Předpřípravka A (2017)

Ročník 2012: Velký turnaj

Nedělní turnaj v Horních Měcholupech přátelských klubů Slavie si užil i ročník 2012.
:
v Ne 18.11.2018 09:00
Horní Měcholupy
Turnaj

Účast týmů byla pestrá, hrálo se ve dvou skupinách po šesti týmech a každý tým tak hrál pět zápasů. Fotbalisté FC Háje JM rozdávali góly rovnou do dvou branek a podávali skvělý výkon při ohledu na mrazivé počasí. Sice nám to nejprve ze začátku chvilku trvalo, ale jak se kluci rozehřáli, ukázali několik hezkých akcí a povedených kliček a souher.

Také rodiče nesmíme opomenout, jejich aktivita a nadšení při povzbuzování byla pro hráče velmi přínosná a vítaná. Na závěr bych turnaj zhodnotila jako obohacující a povedený, samozřejmě se musíme zlepšovat a posouvat dále vpřed, ale věřím, že se nám společně vše podaří!

Hráči: Jan Beránek,Max Dembitskyy,David Faltys,Lukáš Herzer,Lukáš Král,Lukáš Moudrý,Marek Němčík

neděle 18.11.2018 | Natálie Šedivá | Přečteno: 1019