Starší dorost

Starší dorost: Jasné vítězství v domácí premiéře Nad Přehradou

Proti Dolním Chabrům jsme poprvé využili k mistrovskému zápasu areál Nad Přehradou. Jarní domovské hřiště jsme pokřtili přesvědčivým vítězstvím.
14.kolo v So 6.4.2019 14:30
ZŠ Nad Přehradou T.
Dolní Chabry

Na perfektně připravené přírodní trávě nám k němu stačil průměrný výkon. Soupeř nás nepřinutil k tomu, abychom hráli od začátku do konce naplno. Hosté přijeli pouze s jedenácti hráči. Více jich kvůli rozsáhlé marodce nedali dohromady. Snažili se kombinovat a trápit nás rychlými protiútoky. Až na výjimky nebyli úspěšní. Do větších šancí se nedostávali. Hru jsme měli od začátku pod kontrolou. O tom, že získáme tři body, nebylo pochyb.

Velmi rychle jsme se dostali do vedení. Do přestávky jsme ho navyšovali. Přitom ne zdaleka všechny šance jsme dokázali proměnit. Bylo to dobře, protože by soupeř odcházel ze hřiště s pořádným debaklem. Šestigólový příděl za prvních pětačtyřicet minut ubral klukům do druhého poločasu trochu motivaci.
Prostřídali jsme. Začali jsme v některých fázích hrát příliš individuálně. Nechtělo se nám už tolik běhat. Přesto jsme se dostali do několika nadějných příležitostí. Nedokázali jsme je proměnit. Proto jsme se nedostali k dvoucifernému skóre. Dolní Chabry nakonec neodjížděly úplně s prázdnou. Dokázaly vstřelit z pokutového kopu gól. Na konci zápasu tak na ukazateli skóre svítil pro ně docela přijatelný výsledek.
Zisk tří bodů nás trochu oddělil od Junioru, se kterým bojujeme o druhé místo v tabulce. Ten překvapivě ztratil body po remíze s Hrdlořezy. Tedy se soupeřem srovnatelným s Dolními Chabry. Ukazuje se, že žádného soupeře nelze podcenit. Zároveň se potvrdila kvalita našeho týmu. Musíme ji opět prokázat v neděli ve Vokovicích, kde se utkáme s béčkem Aritmy.

Dolní Chabry jasně přehráli: Pospíšil, Melichar, Kolář, Semecký, Ali Abdullah, Truong, Hůlka, Hadraba, Mašek, Müller, Kulhavý, Kostka, Hartman, Coulibaly, Novotný, Nguyen, Krejčí

sobota 6.4.2019 | Petr Hartman | Přečteno: 2859