Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2011 vyšly tyto články:

16.12.Jak učí fotbal v BarceloněOtmar Mansour

Ve čtvrtek 8.12. proběhla na FTVS další přednáška v rámci trenérské kurzu UEFA Pro. Tentokrát se očekávala opravdu hojná účast i mimo tyto studenty, neboť přednáška se týkala nejlepšího týmu současnosti - FC Barcelony. Victor Sanchez Lladó, koordinátor a trenér dorosteneckých kategorií a klubový metodik, nám poodkryl filosofii a tajemství úspěchu FC Barcelony.

15.12.Rozhovor s trenérem "A" mužstva Zdeňkem Slabým na stránkách PFSKlubV první polovině tabulky, přesně na osmém místě, daleko od sestupového pásma. Tak přezimují v přeboru fotbalové Háje. Proti minulým sezonám mužstvo trenéra Zdeňka Slabého nasbíralo víc bodů. "Samozřejmě to mohlo být třeba i lepší, ale já jsem se sedmadvaceti body spokojený," prohlásil kouč Hájů, které nikdy dřív nepřekonaly v první polovině dvacetibodovou hranici.
10.12.Filosofie kondičního tréninku v podání Raymonda VerheijenaKlub

V pátek 2.12. proběhla na FTVS přednáška zabývající se nabýváním kondice ve fotbale. Přednášku vedl pan Raymond Verheijen, holandský trenér, který má za sebou úspěchy s Jižní Koreou na mistrovství světa 2002 (coby asistent Hiddinka), dále působil např. v FC Barceloně pod trenérem Rijkaardem. S Barcelonou vyhrál v roce 2006 Ligu mistrů.

9.12.Jirka Janoušek ve fotbalové jedenáctce přeboruKlub Fotbalový záložník Jiří Janoušek zastupuje Háje ve vybrané jedenáctce přeboru. Kdyby ale záleželo na něm samotném, zvolil mezi do "přeborového All Stars" spíš svého spoluhráče, gólmana Martina Tlustého. "Člověka potěší, když se dostane mezi nejlepší. Ale já bych určitě dal hlas našemu brankáři," prozradil výtečný technik Janoušek.
4.12.Ročník 2002 - 2. místoKlubPrvní turnaj zimní přestávky jsme odehráli v sobotu 3. 12. 2011 v hale na Letné v rámci KOMA CUPu, který pořádají Háje ve spolupráci s ČAFC. Hned z prvního halového turnaje si kromě kvalitních výkonů odvážíme i cenný stříbrný kov!
1.12.Rozhovor s trenérem "A" mužstva Zdeňkem Slabým na stránkách PFSKlubZóna klidu uprostřed tabulky pražského přeboru, to je realistickým cílem snažení týmu FC Háje Jižní Město. Podzim začal i ukončil porážkami, přesto nasbíral 27 bodů a s nimi přezimuje na osmé příčce. Za uplynulými sedmnácti koly se ohlíží trenér týmu Zdeněk Slabý. "Pokud by mi někdo řekl před sezonou, že na tom budeme v polovině takhle, bral bych to," říká Slabý.