Předpřípravka B (2018)

Ročník 2013: První zkušenost s turnajem

V sobotu 19. 1. 2019 jsme s ročníkem 2013 odehráli první halový turnaj. Turnaj byl pro spřátelené kluby SK Slavia Praha a odehrál se pod záštitou FC Háje.
:
v So 19.1.2019 08:30
HJM - Květňák
Turnaj

My jsem vytvořili 3 týmy FC Háje, aby se kluci nemuseli moc střídat a byli co nejčastěji na hřišti. Hrálo se na malém hřišti s mantinely v počtu 3 hráčů.

Celkem každý tým odehrál 8 zápasů, tzn. se všemi týmy, které se zúčastnily. Kluci se snažili v každém zápase nastřílet co nejvíce gólů a zápasy si užít, což se jim, myslím, podařilo.

Hned po skončení turnaje a po vyhlášení už se vyptávali, kdy bude další turnaj, a to je důkaz, že je turnaj a fotbal baví a z toho máme my trenéři největší radost.

Závěrem je potřeba poděkovat klukům z FC Háje, kteří turnaj organizovali, protože organizace byla bez jediné chyby a všichni byli moc spokojení.

sobota 19.1.2019 | Pavel Eliáš | Přečteno: 1961