Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: První jarní soutěžní zápas

V sobotu před obědem otevřel hájecký ročník 2011 jarní část sezóny výjezdem do Podolí.
12.kolo v So 23.3.2019 11:15
Podolí T.
Podolí

Zimní část fotbalové sezóny je za námi, krásné sobotní počasí bylo jako stvořené pro fotbal, a tak jsme vyrazili odšpuntovat jarní část sezóny do Podolí prvním soutěžním zápasem hraný na čtvrtiny po patnácti minutách.

Našim dětem po fotbalové stránce zápas příliš nevyšel, nezastihli jsme raketový nástup soupeře, těžko se nám poté vyrovnávalo s nastoleným tempem. Chybělo tomu z naší strany skoro všechno, co zdobilo naše zápasy v podzimní části, jako bychom ještě stále zažívali zimní spánek, ze kterého se nám nedařilo v průběhu zápasu probudit.

I tak jsme ale měli moc hezké pasáže ve hře, nejhezčí byl z naší strany asi nástup do třetí čtvrtiny, kdy jsme pro změnu my zaskočili soupeře zvýšeným nasazením. V průběhu zápasu jsme předvedli několik moc krásných individuálních průniků, jen se nám moc nedařilo je zužitkovat.

Co nám ovšem z podzimu zůstalo, je radost ze hry. A není ona právě tím důvodem, proč se scházíme na trénincích a zápasech?

Děkuji rodičům za podporu dětí.

Zápasu se zúčastnili: Ondra Bareš, Marťa Čekajlo, Šíma Förster, Míša Medvec, Jára Motlík, Váša Novák, Eda Pacák, Kuba Suchánek, Pepa Šesták, Honzík Tůma, Kája Uhlíř, Fíla Vaňáč, Kryšťa Vlach, Monča Zdeňková.

sobota 23.3.2019 | Filip Černík | Přečteno: 2056