Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: Úžasných 55 branek

V šestém zápase letošního soutěžního ročníku byla naším soupeřem FA Praha a dohromady padlo skvělých 79 gólů!
6.kolo v So 13.10.2018 16:15
Háje UMT
FA Praha

Do zápasu děti vstoupily s cílem dát minimálně 35 gólů, který si samy nastavily, a s velikou chutí tento cíl splnit, která je v průběhu zápasu ani na moment neopustila. Chuť dát branku měl v tomto zápase opravdu každý, nasazení dětí bylo ukázkové, radost pohledět.

Oproti úvodním zápasům vnímám veliký posun v rozehrávce, která se nám začíná velice dařit, brankáři mají odvahu vyjet s míčem i hezky přihrát spoluhráčům. Máme ale rezervy v obsazování hráčů, náš soupeř v tomto zápase rozehrával své akce od branky a auty převážně vhazováním, tudíž nejednou přistihl naše děti v nedbalkách, kdy zeď vytvořenou našimi dětmi před ním přehodil, našel tak úplně volného hráče, který se najednou řítil sám na bránu.

Individuálně směrem dopředu jsme na tom ale opravdu fantasticky, co si někteří naši hráči dovolí s míčem je opravdu parádní, a ještě navíc potom dokáží buď skvěle akci zakončit nebo krásně najít volného kamaráda; gól přímo z rohového kopu do horního rohu branky fanoušek také nevidí příliš často.

To vše dalo dohromady moc hezký výkon, ze kterého vyplynulo úžasných 55 vstřelených branek, klobouk dolů!

Děkuji rodičům a fanouškům za podporu dětí.

Krásný výkon předvedli: Klárka Bartošová, Daník Bohdal, Marťa Čekajlo, Šíma Förster, Kristiánek Gallik, Šíma Hořák, Vojtík Krámek, Jára Motlík, Váša Novák, Eda Pacák, Pepa Šesták, Kája Uhlíř, Fíla Vaňáč, Kryštůfek Vlach.

sobota 13.10.2018 | Filip Černík | Přečteno: 1879