Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2014 vyšly tyto články:

1.2.3. místo z turnaje v Ruzyni pro ročník 2004Peter Bíro

Dnes se kluci ročníku 2004 zúčastnili turnaje v Ruzyni. Z něj si odváží bronzové medaile. 

3.2.Turnaj Lipence pro ročník 2005David Prachař

V neděli 2.2. jsme odehráli turnaj v Lipencích. Turnaje se měly zúčastnit Háje, Lipence, Chuchle a Slivenec, ale bohužel tým ze Slivence nedorazil, a tak se hrálo dvoukolově každý s každým s tím, že Lipence daly dohromady dvě družstva.

7.2.Kontrola členství FAČROtmar Mansour

Na přelomu ledna a února byla uhrazeno členství za členy Hájů (nikoliv hráčům, kteří jsou na Hájích, ale nemají hájecké členství). Prosím o kontrolu vedoucích a trenérů, zda jsou všichni jejich hráči aktivní, tzn. svítí u nich zelené kolečko. V případě, že tomu tak u některých hráčů není, dejte mi prosím obratem vědět. Žádný hráč, trenér či vedoucí bez aktivního členství nesmí být veden v zápise o utkání v mistrovských soutěžích! Děkuji za spolupráci.
Databázi členů naleznete zde: https://is.fotbal.cz/clenove/databaze-clenu.aspx 

8.2.ČAFC - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V pátek 7.2. jsme si místo tréninku domluvili přátelské utkání s Čafkou. Ač nám ze začátku svítilo sluníčko, ke konci zápasu jsme tiše zavíděli klukům, že mohou létat za míčem, neboť značně přituhlo.

9.2.Ročník 2004 na Tempo cupuPeter Bíro

Dnes jsme odehráli za nádherného počasí Tempo Cup, turnaj se hrál pod širým nebem dle pravidel starší přípravky.

9.2.Kolovraty - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V sobotu dopoledne jsme pokračovali v náročnějším programu na tento víkend, kdy jsme odehráli další dvě přátelská utkání, proti Kolovratům v nafukovačce na Gutovce. Obě utkání byla zajímavá a přinesla mnoho pozitivních věcí.

10.2.Turnaj ročníku 2004 - Odolena VodaPeter Bíro

Starší přípravka 2004 má za sebou náročný víkend, kdy ve dvou dnech kluci odehráli dva turnaje, v každém měli dva týmy. Z Odoleny Vody nakonec odjíždí se 4. a 6. místem.

10.2.Ukázková videa: Turnaj Hamr ročník 2006 25.1.Otmar Mansour

V článku naleznete čtyři krátká videa z turnaje 25.1. na Hamru, kde se hrálo na čtyři branky bez gólmanů. Uvidíte na nich, v čem má velký přínos hra na čtyři branky, tedy zejména v tom, aby si kluci hledali volný prostor a gól je pro ně ta největší motivace.

11.2.Kop Cup 2014 hodnoceníOtmar Mansour

V pátek 24.1. a v pondělí 27.1. se odehrál další ročník turnaje Kop Cupe. Zúčastnilo se 8 škol Jižního města, okolo 300 dětí, které si odnesly medaile za své sportovní výkony. K vidění bylo vidět i mnoho pohledných akcí, zejména ve starších ročnících, avšak i mnoho fotbalové radosti prvňáčků a druháčků, z nichž někteří byli poprvé na takovém turnaji. 

11.2.Květňák na turnaji PFS pro 1. a 2. třídyOtmar Mansour

Ve středu 29.1. jsme se s Květňákem zúčastnili turnaje PFS pro 1. a 2. třídy. Původně jsme měli mít na turnaji dva týmy, na poslední chvíli však vypadli tři kluci, a tak jsme jeden tým odhlásili, neboť nám zbylo 8 kluků. 

13.2.Ročník 2006 se dvěma týmy na turnaji v Modřanech - 9.2.Otmar Mansour

V neděli 9.2. jsme vyrazili se 13 klukama na turnaj pořádaným Tempem do DDM Modřany. Turnaje se zúčastnili 2x Tempo, Slaný a Čafka. Nakonec jsm skončili na 4. a 5. místě.

14.2.2 týmy 2005 si odvezli z turnaje Tempa 2. a 3. místoTadeáš Kubů

Ročník 2005 se vydal na turnaj do haly v Modřanech. Zde se soupeřům a i kamarádům postavilo celkem 16 kluků. Díky velké chuti hrát získali kluci medaile za 2. a 3. místo.

17.2.Metodické povídání pro trenéryOtmar Mansour

Připomínáme všem trenérům, že ve čtvrtek 27.2. proběhne od 18:30 metodické povídání. Setkání se uskuteční tradičně v kantýně na Hájích. Budeme rádi za maximální možnou účast.

 

20.2.Rozpis zápasů jaro 2014Otmar Mansour

K jednotlivým kategoriím byl vložen rozpis jednotlivých mistrovských zápasů pro jaro 2014. Zápasy naleznete u každé kategorie. Do měsíce budou zápasy nahrány i do Google kalendáře. Trenéry a vedoucí prosím o kontrolu, zda rozpis odpovídá rozpisu ze stránek svazu. Děkuji. 

21.2.Háje dávají téměř šest gólů na zápas. Vrací se kanonýr Bičaník.www.fotbalpraha.cz

Bez zraněného útočníka Jakuba Nováka Háje v Pražská teplárenská přeboru trochu tápaly, během zimní pauzy se ale zdá, že našly recept, jak se v koncovce prosadit. Během sedmi duelů dal zatím dvanáctý tým tabulky 41 branek, což je skoro šest gólů na zápas. „Je dobře, že to tam padá, ale výsledky nepřeceňujeme,“ brzdí optimismus kouč Hájů Petr Procházka.