Ročník 2009: Silný Braník

Za krásného sobotního odpoledne jsme se sešli na hřišti Schulhoffova ku příležitosti zápasu s Braníkem v rámci Jihovýchodní ligy.
:
6.kolo v So 30.3.2019 14:30
Schulhoffova UMT.
Braník

Naši kluci si zaslouží pochvalu za předvedenou snahu především v první a poslední čtvrtině zápasu. V těchto fázích utkání byla na klucích vidět chuť a touha pro fotbal. Bohužel především díky mnoha inkasovaným brankám naši borci tuto chuť občas ztráceli. I když možná se neztrácela chuť hrát fotbal, určitě se však často vytratil zápal či soustředěnost pro hru.

To je škoda, protože když jsme se soustředili a koncentrovali na svůj výkon, dokázali jsme svou dravostí silného soupeře zaskočit. Je tu však další bohužel. Soupeř byl opravdu na poměry Jihovýchodní ligy silný a všichni na hřišti tento rozdíl cítili. Pro nás je však pozitivní, že to kluci ani jednou nevzdali.

Zajímavostí je jedna z mála negativních poznámek při hodnocení zápasu jednoho z kluků: "Nelíbí se mi, když dostaneme gól a kluci si spolu povídají místo toho, aby bránili...". Očividně trenéři nejsou jediní, kteří si u svých svěřenců všimli občasného nedostatku zájmu o hru. Takhle hodnotí zápas někdo, kdo chce vyhrát. Musíme však chtít vyhrát všichni!

Zápasu se zúčastnili: Luky Ulrych, Luky Zelenka, Kubík Jasa, Pepa Vančura, Ondra Nepožitek, Míra Mašín, Kubík Kratěk

sobota 30.3.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 910