Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: První turnaj v novém roce

V neděli se ročník 2011 zúčastnil turnaje pořádaného Motorletem Praha ve sportovní hale Lužiny.
:
v Ne 13.1.2019 09:00
Lužiny
Turnaj

Turnaje se kromě domácího Motorletu a našich kluků zúčastnili i holky z AC Sparta Praha a kluci ze Slivence, Bohemians Praha, Střesovic a Řeporyjí. Zahrál si každý s každým s délkou zápasu 15 minut.

Turnaj byl z celkového pohledu hezky vyrovnaný, byly zápasy a jejich pasáže, ve kterých jsme byli my dirigenti hry, ale i takové, ve kterých tempo diktoval soupeř. Měli jsme trochu pomalejší rozjezd, začátek prvního zápasu s Motorletem nám ne úplně vyšel, ale postupně jsme se rozehráli k moc pěknému výkonu.

Předvedená hra kluků se mi líbila, vypíchl bych naprosté minimum odkopnutých míčů – v drtivě drtivé většině případů, kdy se míč dostal klukům k noze, tak se pokoušeli s ním něco vymyslet, místo, aby se uchýlili k destruktivnímu odkopu, na což byla z mého pohledu radost koukat. Množství úspěšných pokusů o kličku a individuálních průniků bylo také velice vysoké, lasičkovité průniky kolem mantinelu (v čemž exceloval Šíma), ze kterých vzniklo nepřeberné množství nebezpečných situací před soupeřovou brankou, určitě také stály za to. Zaujal i zkušeně zahraný pokutový kop v podání Káji, který jej s klidem uklidil pod břevno, jako by se nechumelilo. A jsem rád, že si roli brankáře opět vyzkoušeli i kluci, kteří se obvykle do brány moc nehrnou a vedli si všichni v bráně hezky.

Celkově šlo o pěkný turnaj, děkuji pořadatelům za jeho organizaci a rodičům za podporu kluků.

Turnaje se zúčastnili: Dan Bohdal, Marťa Čekajlo, Šíma Förster, Kristián Gallik, Vojta Krámek, Viťa Mrzena, Kája Uhlíř

neděle 13.1.2019 | Filip Černík | Přečteno: 1069