Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.1.Start zimní přípravyOtmar Mansour

Dnešním dnem startují tréninky a tím i zimní příprava. V článku se dozvíte, kdo, kdy a kde má první trénink.

3.1.Hodnocení podzimu - předpřípravka 2006Otmar Mansour

Vítáme všechny čtenáře v novém roce a přejeme mnoho zdraví, štěstí a pohody. Postupně budeme přidávat hodnocení podzimu jednotlivých týmů. Začneme malinkými, a to ročníkem, který příští rok půjde do soutěže a má už za sebou pár přátelských utkání.

4.1.Hodnocení podzimu - mladší přípravka 2005Otmar Mansour

Mladší přípravka 2005 má za sebou první půl rok v soutěži. Podívejte se, jak si v ní kluci vedli.

4.1.Trenérská schůzeOtmar Mansour

V úterý 22.1. v 18:30 proběhne první trenérská schůze v tomto roce. Dojde také k vyhlášení ankety hráče a trenéra roku 2012.

5.1.Hodnocení podzimu - mladší přípravka 2004Luboš Hovorka

Děti ročníku 2004 hrály na podzim dvě soutěže. Jak se jim vedlo? Přečtěte si, z čeho měl trenér velkou radost.

 

6.1.Nové stránky slaví první narozeninyOtmar Mansour

Přesně před rokem spatřily světlo světa tyto nové stránky. Jednoduché se slušnou grafikou, ale hlavně naplněné potřebnými informacemi. Navíc s velmi slušnou návštěvností, která poprvé přesáhla hranici 2000 lidí během jednoho týdne.

7.1.Hodnocení podzimu - starší přípravka 2003Luboš Šplíchal

Ročník 2003 dokázal v elitě jako jediný z přípravkových týmů porazit alespoň v jedné třetině jak Spartu, tak Slavii, byť o rok mladší kluky. Jak si vedla starší přípravka B po ceý podzim?

8.1.Hodnocení podzimu - starší přípravka 2002Matěj Soucha

Ročník 2002 byl v prosinci na zimním soustředění na horách a pomalu se připravuje na poslední půlrok v přípravkové kategorii. Jak si vedl na podzim se dozvíte v článku.

11.1.ČAFC - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

Včera jsme v hale na Ovčíně odehráli druhý ze tří plánovaných přátelských utkání s Čafkou. Kluci odehráli velmi dobré utkání plné dobrých momentů.

13.1.Hodnocení podzimu - mladší žáci ročník 2001Renáta Klíčová

V článku naleznete hodnocení jednoho ročníku, který však hraje dvě soutěže. Ročník 2001, neboli mladší žáci B a C, se opět po dvou letech vrátil ke hře 7+1. Jak si vedl první půlrok v mladších žácích?

14.1.Starší přípravka 2002 - Turnaj BenešovMatěj Soucha

Starší přípravka 2002 na turnaji v Benešově obsadila konečné 6. místo.

14.1.Hodnocení podzimu - mladší žáci AIlja Němeček

Ročník 2000 v minulé sezóně společně s 99 vybojoval postup do přeboru mladších žáků. Letos si ho 2000 mohou zahrát. Vedou si velmi dobře, pohybují se v horní polovině tabulky.

15.1.Turnaj 2006 - Květňák 12.1.Otmar Mansour

V první polovině ledna jsme pořádali další turnaj v hale na Květňáku. Původně jsme měli mít tři mužstva, ale vzhledem k virózám jsme to zúžili na dva týmy. Opět jsme se dívali hlavně na individuální výkony kluků, které byly dobré.

15.1.Hodnocení podzimu - starší žáci BJaroslav Nerad

Starší žáci B se po roce opět vrátili na velké hřiště. Přestože jsou o rok mladší a byli nasazeni do 1. třídy, drží se mimo sestupové pozice. Tým na podzim převzalo nové trio trenérů pánové Martin Brož, Jarda Nerad a Ilja Němeček.

16.1.Na Hájích posily nečekejte. Musíme si v boji o záchranu pomoct sami, říká trenér Slabýwww.fotbalpraha.cz

Tradičně bez posil z ostatních klubů začali přípravu fotbalisté Hájů. Dvanáctý celek Pražská teplárenská přeboru sází na své hráče, kteří se vrací do kádru po podzimních výpadcích, ať už ze zdravotních, pracovních či studijních důvodů. „A taky jsme zaznamenali velikánskou ztrátu: Jirka Janoušek odešel za prací do Anglie,“ lituje trenér Zdeněk Slabý odchodu vyhlášeného technika ze středu zálohy.

16.1.Turnaj ročníku 2005 - Třebešín 13.1.Otmar Mansour

V neděli 13.1. jsme s ročníkem 2005 odehráli další dva námi pořádané turnaje. Ačkoliv se nám střelecky nedařilo, šancí jsme si vypracovali dost. Mnohé individuální výkony se dají hodnotit velmi kladně.

19.1.Hodnocení podzimu - starší žáci ATonda Čermák

Starší žáci A naskočili do přeboru, který loni vykopal ročník 97 a herně si v něm nevedou špatně. Které zápasy se povedly a které ne? Dozvíte se v hodnocení.

19.1.ČAFC - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

Ve čtvrtek jsme odehráli poslední ze tří naplánovaných přáteláků v nafukovačce na Ovčíně. Opět jsme hráli na celé hřiště. Celkem nás bylo devět, klukům se nemoci vyhnuly.

19.1.Hodnocení podzimu - mladší dorostJiří Dupal

Loni vykopali kluci přebor starších žáků. Letos se kluci ročníku 97 posunuli do mladšího dorostu, kde nastupují proti o rok starším soupeřům.

19.1.Turnaj ročníku 2005 - Třebešín 19.1.Otmar Mansour

Poslední námi pořádaný turnaj ročníku 2005 je za námi. Kluci si v něm vedli dobře. Určitě potěšil fakt, že vzhledem k neúčasti typického lídra vzali ostatní odpovědnost na sebe.

Další stránky
12>>