Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.4.Motorlet cup ročník 2004Peter Bíro

Poslední březnovou neděli jsme za nádherného počasí odehráli náročný turnaj, který se konal na hřišti Motorletu, hráči sehráli 8 zápasů po 13 minutách.

1.4.Jan Horník obdržel cenu Dr. Václava JíryVýbor FC Háje

Dnes proběhlo v Břevnovském kláštěře slavnostní předání cen Dr. Václava Jíry. Tato cena je udělována osobnostem, které se významně zasloužily o rozvoj českého fotbalu. Malou plaketou byl oceněn dlouholetý hájecký funkcionář, nyní provozní ředitel, pan Jan Horník.

2.4.Turnaj ročníku 2008 - Hamr Braník + FOTOOtmar Mansour

V sobotu 29.3. jsme jeli se dvěma týmy (Rakeťáci Háje a Tučňáci Háje) na turnaj na Hamr na Braník, kde se hrálo v nafukovačce na umělce. Venku krásně svítilo sluníčko, a tak byl v nafukovačce poněkud vydýchanější vzduch, přesto jsme si turnaj náramně užili.

4.4.Starší přípravka 2004 - Union VršovicePeter Bíro

Na dnešní den jsme klukům připravili přátelské utkání proti Unionu Vršovice, nebyl to žádný Apríl, aspoň co se týká výkonu slabší party, která má u mě obrovské plus za přístup, od první party bych čekal mnohem lepší a zodpovědnější výkon, než jsem chvilkami viděl!!! 

4.4.FC Háje JM B - Újezd n. Lesy B 1:2 (1:0)Petr Lojda

Poslední březnovou neděli k nám přijelo mužstvo z Újezdu nad Lesy. Vzhledem ke stále trvajícím zdravotním problémům řady hráčů, a ke změně času na letní, jsme s obavami čekali kolik hráčů na zápas dorazí. Všichni nominovaní hráči přišli a  včas.

6.4.Dukla Praha - Starší přípravka 2004Peter Bíro

První jarní kolo jsme začali na Julisce, proti dobře připravenému soupeři, který hrál aktivně po stranách, jsme neměli moc šancí. Lepili jsme sestavu, jak se dalo, navíc nedorazil, ani hráč k druhému týmu na střídání. Dukla měla na každém hřišti skoro dvě náhradní pětky do pole, dle toho vypadala i hra, naši se snažili bránit, ale neměli síly na protiútoky, které by dotáhli do zdárného konce.

6.4.Mladší přípravka 2006 - ZličínOtmar Mansour

V sobotu jsme odehráli první mistrovské zápasy na jaře. První byl zápas s Duklou, následovalo utkání proti Zličínu, se kterým jsme odehráli hezký vyrovnaný zápas.

6.4.Mladší přípravka 2006 - Dukla PrahaOtmar Mansour

V sobotu jsme po zápase 2005 odehráli i my zápas proti Dukle Praha. Prezentovali jsme se dobrým výkonem, kluci byli na zápas natěšení a snažili se ukázat co nejvíce, co se naučili.

7.4.Ml. žáci B - FC Zličín 7:0 (3:0)Viliam Krbúšik

Po vydařené zimní přípravě jsme se všichni tešili na první mistrovský zápas a chtěli jsme v něm potvrdit naše výkony z předešlých zápasů. Výsledek na první pohled vypadá jednoznačně, což mě těší, ale samotná předvedená hra absolutně ne.

7.4.Štěrboholy - Starší přípravka 2004Jakub Martinák

V tomto zápase jsme hráli tak, jak bychom si asi všichni představovali. Začátek byl trochu opatrnější, protože jsme potřebovali zjistit, co nám soupeř dovolí.

7.4.Mladší přípravka 2005 - Dukla PrahaMatěj Soucha

V prvním jarním mistrovském utkání jsme na domácí umělce na Schulhoffce přivítali soupeře z Julisky.

8.4.Uhříněves - FC Háje JM 0:4 (0:1)www.fotbalpraha.cz

Ani pátý pokus fotbalistů Uhříněvsi, na jaře bodovat a pokusit se ještě vykřesat naději na záchranu, nevyšel. Háje od začátku zápasu hru ovládly a zápas dovedly k jednoznačnému vítězství 4:0. Dvěma góly k tomu přispěl Josef Bičaník, který se na Háje vrátil po několika letech ze zahraničí a těsně před zápasem se podařilo dotáhnout úspěšně přestupové formality.

8.4.TJ Řepy : Mladší žáci C 7:12Martin Tichý

Konečně nám začala sezona, kde můžeme předvést vše, co jsme trénovali po dobu naší zimní přípravy. Fyzická příprava, technická i taktická průprava, kterou jsme probírali ve chvílích, kdy jsme se nemohli plně soustředit na skutečný trénink.

9.4.Ml.žáci B – Dolní Chabry 8:0 (1:0)Viliam Krbúšik

Včera jsme na naši umělé trávě přivítali soupeře z Dolních Chaber, se kterými jsme asi před týdnem odehráli přípravné utkání a snadno si s nimi poradili. Ale každý zápas je jiný a klukům jsem v kabině před zápasem opakoval, že to bude nesmírně těžký zápas a moje prognózy se potvrdily.

11.4.Braník B - FC Háje JM B 1:0 (0:0)Petr Lojda

V neděli odpoledne jsme hostovali na hřišti ABC Braník. Čekalo nás náročné utkání, nejen kvuli kvalitě soupeře, ale hlavně s vzhledem k sestavě, která byla k dispozici. 

13.4.Mladší přípravka 2006 - KolovratyJan Špinka

V neděli 6. dubna jsme odehráli přátelský zápas s Kolovraty. Dohodli jsme se, že se bude hrát na tři hřiště. Na hřišti 4+1, hráli hájecké 05. Dalši dvě hřiště jsme obsadili my, kde se hrálo systémem 3+1. Kvůli nabitému programu byla nominace otevřená a mohl přijít kdokoliv. Nakonec dorazilo 8 kluků.

14.4.Vršovice B – Ml.žáci B 2:3 (1:2)Viliam Krbúšik

V pátek jsme odehráli třetí zápas v průběhu šesti dní, ale naši hráči jsou dobře fyzicky připravení, takže to pro nás nebyl žádný problém. Jediný handicap jsme měli v tom, že nám chyběli brankáři, a tak jsme museli postavit do brány našeho nejlepšího střelce Yuzvaka, čímž se otupila naše útočná síla.

14.4.Starší přípravka 2004 - Sokol LochkovPeter Bíro

V sobotním utkání dostali šanci ostatní hráči, aby si vyzkoušeli, co se učí na tréninku, byli doplnění třemi chlapci, kteří jsou herně na tom lépe. 

14.4.Starší přípravka 2004 - Bohemians 1905Peter Bíro

Dnes k nám zavítali Klokani, s porovnáním z posledního měření sil k nám přijel tým, který byl kombinovaný s mladším ročníkem. Naše silnější parta odehrála celé utkání proti stejně starým chlapcům, druhá parta hrála s ročníkem 2005.

14.4.FC Háje JM - ČAFC Praha 2:0 (0:0)www.fotbalpraha.cz

V jednu chvíli se zdálo, že by fotbalisté ČAFC mohli prohánět i suverénní Královice. Před dvěma týdny byli v Pražská teplárenská přeboru druzí se ztrátou 5 bodů. Teď už je ale rozdíl 11bodový: Čafka dvakrát prohrála, naposledy na Hájích 0:2. Vítězný gól dal ve vyrovnaném zápase pět minut před koncem kanonýr Josef Bičaník. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů a komentáře z obou stran.

Další stránky
123>>