Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 120
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 50
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 412
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 800
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 243
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 571
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 953
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1254
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 389
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 497
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 487
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
červen 2023
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
ZÁPAS:
2.6.2023, 17:00, Běchovice T.
Běchovice – FC Háje
9
:
12
Starší přípravka A (2013)
3
ZÁPAS:
3.6.2023, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Slavia dívky
2
:
0
Starší žáci C (2008+2009)
3.6.2023, 09:00, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
3
:
9
Mladší žáci A (2011)
3.6.2023, 09:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
5
:
4
Mladší žáci B (2012)
3.6.2023, 10:30, Háje T.
FC Háje – Jablonec
1
:
3
Starší dorost
3.6.2023, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Čáslav
2
:
1
Starší žáci A (2009)
3.6.2023, 11:00, Xaverov
Xaverov – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
3.6.2023, 12:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Čáslav
7
:
0
Starší žáci B (2010)
3.6.2023, 12:45, Háje T.
FC Háje – Jablonec
1
:
0
Mladší dorost A
3.6.2023, 17:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
2
:
0
Muži A
4
ZÁPAS:
4.6.2023, 12:45, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
40
:
36
Mladší přípravka A (2015)
4.6.2023, 12:45, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
23
:
31
Mladší přípravka B (2016)
4.6.2023, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
27
:
21
Starší přípravka B (2014)
4.6.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
28
:
14
Starší přípravka A (2013)
4.6.2023, 17:00, Dolní Měcholupy T.
Dolní Měcholupy – FC Háje
19
:
7
Mladší přípravka A (2015)
4.6.2023, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
4
:
1
Mladší dorost A
4.6.2023, 17:00, Schulhoffova T.
FC Háje – Xaverov
5
:
6
Mladší žáci A (2011)
4.6.2023, 17:00, Schulhoffova T.
FC Háje – Xaverov
6
:
5
Mladší žáci B (2012)
4.6.2023, 17:30, V Úžlabině UMT.
Junior – FC Háje
4
:
3
Muži B
5
6
7
ZÁPAS:
7.6.2023, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Bohemians
Starší žáci B (2010)
7.6.2023, 17:15, Háje UMT.
FC Háje – TJ Praga
4
:
8
Mladší žáci A (2011)
8
ZÁPAS:
8.6.2023, 17:30, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
23
:
16
Starší přípravka A (2013)
9
ZÁPAS:
9.6.2023, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
30
:
30
Mladší přípravka B (2016)
9.6.2023, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Jihovýchodní liga
9.6.2023, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka B (2016)
10
ZÁPAS:
10.6.2023, 10:00, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
0
:
6
Starší žáci C (2008+2009)
10.6.2023, 10:00, Moravská UMT.
Varnsdorf – FC Háje
12
:
3
Mladší žáci A (2011)
10.6.2023, 10:00, Moravská UMT.
Varnsdorf – FC Háje
0
:
24
Mladší žáci B (2012)
10.6.2023, 10:30, Háje T.
FC Háje – ČAFC
32
:
34
Mladší přípravka A (2015)
10.6.2023, 11:00, Eden
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
10.6.2023, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
7
:
29
Mladší přípravka A (2015)
10.6.2023, 12:00, Háje
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2017)
10.6.2023, 12:00, Háje
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2018)
10.6.2023, 17:00, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
33
:
19
Starší přípravka B (2014)
10.6.2023, 17:00, Chabry T.
Dolní Chabry – FC Háje
2
:
0
Muži A
11
ZÁPAS:
11.6.2023, 10:00, Náchod 1.máje UMT.
Náchod – FC Háje
8
:
2
Starší dorost
11.6.2023, 12:00, Ústí nad Orlicí
Orlicko – FC Háje
2
:
1
Starší žáci A (2009)
11.6.2023, 12:15, Náchod 1.máje UMT.
Náchod – FC Háje
4
:
5
Mladší dorost A
11.6.2023, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
27
:
10
Starší přípravka A (2013)
11.6.2023, 14:00, Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Jihovýchodní liga
11.6.2023, 14:00, Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
11.6.2023, 14:00, Ústí nad Orlicí
Orlicko – FC Háje
4
:
7
Starší žáci B (2010)
11.6.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
6
:
4
Mladší žáci B (2012)
11.6.2023, 16:45, Uhříněves UMT.
Uhříněves – FC Háje
1
:
3
Mladší dorost A
11.6.2023, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Bohnice
4
:
2
Muži B
12
ZÁPAS:
12.6.2023, 17:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
13
14
15
ZÁPAS:
15.6.2023, 18:00, Háje UMT.
FC Háje – Prague Raptors
Mladší žáci A (2011)
15.6.2023, 18:30, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
3
:
0
Muži B
16
17
ZÁPAS:
17.6.2023, 09:00, Xaverov
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
17.6.2023, 17:00, Dolní Počernice T.
D. Počernice – FC Háje
2
:
2
Muži A
18
ZÁPAS:
18.6.2023, 09:00, Zličín
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
19
20
21
22
ZÁPAS:
22.6.2023, 18:00, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
Mladší žáci A (2011)
23
24
ZÁPAS:
24.6.2023, 10:00, Háje
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2016)
24.6.2023, 10:00, Háje
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2015)
24.6.2023, 10:00, Háje
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2014)
24.6.2023, 10:00, Háje
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2013)
Máca Cup
(24.06.2023 16:00 - 24.06.2023 20:00)
Více informací o akci
25
26
27
28
29
30
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři