středa 23.10.2019 | Klub | Přečteno: 83

Rozpis tréninků zima 2019/2020

Háje Cupy
2019
Tréninky
28.10.-1.11.
středa 23.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 65

Muži B: Slabý druhý poločas

pondělí 21.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 141

Muži A: Lekce z produktivity

pátek 18.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 135

S fotbalem do Háje

pátek 18.10.2019 | Dáša Černá | Přečteno: 150

Jak posílit imunitu u sportujících dětí

čtvrtek 17.10.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 152

Ročník 2011: Vítězství v derby

čtvrtek 17.10.2019 | QALO, Lukáš Feňa, Mikuláš Zbořil | Přečteno: 148

Ročník 2009: Užitečně s Hostivaří

středa 16.10.2019 | Pavel Meluzín | Přečteno: 163

Ročník 05/06: Krásné utkání s dívkami z Edenu

středa 16.10.2019 | Matěj Soucha | Přečteno: 197

Ročník 2008: Pozitivně a sebevědomě

úterý 15.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 248

Muži B: Úžasný obrat

úterý 15.10.2019 | Michal Janováč | Přečteno: 156

Ročník 2007: Utkání s Juniorem

úterý 15.10.2019 | Jan Novák | Přečteno: 189

Muži A: Komplex Kyje

pondělí 14.10.2019 | Otmar Litera | Přečteno: 169

Ročník 2007: Jdeme postupně

pondělí 14.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 135

Ročník 09/10: Krásné sobotní ráno

sobota 12.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 200

Halloween na Hájích 2019

pátek 11.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 150

S fotbalem do Háje

pátek 11.10.2019 | QALO, Lukáš Feňa, Pavel Rašplička | Přečteno: 153

Ročník 2009: Dukelský průsmyk nezdolán

Aktuality

21.10.2019

Zrušení tréninků

V období podzimních prázdnin na Jižním Městě (28.-30.10.) budou zrušeny tréninky předpřípravek, přípravek a mladších žáků.
17.10.2019

Poslední trénink brankářů

Příští týden v úterý (22.10.) proběhne v areálu Schulhoffova poslední trénink brankařů z přípravek v roce 2019. Tréninky znovu započnou na jaře roku 2020.
23.9.2019

Výběr U10

Háječtí hráči Tomáš Kantůrek a Jáchym Pechar byli nominování do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U10.
18.9.2019

Výběr U13

Hájecký brankář Tadeáš Balon byl vybrán jako reprezentant pražského výběru v kategorii U13.
16.9.2019

C licence

Hájecký trenér Filip Černík úspěšně absolvoval kurz a získal trenérskou C licenci.
3.9.2019

Trenérská schůze

Ve středu 11.09.2019 proběhne od 19:30 v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
23.8.2019

Rozpisy tréninků

Ke všem ročníkům byly nahrány rozpisy tréninků platné od konce letních prázdnin.

Kalendář akcí

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Rozpis zápasů / Výsledky

26.10.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2012)
26.10.2019, 09:00, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Mladší dorost
26.10.2019, 10:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
26.10.2019, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
26.10.2019, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
26.10.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Štěrboholy
Muži A
26.10.2019, 11:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2005)
26.10.2019, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2011)
26.10.2019, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2006)
26.10.2019, 14:45, Na Vrších T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci A (2005)
28.10.2019, 10:45, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
28.10.2019, 12:30, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
28.10.2019, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC B
Muži B
28.10.2019, 14:30, Suchdol T.
Suchdol – FC Háje
Mladší dorost
28.10.2019, 16:00, Zličín UMT.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)


Jihovýchodní liga - podzim 2019

Partneři