Míra Mašín, Luky Zelenka, Ondra Nepožitek, Tobias Paško


neděle 16.12.2018 | Lukáš Feňa | Přečteno: 1220

Další články