Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: První Háje Cup v letošní sezóně

V poslední listopadovou sobotu jsme se sešli s dalšími pěti kluby v hale Jedenáctka a zahájili tak sezónu halových turnajů tradičním Háje Cupem.
:
v So 24.11.2018 09:00
Jedenáctka VS
Turnaj

Děti se postupně utkaly s kamarády ze Slavie, Tempa, Újezdu P4, Bohemians a ČAFC, a ač se hrálo pouze na jednom hřišti, tak turnaj velice hezky odsýpal a měl dle mého názoru vysoké tempo.

My jsme se do turnaje rozjížděli zvolna, v prvních zápasech nebyla hra z naší strany úplně taková, na jakou jsme zvyklí. Bylo znát, že nám ten přechod z trávy do haly dělá trochu problémy – ubyly individuální průniky a kličky, nahradily je rychlé zbavování se míče a poměrně velká dávka odkopnutých míčů. Postupem turnaje jsme se ale rozehráli k moc hezkým výkonům a poslední zápas se nám z herního pohledu vyvedl nejlépe. Co se týče toho nejdůležitějšího aspektu hry - radost ze hry - tak ten byl z mého pohledu hodně vysoko; děti hra moc bavila, chtěly hrát a vnímal jsem, že si turnaj velice užívají.

Věřím, že si turnaj užili i rodiče a fanoušci, kterým děkuji za podporu dětí.

Turnaj odehráli: Daník Bohdal, Šíma Förster, Vojtík Krámek, Vašík Novák, Pepík Šesták, Kája Uhlíř, Fíla Vaňáč, Kryštůfek Vlach, Monča Zdeňková

sobota 24.11.2018 | Filip Černík | Přečteno: 1041