čtvrtek 16.1.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 77

Ročník 2009: Úvod do zimní ligy v Kolovratech

Háje Cupy
2019/2020
Tréninky
zima
středa 15.1.2020 | Dáša Černá, Kristýna Špinková | Přečteno: 132

Mléko a mléčné výrobky nejen pro sportující děti

úterý 14.1.2020 | Matěj Soucha | Přečteno: 128

Ročník 2008: První utkání roku 2020

pondělí 13.1.2020 | Karel Moravec | Přečteno: 107

Ročník 2005+2006: První utkání v novém roce

sobota 11.1.2020 | Matěj Soucha | Přečteno: 189

SportFotbal: Vyzvedávání věcí

pátek 10.1.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 144

Se zimou do Háje

čtvrtek 9.1.2020 | Dáša Černá | Přečteno: 145

Recepty: Dětský punč a müsli tyčinky

pondělí 6.1.2020 | Klub | Přečteno: 189

Spolupráce s fyzioklinikou pokračuje i v roce 2020

sobota 4.1.2020 | Klub | Přečteno: 346

Rozpis trampolín na leden a únor

úterý 24.12.2019 | Klub | Přečteno: 309

Tradiční vánoční dárek a přání

pondělí 23.12.2019 | Miroslav Navara | Přečteno: 264

Háje Cupy v roce 2019

pondělí 23.12.2019 | Daniel Beneš | Přečteno: 311

Ročník 2008: Přetahovaná na ZL

neděle 22.12.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 411

Muži A: Hodnocení podzimu 2019

neděle 22.12.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 364

Muži B: Hodnocení podzimu 2019

sobota 21.12.2019 | Josef Kostka | Přečteno: 275

Starší dorost: Hodnocení podzimu 2019

sobota 21.12.2019 | Josef Kostka | Přečteno: 228

Mladší dorost: Hodnocení podzimu 2019

pátek 20.12.2019 | Vladislav Volf | Přečteno: 259

Ročník 2005: Hodnocení podzimu 2019

Aktuality

13.1.2020

Trenérská schůze

Ve čtvrtek 16.1. proběhne od 19:00 v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
26.11.2019

Grassroots C licence

Minulý týden úspěšně absolvovali kurz a Grassroots C licenci získali háječtí trenéři Filip Černík, Lukáš Feňa, Ondřej Kára, Petr Mathauser a Jakub Šmíd.
24.11.2019

Trenérská schůze

Ve čtvrtek 12.12. se od 19:15h uskuteční závěrečná trenérská schůze roku 2019.
13.11.2019

Zrušení tréninků

Z důvodu odstávky elektřiny budou v úterý 19.11. zrušeny tréninky v tělocvičnách ZŠ Květnového vítězství a ve sportovní hale Jižní Město.
29.10.2019

Trenérská schůze

Ve čtvrtek 7.11. proběhne od 19:30 v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
24.10.2019

Výběr U11

Háječtí hráči Michael Holý, Ondřej Jelínek a Jaroslav Votípka byli nominování do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U11.
21.10.2019

Zrušení tréninků

V období podzimních prázdnin na Jižním Městě (28.-30.10.) budou zrušeny tréninky předpřípravek, přípravek a mladších žáků.

Kalendář akcí

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

Rozpis zápasů / Výsledky

18.1.2020, 08:30, ZŠ Květnového vítězství
FC Háje – Slavia Praha
Předpřípravka B (2014)
18.1.2020, 09:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
18.1.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Turnaj
18.1.2020, 11:40, Háje UMT.
Vyžlovka – FC Háje B
Turnaj
18.1.2020, 12:00, Petřín Plzeň
Petřín Plzeň – FC Háje
Starší žáci B (2006)
18.1.2020, 17:00, Junior Strašnice
Junior – FC Háje
Starší žáci A (2005)
19.1.2020, 08:30, Háje UMT.
Dolní Chabry – FC Háje B
Turnaj
19.1.2020, 08:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Xaverov
Mladší žáci B (2008)
19.1.2020, 09:30, Tempo UMT.
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)
19.1.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Turnaj
19.1.2020, 14:00, Tempo
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)
19.1.2020, 15:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2009)
19.1.2020, 15:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
19.1.2020, 16:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
22.1.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje B – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 08:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
25.1.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Vyžlovka
Turnaj


Jihovýchodní liga - podzim 2019

Partneři