archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.11.Martin Tlustý proměnil penaltu proti lídrovi a pomohl Hájům k remízeKlubVelkou odvahu prokázal gólman Hájů Martin Tlustý při zápase na půdě lídra přeboru - vokovické Aritmy. Háje dosáhly na remízu 2:2 a Tlustý k tomu pomohl nejen skvělými zákroky mezi tyčemi, ale i proměněnou penaltou. Z ní vstřelil vedoucí gól zápasu. Po utkání ale nejásal, cítil, že jeho tým mohl nad Aritmou vyhrát. "Mám takové smíšené pocity. Máme bod ze hřiště prvního, ale já se v brance moc dobře necítil," prohlásil brankář.
2.11.Mladší žáci - foto ze zápasůKlubV článků naleznete fotky ze zápasů mladších žáků s Kingem (výhra 7:1), Dolními Chabrami (prohra 0:2) a s Přední Kopaninou (remíza 2:2).
5.11.Pražský Přebor muži 14 kolo - FC Háje JM - Zličín 2:0 (0:0)KlubHáje stoupají tabulkou, porazily Zličín Háječtí fotbalisté se vzpamatovali z dvouzápasového výpadku doma s Kunraticemi a na Vltavínu. Od té doby v dalších třech kolech nastřádali sedm bodů a vyšplhali se už na 5.místo tabulky. Tentokrát si doma poradili se Zličínem, když se gólově prosadili v úvodu a závěru druhé půle. Hosté bez střelce Merty nepředvedli nic, čím by domácí potrápili. Navíc dohrávali bez vyloučeného Skály.
6.11.Meteor Praha - HájeKlub Brzké sobotní listopadové ráno na Meteoru přineslo velice zajímavý a vyrovnaný zápas, který byl bohužel velice silně poznamenán naší neschopností proměňovat šance. I přesto ale bylo možné najít opět několik pozitiv a dobrých výsledků tréninkové práce našich hráčů ročníku 2002.
6.11.FC H Á J E "B" - Š E B E R O V 0 : 1 /0:1/Klub Béčko doma podlehlo Šeberovu nejtěsnějším rozdílem 1:0. Ač jsme byli v zápase lepší, nedokázali jsme proměnit šance v góly.
6.11.Brankářské tréninkyKlub V úterý 8.11. se uskuteční poslední brankářský trénink v letošním roce. Přes zimu brankářské tréninky nebudou probíhat. Další tréninky jsou plánovány až na jarní část sezóny.
6.11.Víte, že...Klub... pokud se na fotbale projevíte diskriminujícím chováním, dostanete pokutu minimálně 20 000 švýcarských franků?
8.11.Anketa o hráče/trenéra roku 2011Klub Letos se uskuteční hlasování o hráče a trenéra za rok 2011. Hlasování bude probíhat po dobu měsíce listopadu. Pravidla a další informace naleznete níže v článku.
10.11.Přeložené zápasyKlubkategorie   soutěž (trenér)   soupeř   původní datum    nové datum starší dorost    C1A (Brož)        Tempo    čt 17.11. 11:00     čt 17.11. 11:00
13.11.Háje - ABC BraníkKlub V posledním zápase podzimní části sezóny 2011/2012 jsme na domácím hřišti přivítali tým ABC Braník stejného ročníku 2002. Vzhledem k brzkému začátku zápasu byla hrací plocha pokryta jinovatkou a stejně zmrzlí jsme byli i my, protože jsme dokázali vyhrát pouze jednu třetinu z šesti.
13.11.SC Radotín - FC Háje "A" 0:1 (0:0)Klub Radotínští fotbalisté jako by byli spokojeni, že se ze dna tabulky dívají všem soupeřům na záda. Poskočit v tabulce výš se jim totiž nepovedlo ani tentokrát. Proč? Protože nedokáží dát gól ani z té nejvyloženější šance. V první půli tu největší zazdil Baroch a po přestávce střídající Urban. Hosté jeden gól dali a tak si odvezli tři body a Radotín dál zůstal na dně tabulky.
14.11.Č A F C "B" - FC H Á J E "B" 3 : 1 /3:1/Klub Během 10 minut na konci první půle jsme ztratili naději na dobrý výsledek.
15.11.Zrušení tréninku mužůKlubDnešní trénink mužů se ruší!!!
17.11.Mezinárodní turnaj na HájíchKlubO tomto víkendu se na Hájích uskuteční mezinárodní turnaj za účasti srbských a českých týmů. Hrát se bude ve dvou kategoriích, a to starší přípravka a mladší žáci. Z českých týmů se můžete těšit na Háje, Tempo, Čafku, Benešov a Slavii, ze srbských týmů na Vojvodinu Novi Sad a RAD Beograd.
18.11.FC HÁJE "A" - Motorlet 2 : 4 (1:1)KlubMinimálně do sobotního poledne si mohou fotbalisté Motorletu B užívat pohled na tabulku Pražská teplárenská přeboru: po čtvrteční výhře 4:2 na Hájích se dostali na první místo o bod před trio Bohemians Praha, Aritma a Libuš. Devátou výhru na podzim zařídil hattrick kapitána Jakuba Majerčina.
19.11.Video z tréninku brankářůKlub
19.11.Rozpis mezinárodního turnaje - nedělní závěrečná částKlubNíže v článku naleznete rozlosování týmů s časovým rozpisem do závěrečných zápasů o umístění.
22.11.Starší přípravka 2001- ABC BraníkKlub Poslední zápas podzimní části sezóny nebyl z naší strany podařený, po nemastném výsledku nás Braník zaslouženě porazil.
24.11.Výsledky srbsko-českého turnajeKlub Mezinárodní turnaj je již úspěšně za námi. Díky krásnému počasí a příjemné atmosféře se turnaj vydařil. V článku naleznete kompletní výsledky obou kategorií. Všem zúčastněným moc děkujeme za účast a budeme se těšit při další podobné akci.
26.11.FK Meteor Praha VIII B - FC HájeKlubV úvodních devíti kolech přeboru získal Meteor B pouhých pět bodů, pak ale přišel velký obrat k lepšímu a ze zbylých osmi podzimních kol vytěžil dvacet bodů za šest výher a dvě remízy. Svěřenci trenéra Ivana Čabaly v podzimní derniéře zdolali na Štěpničné 5:2 Háje, přičemž dvěma góly se býskl kapitán domácích Petr Junek. Svůj podzimní účet tak završil na patnáct nastřílených gólů!