Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Hodnocení podzimu 2014 - Mladší dorostMartin Brož, Jarda Nerad

Současní starší dorostenci vykopali loni pro mladší dorostence Pražský přebor. Kluci jsou složení z ročníku 98, převážně však 99 a 2000. V přeboru si nevedou špatně a i přes věkovou ztrátu jsou po podzimu ve středu tabulky.

2.2.Ročník 2005 - Turnaj v RadotíněTadeáš Kubů

Počátek turnaje byl poznamenán faktem, že jeden soupeř z naší skupiny nedorazil, a tak bylo třeba poněkud předělat rozložení zápasů v turnaji, tímto chaosem jsme se ani nebyli schopni pořádně připravit na některé zápasy. Hodnocení utkání samotných bychom mohli rozdělit na dvě poloviny, první tři zápasy a poslední dva.

2.2.Kop Cup 2015 - hodnoceníOtmar Mansour

V poslední školní dny 1. pololetí, tj. v úterý 27.1. a ve středu 28.1., se děti 1. stupně ZŠ Jižního Města zúčastnili již 6. ročníku turnaje ve fotbale. Celkem se zúčastnilo na 270 dětí z 8 základních škol. Hlavním cílem bylo pobavit se, nezranit se a před vysvědčením třeba přinést do školy pohár pro vítěze. 

2.2.Třeťáci z Mendelky na Kop Cupu na 2. místěMíra Trnka ml.

V úterý 27.1. se třetí třídy Mendelky zúčastnili Kop Cup. Tým byl složený z hráčů Hájů ročníku 2006, neboť Tomík z 2005 marodil. Autorem článku je žák 3.B Míra Trnka.

2.2.Trenérská schůzeFilip Semorád

Ve středu 11.2. od 18:30 se koná trenérská schůze v kantýně. V rámci schůze proběhne i vyhlášení hráče a trenéra roku za uplynulý rok.

2.2.Ročník 2005 - Turnaj Kostelec nad Černými LesyMarko Vukadinovič

V sobotu 24. 1. jsme odehráli velmi příjemný turnaj v poněkud méně vzdálenostně příjemnější lokalitě, totiž v Kostelci nad Černými lesy. Stará sokolovna nabízela zajímavou směsici stylu starého režimu protkaného modernizací samotné haly, jejíž parkety však často klouzaly podobně jak bowlingová dráha, především na začátku turnaje.

4.2.Hodnocení podzimu 2014 - Starší dorostJiří Dupal

Starší dorost nastupuje s převážně o rok mladšími kluky v soutěži 1. třídy. Pokusí se pro sebe si vybojovat postup do přeboru dorostu, aby si ho kluci mohli příští rok zahrát. Jak se jim podařil podzim si přečtete v článku.

10.2.Hodnocení podzimu 2014 - Muži APetr Procházka

Muži A mají za sebou další podzim v přeboru. Po podzimu jsou v příjemném středu tabulky. Dále také obhajují pohár PFS, kdy prošli v prvních kolech přes Hrdlořezy a Cholupice.

11.2.Háje Cup pro ročník 2006 Dan Holý, Míra Trnka ml., O.M.

V neděli se hrál na Květňáku další turnaj pro mladší přípravku 2006. Sestavili jsme tři týmy. Článek si tentokrát můžete přečíst od dvou hráčů, Dana Holého a Míry Trnky.

12.2.Výsledky ankety hráče/trenéra roku 2014Otmar Mansour

Letos již počtvrté se vyhlašovala anketa hráče/trenéra za rok 2014. Výsledky byly sečteny na základě hlasů hráčů a trenérů. Nemusí se tedy vždy jednat o hráče nejlepší, avšak za nej se dají dosadit i jiné přednosti. 

15.2.Přátelské zápasy ročníku 2002Viliam Krbúšik

Ročník 2002 odehrál v tomto týdnu tři přátelská utkání, ve čtvrtek proti Aritmě a o víkendu proti Motorletu a Čafce.

15.2.První turnaj ročníku 2009Otmar Mansour

Na svatého Valentýna v sobotu 14.2. dopoledne se v domácí hale Jižního Města uskutečnil úplně první turnaj našich nejmenších dětí ročníku 2009. Turnaj byl plně v naši gesci, přípravy byly důkladné. Pojetí bylo pro mnohé netradiční, hrálo se 3+0 na čtyřech hřištích, celkem se zúčastnilo 16 týmů. Z toho 4 týmy byly hájecké, na turnaj jsme vzali všechny děti, aby okusily atmosféru prvního turnaje.

16.2.ÚSPĚCHY VE FOTBALE ROČNÍKU 2007Renata Klíčová

Dva víkendy před jarními prázdninami se kluci ročníku 2007 zúčastnili několika turnajů.

16.2.Kontrola členství FAČROtmar Mansour

Minulý týden bylo uhrazeno členství za členy Hájů (nikoliv hráčům, kteří jsou na Hájích, ale nemají hájecké členství). Prosím o kontrolu vedoucích a trenérů, zda jsou všichni jejich hráči aktivní, tzn. svítí u nich zelené kolečko. V případě, že tomu tak u některých hráčů není, dejte mi prosím obratem vědět. Žádný hráč, trenér či vedoucí bez aktivního členství nesmí být veden v zápise o utkání v mistrovských soutěžích! Děkuji za spolupráci.
Databázi členů naleznete zde: https://is.fotbal.cz/clenove/databaze-clenu.aspx 

16.2.Mpř 2006: Přátelské utkání s ročníkem 2007Jan Špinka

Na sobotu 14. února jsme si domluvili přátelské utkání s našimi o rok mladšími kolegy z Hájů. Hráli jsme v hale na Květňáku na dvě hřiště.  Nejdříve to byl zamýšlen zápas jen pro hráče, co tolik zápasů neodehráli, protože 2007 byl ideální soupeř proto, aby si kluci zahráli vyrovnané utkání a mohli si vyzkoušet všechny dovednosti, které se naučili. Z důvodů omluvenek kvůli nemoci, pak dorazili ještě další kluci, kteří měli v sobotu volno.

19.2.Ročník 2005 - Háje CupMatěj Soucha

Posledním turnajem ze série turnajů pořádaných naším oddílem byl právě miniturnaj čtyř týmů pro ročník 2005.

19.2.Ročník 2005 - Turnaj RuzyněLukáš Veselý

V neděli odpoledne jsem byl na turnaji v TJ Ruzyni.

20.2.Metodické povídání pro rodičeOtmar Mansour

Ve čtvrtek 5.3. proběhne od 18:00 v kantýně na Hájích metodické povídání pro hájecké rodiče, představení a prohloubení filozofie našeho klubu a jak pracujeme a s dětmi. Povídání bude zaměřené hlavně na pedagogiku a pochopení základních principů. Zaměření je zejména na nejmladší kategorie, budeme však rádi, když dorazí i rodiče starších dětí. Tato beseda bude trvat přibližně hodinu, po ní bude následovat diskuze. Všichni jste srdečně zváni a věříme, že si najdete čas a dorazíte.

22.2.Zemřel Milan ChudadaKlub

S lítostí a s úctou k jeho památce oznamujeme, že v pátek 20.2.2015 zemřel dlouholetý věrný háječák a náš kamarád, pravý srdcař našeho klubu, bývalý vedoucí Milan "Lombardo" Chudada. Upřímnou soustrast celé jeho rodině. Poslední rozloučení proběhne v jeho rodném Chomutově.

23.2.Slavia Praha - Mladší přípravka 2006Otmar MansourV neděli 15.2. jsme odehráli zápas proti stejně starým klukům ze Slavie. Pro nás velmi těžké utkání nám ukázalo naši hru pod velkým tlakem, kdy kluci občas i odkopli míč.
Další stránky
12>>