Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2007 vyšly tyto články:

27.6.Muži A - StatistikyKlubTak už máme 1. přeborovou sezonu za sebou. Tady je několik čísel z právě skončeného ročníku.
26.6.Starší přípravka "A" - hodnocení jarní sezónyKlubTak je dobojováno, myslím, že se hodnotí fotbalově vydařené jaro, ale .....
17.6. Starší žáci, Přebor, jsme zachráněni - zhodnocení celé sezonyKlub Toto je můj první článek za celou sezonu a jsem rád, že mohu začít tím nejlepším - jsme zachráněni v přeboru starších žáků. A na podzim si naši kluci tuto soutěž mohou opět zahrát, ale doufám, že budeme bojovat o jiné příčky než letos!
11.6.Ml.žáci B: REAL - FC HÁJE B 2:0 (0:0)Klub Zápas, který jsme neměli prohrát, protože jsme hráli tak, že jsme si body zasloužili..
10.6.Ml. přípravka A : Junior - Háje 0:0KlubZápas, ve kterém nám stačila remíza k udržení pražského přeboru. Tu sice máme, ale vzhledem k vývoji utkání je škoda, že jsme nevyhráli....
6.6.Ml.žáci B JUNIOR "C"- HÁJE "B" 5:1 (3:0)KlubJUNIOR "C"- HÁJE "B" 5:1 (3:0) Hráli jsme s prvním mužstvem v tabulce a nejelo se nám na Junior zrovna v dobré náladě.Očekávání z výsledku bylo všelijaké?
6.6.Ml.žáci A BOHEMIANS 1905 "B" - HÁJE "A" 3:0 (1:0)KlubMl.žáci A BOHEMIANS 1905 "B" - HÁJE "A" 3:0 (1:0)Přijeli jsme na Bohemku s tím, že je zkusíme překvapit a výsledek je takový, že jste opravdu překvapili. Ne sice soupeře,ale Mně?
4.6.K čemu web ?KlubUž jsem tu opět se svým příspěvkem a možná i několika otázkami na vedení klubu. O víkendu jsem se po delší době dostal na hřiště Hájů a hned na dveřích mne uvítala "ušmudlaná" cedulka s informací, že se tento týden koná Valná hromada klubu. Proč se tato informace neobjevila také na webových stránkách oddílu?