pátek 24.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 117

S fotbalem do Háje

Nábory
2019
Letní kempy
2019
čtvrtek 23.5.2019 | Michael Andronikov, Ondřej Machač | Přečteno: 119

Ročník 2008: Páteční koncentrace na Aritmě

čtvrtek 23.5.2019 | Klub | Přečteno: 154

Tréninky nově náborovaných

středa 22.5.2019 | Jaroslav Votípka | Přečteno: 130

Ročník 2009: Slunečné utkání

středa 22.5.2019 | Filip Černík | Přečteno: 107

Ročník 2011: Dvě neděle, čtyři zápasy a kopa gólů!

úterý 21.5.2019 | Lukáš Feňa, Pavel Rašplička | Přečteno: 127

Ročník 2009: Vlažný začátek / vlažný zápas

úterý 21.5.2019 | Petr Hartman | Přečteno: 132

Starší dorost: Boj o druhé místo skončil bez vítěze

pondělí 20.5.2019 | Filip Černík | Přečteno: 190

Ročník 2006: Čekání na poločas

pondělí 20.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 215

Muži B: Na vítězné vlně

pátek 17.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 158

S fotbalem do Háje

čtvrtek 16.5.2019 | Klub | Přečteno: 149

Rodinná výzva v Centrálním Parku

čtvrtek 16.5.2019 | Pavel Rašplička | Přečteno: 246

Muži B: Pátá výhra v řadě

čtvrtek 16.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 175

Ročník 2004: Vítězné retro dresy

středa 15.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 246

Ročník 2009: Něco bylo ve hvězdách

středa 15.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 229

Ročník 2006: Dvacet gólů pro Fandu!

středa 15.5.2019 | Pavel Meluzín | Přečteno: 122

Ročník 05/06: Další turnaj JVL

úterý 14.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 161

Ročník 2004: Už nám to zase střílí!

Aktuality

24.5.2019

C licence - doškolení

Včera se doškolení trenérské C licence zúčastnil hájecký trenér Ladislav Vizvari.
13.5.2019

Trenérská schůze

V pondělí 13.05.2019 proběhne od 19h v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
9.5.2019

Výběr U12

Háječtí hráči Tadeáš Ballon, Matěj Sobotka, Radek Chodora a Tomáš Hofman byli znovu nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U12.
29.4.2019

Zrušení tréninků

Ve středu 1.5. a 8.5. jsou z důvodu státních svátků zrušené tréninky.
29.4.2019

Výběr U10

Háječtí hráči Ondřej Tomášek a Filip Valo byli nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U10.
22.4.2019

Výběr U11

Háječtí hráči Lukáš Feigl a Matyáš Nikodým byli nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U11.
15.4.2019

Zrušení tréninků

V pátek 19.4. a v pondělí 22.4. jsou z důvodu velikonočních svátků zrušeny všechny tréninky mládeže na Hájích.

Kalendář akcí

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

Rozpis zápasů / Výsledky

29.5.2019, 17:30, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
1.6.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší žáci A (2006)
1.6.2019, 09:30, Vrané nad Vltavou
Zvole – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
1.6.2019, 10:00, Koloděje T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
Starší žáci A (2004)
1.6.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
Muži A
1.6.2019, 11:45, Koloděje T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
Starší žáci B (2005)
1.6.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2008)
1.6.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci A (2006)
1.6.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci B (2007)
1.6.2019, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Klánovice
Starší přípravka A (2008)
1.6.2019, 15:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Starší žáci A (2004)
1.6.2019, 17:00, Loko Praha T.
Loko Vltavín – FC Háje
Mladší dorost
2.6.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Chodov
Starší žáci B (2005)
2.6.2019, 09:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka B (2011)
2.6.2019, 11:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2010)
2.6.2019, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Mladší žáci B (2007)
2.6.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice B
Muži B


Jihovýchodní liga - jaro 2019

Partneři