Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2011 vyšly tyto články:

5.6.Pr. přebor 28.kolo FC Háje : Radotín 1:5 (0:3)KlubHosté z Radotína na umělé trávě Hájů dokráčeli k dalšímu vítězství a ke konečnému triumfu v Pražská teplárenská přeboru mužů už jim chybí jen jedno vítězství ze dvou zbývajících zápasů. Po pomalejším rozjezdu hosté nasázeli do sítě domácích tři góly ještě do přestávky a zápas tak rozhodli.
5.6.Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - Junior 5 : 2Klub Utkání se hrálo za strašného vedra a ještě, že se v II. půli se zatáhlo, neboť nevím jak by vydrželi makat hráči co hráli ráno za "A" /Bednář, V. Hruška, Šůs a Soucha/. Řídil jej Šťástka Michal, as1 Petr Kadlec, as2 Ivan Grégr.
5.6.Tempo - St.ž. A 2:6 (0:1).KlubV posledním zápase si z Tempa vezeme tři bodyZa úporného nedělního vedra nastoupíme v posledním zápase proti domácímu Tempu. Soupeř je sice na poslední příčce , ale každý zápas začíná od nuly .
7.6.Mimofotbalové aktivity ročníku 2002KlubNa tomto článku si můžeme ukázat, že dětský fotbal nemusí být jen o hraní na hřišti, ale také o mimofotbalových zážitcích utužující partu jak dětí, tak rodičů. Vím, že i jiné ročníky pořádají různé akce, a to je moc super. Naše akce pro vás mohou být inspirací do příštích měsíců.
7.6.Retro příspěvek: Zamyšlení nad mládežnickým fotbalemKlub

Reakce Jana Horníka na článek v Pražském fotbale č. 9/99, uveřejněno postupně ve Fotbalovém zpravodaji č. 4, 5, 6/1999.

11.6.Čechie DUBEČ "B" - FC H Á J E "B" 3 : 3 /1:0/Klub V předposledním kole jsme vybojovali pouze bod. Poslední veledůležitý zápas o udržení hrajeme v neděli doma s Miškovicemi.
13.6.Vyhodnocení sezóny pro R. 2000KlubToto hodnocení se píše velmi lehce, neboť se sezóna klukům vydařila evidentně lépe, než jsme asi všichni čekali. Já sice ještě než začala sezóna správně předvídal, že máme na to soutěž i vyhrát, ale způsob, kterým jsme mnoho zápasů odehráli, jsem nečekal ani já...
14.6.Přeložené zápasyKlubkategorie   soutěž (trenér)   soupeř   původní datum    nové datum starší dorost    C1A (Brož)        Zličín       so 18.6. 15:00     so 18.6. 13:30
15.6.Mladší přípravka "B" - Šeberov 11:13Klub Minulý týden jsme odehráli poslední zápas v 4+1. Vyšla nám však pouze 1. třetina, ve zbytku utkání jsme toho moc nepředvedli.
15.6.Mladší přípravka "A" - Stodůlky 6:6 + FOTOKlub Se soupeřem z chvostu tabulky jsme se snažili o velmi ofenzivní pojetí. Vytvořili jsme si velké množství šancí, přesto zápas skončil remízou.
15.6.Na E.ON Junior Cupu na 6. místě + videaKlubV neděli se účastnil ročník 2001 turnaje v 7+1 proti top pražským týmům. V žádném zápase nebyl horším týmem, naopak se kluci prezentovali velmi dobrým výkonem. Uplatnili tak zkušenosti z velmi těžké sezóny, ve které hráli s o rok staršími soupeři. Níže v článku jsou odkazy na videa ze všech zápasů.
15.6.Vydařený nábor do předpřípravekKlubVe dnech 2.6. a 14.6. proběhly nábory do nově vzniklého ročníku 2006 a do stávající předpřípravky ročníku 2005. Přišlo celkem 36 kluků a holek - na první nábor 24, na druhý 12. Zatímco rodiče poslouchali informace od ředitele a vedoucí přípravek, děti si vyzkoušely první trénink a dle jejich reakcí je trénink bavil. Všichni už se těší na září na pravidelné tréninky. Foto v článku.
19.6.FC Háje - Meteor 2:1KlubPoslední mistrovské utkání jsme zvládli a na závěr slavili výhru.
19.6.Muži B - 1B třída 26 kolo FC Háje JM - Miškovice 5:1 (1:0)KlubUtkání se hrálo za slunečného počasí s mírným větříkem.V 2. půli po dešti o přestávce se zatáhlo a bylo pod mrakem. Bylo přítomno cca 70 diváků. Děkuji všem divákům a zejména hráčům "A" za podporu a povzbuzování.
19.6.Pražský Přebor muži 30 kolo - FC Háje JM - Meteor Praha VIII (B) 2:1 (1:0)KlubV sobotu dopoledne se hrálo "na žízeň" - Na Háje přijela rezerva Meteoru, která už měla záchranu jistou a domácí si mohli kosmeticky vylepšit postavení v tabulce.
20.6.Ml.přípravka: Na turnaji v Salzbrugu 10. z 16KlubVíkend po posledních mládežnických mistrácích jsme se vydali na naší první zahraniční štaci. Účastnili jsme se velkého turnaje Mozarttrophy v Salzburgu. Z celkového počtu 16 týmů z ČR, Německa a Rakouska jsme se umístili na hezkém 10. místě.
21.6.STARŠÍ DOROST - UKONČENÍ FOTBALOVÉHO ROČNÍKU 2010/2011KlubKrátké ohlednutí a zhodnocení právě ukončených bojů staršího dorostu v nejvyšší pražské soutěži této kategorie, která nese název „FINCENTRUM PŘEBOR DOROSTU“.
29.6.Hezké prázdniny!Klub Všem trenérům, funkcionářům, hráčům a rodičům přeji krásnou sluneční dovolenou a školou povinným hezké prázdniny. Všichni ať si léto užijí a vrátí se psychicky odpočatí a fyzicky připraveni na novou sezónu!!! Muži začínají trénink 21. 7. 2011 v 18:30 h. Lombardo