Mladší přípravka B (2015)

Ročník 2011: Odvaha nám nechybí

Ročník 2011: Odvaha nám nechybí
V sobotu dopoledne jsme se vydali do Kostelce nad Černými lesy na další z řady zimních turnajů.
:
v So 19.1.2019 08:30
Kostelec n. Č. l.
Turnaj
FC Háje

Komentář

Turnaj byl pořádán pro kategorii mladší přípravky, tudíž se na něm objevily jak děti narozené v roce 2011 tak především i narozené v roce 2010. Náš tým byl složen z dětí ročníku 2011 a 2012, v čemž jsme byli výjimkou, což ale bylo pro kluky velikou výzvou, které se s chutí chopili. Kromě nás se jej zúčastnily i děti z Nehvizd, Radimi, Vyžlovky, Kostelce n. Č.l. a Škvorce.

Kluci se vůbec nezalekli starších kluků a holek a odvážně se pouštěli do individuálních průniků a kombinací, odvaha a chuť hrát nám opravdu nechyběla. Často jsme se dostávali do zakončení, předvedli jsme i několik hezkých střel z dálky, nicméně celkově na turnaji padalo méně branek a tak i našim klukům to tam nepadalo tolik, jako se jim to dařilo třeba minulý týden v Lužinách - s futsalovým míčem nemají tolik zkušeností, a i to bylo v zakončení znát. Místy nebyl ani náš pohyb směrem dopředu úplně ideální, chyběla nám někdy větší aktivita a nabídka kamarádovi s míčem u nohy.

I tak ale bylo z naší strany k vidění spousta hezkých akcí, každý ukázal, že v něm dřímá veliký potenciál. A k tomu všemu se povedlo nám vsítit krásných osm branek a velikou radost měli kluci i z udrženého čistého konta v posledním zápase.

Děkuji rodičům za podporu kluků.

Turnaje se zúčastnili: Ondra Bareš, Šíma Hořák, Váša Novák, Eda Pacák, Pepa Šesták, Kája Uhlíř, Kryšťa Vlach.


sobota 19.1.2019 | Filip Černík | Přečteno: 962

Další články