Starší dorost

Starší dorost: Ani Junior nás o body nepřipravil

V sobotu dopoledne jsme přivítali tým, který ještě neprohrál a dosud ztratil jeden bod. Ve své sestavě měl fyzicky vyspělé hráče. Čekal se tudíž velmi vyrovnaný souboj. Nedošlo k němu, protože jsme byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli výrazným rozdílem.
9.kolo v So 3.11.2018 10:30
Háje UMT
Junior

Na zápas druhého se třetím se nedostavil rozhodčí. Přitom se hrálo o přední příčky zajišťující postup do pražského přeboru. Mohlo jít o vyhrocený a tvrdý souboj. Naštěstí se hrálo slušně a ke kvalitě zápasu přispěl výborný výkon laika, který se ochotně ujal pískání.

My jsme od začátku hráli úplně jinak než v předchozích zápasech. V nich nám stačil vlažný výkon. Tentokrát jsme od začátku běhali, kombinovali a zodpovědně bránili. Snažili jsme se využívat krajních hráčů. Ti potom servírovali míče do pokutového území. V něm si nabíhali spoluhráči a uklízeli balón do sítě. Takovýmto způsobem padla polovina gólů.

Další jsme přidali po rohu, nebo pěkných kombinačních akcích. Zkrátka na fotbal v našem podání se velmi pěkně dívalo. Přitom se nedá tvrdit, že by soupeř byl slabý. Vždyť před zápasem byl na druhém místě v tabulce. Sedm výher a jedna remíza do zápasu s námi vypovídají o jeho kvalitě. Na nás to bylo málo.

Kluci si ověřili, že když hrají s patřičným nasazením, nedrží zbytečně dlouho míč, důsledně obsazují protihráče a vzájemně se povzbuzují, jsou těžko k poražení. Naopak jsou schopni nasázet v tabulce výše postavenému soupeři šest gólů.

V sobotu od 13 hodin a 15 minut se na Zličíně utkají s týmem, který vyhrál všech devět zápasů. Kluci se nemusí bát. Budou-li se držet svého způsobu hry, mají na vítězství. Přijďte je povzbudit a přesvědčit se, zda se jim to podaří.

Junior s přehledem porazili: Pospíšil, Melichar, Zábranský, Semecký, Kolář, Hartman, Hůlka, Hadraba, Mašek, Müller, Truong, Krejčí, Novotný, Vrzal, Mukhamedov, Tokar, Kepka

sobota 3.11.2018 | Petr Hartman | Přečteno: 2208