Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2010 vyšly tyto články:

13.12.Týmy Háje-SOS dokážou porážet prvoligová mužstvaKlubV neděli 12.12.2010 se ročník 2001 zúčastnil fotbalového halového turnaje v Neratovicích. Kluci se radovali ze zlatých medailí!!!
12.12.Historický úspěch ročníku 2002 !!!KlubV sobotu jsme si zajeli na celodenní výlet do Milovic k Lysé nad Labem na poslední předvánoční turnaje. Díky skvělým a bojovným výkonům jsme si při poslední fotbalové akci tohoto roku udělali obrovskou radost.
10.12.STARŠÍ A MLADŠÍ DOROST - UPOZORNĚNÍKlubDne 14.12. 2010 od 17,30hod. se koná na hrišti FC Háje POSLEDNÍ TRÉNINK LETOŠNÍHO ROKU. Trenink je společný, to znamená, že upozornění platí pro obě dorostenecká mužstva tj. starší i mladší dorost. Na trénink, prosím, určitě přineste 1000,- Kč, jako zálohu na platbu za zimní soustředění. Začátek zimní přípravy staršího dorostu bude upřesněn do konce roku. Pro další informace sledujte nadále web Fc Háje.
8.12.NÁŠ PODZIM? JSME TAKOVÍ SPOKOJENÍ NESPOKOJENÍ, ŘÍKÁ TRENÉR HÁJŮ SLABÝKlubV zápasech na domácím hřišti jsou druzí nejlepší v přeboru. Dokonce o skóre lepší než vedoucí Aritma. Když ale fotbalisté Hájů opustí brány svého stadionu, je to problém. Z venku přivezli svěřenci trenéra Zdeňka Slabého pouze bod, stejně bídně jsou na tom už jen Cholupice. A to ještě Háje remizovaly na půdě týmu Loko Vltavín B, kde v poslední minutě brankář Tlustý zlikvidoval penaltu. "Nemuseli jsme mít ani ten bod," říká Slabý.
8.12.Hodnocení podzimu - Mladší žáci "B"KlubKluci jsou prvním rokem na velkém hřišti a vedou si velmi slušně. Navíc vyznávají velmi ofenzivní fotbal s rozestavením 3-4-3, které se na našich hřištích jen tak nevidí.
5.12.Mikulášský turnaj v Běchovicích (ročník 2002) - 5.místoKlubV sobotu jsme záhajili halovou sezónu. Takhle by měl vypadat každý turnaj pořádaný pro děti, kdy se peníze investované do turnaje vrátí v plné míře do dětí.
3.12.Zimní liga "Royal cup 2010 - 2011" (2.)Klub Tento víkend pokračuje na Hájích zimní liga "Royal cup 2010 - 2011". Hřiště je připravené, ale případné sněžení nám to může trochu zkomplikovat a tak budeme doufat, že se počasí se sněžením uklidní a turnaj o víkendu proběhne dle plánu.