Fotbalpool

Od ledna 2018 je u nás na Hájích v kantýně nainstalován stůl na Fotbalpool. Veškeré informace o tomto sportu se dozvíte na oficiální webové stránce http://www.fotbalpool.cz/

Jak již vyplývá z názvu, jedná se o spojení fotbalu a poolu, které patří mezi nejstarší a nejrozšířenější volnočasové aktivity ve světě. Myšlenka fotbalpoolu se zakládá na spojení sportu a zábavy. Hřiště Fotbalpoolu je přístupné pro naše členy, ale samozřejmě také pro širokou veřejnost. Nyní je možné si už fotbalpool v kantýně zahrát a to za 50kč na 30 minut, veškeré informace Vám sdělí pan kantýnský.

Na jaře roku 2018 se nám podařilo zorganizovat ligu v této interesantní aktivitě. Aktivně se zapojily všechny týmy od ročníku 2009 až po mladší žáky. Každá přihlášená dvojice si v rámci svého ročníku zahrála 4 turnaje, ty nejlepší dvojičky si na závěr sezóny zahrály o hodnotné ceny v závěrečném SUPERFINÁLE. Tento projekt se nám povedlo úspěšně zorganizovat i na podzim roku 2018 a hodláme v něm pokračovat i nadále.

Při velkém zájmu rádi zorganizujeme obdobnou soutěž i pro dospělé. Vše je ve vašich rukách!

Jak funguje návštěva fotbalpoolového hřiště? Jednoduše postupujte podle následujících kroků!

1. krok: Půjčit si čip od obsluhy a vyndat si fotbalpoolové míče z boxu

2. krok: Hrát fotbalpool podle pravidel a v duchu fair-play

3. krok: Po ukončení hry vrátit míče zpět do boxu a ten uzamknout zeleným tlačítkem. Pokud se ozve signál a rozsvítí se červená kontrolka, box je uzamknutý a můžete jít zaplatit za hru k obsluze.

4. krok: Příště přijít znovu :)