Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 95
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 12
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 399
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 687
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 223
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 559
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 832
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1239
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 382
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 490
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 479
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
únor 2023
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
3
4
ZÁPAS:
4.2.2023, 10:00, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2018)
4.2.2023, 10:30, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
6
:
1
Muži A
4.2.2023, 13:00, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2017)
5
ZÁPAS:
5.2.2023, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2016)
5.2.2023, 10:00, Vlašim UMT.
Vlašim – FC Háje
2
:
4
Starší dorost
5.2.2023, 12:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2015)
5.2.2023, 12:00, Vlašim UMT.
Vlašim – FC Háje
4
:
3
Mladší dorost A
5.2.2023, 13:00, Hala Říčany
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
5.2.2023, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2014)
6
7
8
9
10
11
ZÁPAS:
11.2.2023, 08:30, Háje UMT.
Podolí – Psáry
3
:
3
Turnaj
11.2.2023, 10:10, Háje UMT.
Radošovice – Kunice
9
:
0
Turnaj
11.2.2023, 11:50, Háje UMT.
Vestec – Modřany
0
:
4
Turnaj
11.2.2023, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
Mladší žáci B (2012)
11.2.2023, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
Mladší žáci A (2011)
12
ZÁPAS:
12.2.2023, 08:30, Háje UMT.
TJ Praga – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
12.2.2023, 10:00, Háje UMT.
Český Brod – Újezd P4
17
:
2
Turnaj
12.2.2023, 10:00, Benešov UMT.
Benešov – FC Háje
2
:
2
Starší dorost
12.2.2023, 11:30, Háje UMT.
Sadská – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
12.2.2023, 12:00, Benešov UMT.
Benešov – FC Háje
2
:
7
Mladší dorost A
12.2.2023, 13:00, Háje UMT.
Zákolany – Vestec
8
:
4
Turnaj
12.2.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Slivenec
4
:
2
Muži A
13
ZÁPAS:
13.2.2023, 17:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
14
15
16
17
18
ZÁPAS:
18.2.2023, 08:30, Háje UMT.
Vestec – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
18.2.2023, 09:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2016)
18.2.2023, 10:00, Háje UMT.
Sadská – TJ Praga
5
:
1
Turnaj
18.2.2023, 11:00, TC Strahov UMT.
Sparta Praha – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
18.2.2023, 11:30, Háje UMT:
SK Újezd P4 – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
18.2.2023, 13:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2015)
18.2.2023, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
3
:
4
Starší dorost
19
ZÁPAS:
19.2.2023, 08:30, Háje UMT.
Vestec – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
19.2.2023, 09:00, Střešovice UMT.
D. Počernice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
19.2.2023, 10:00, Újezd P4 UMT.
Vestec – FC Háje
4
:
3
Mladší dorost A
19.2.2023, 10:10, Háje UMT.
Podolí – Modřany
0
:
4
Turnaj
19.2.2023, 11:50, Háje UMT.
Vršovice – Radošovice
10
:
0
Turnaj
19.2.2023, 13:00, Na Šancích
Slavia Praha – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
19.2.2023, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Hamr
Starší přípravka A (2013)
19.2.2023, 15:30, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší žáci A (2009)
19.2.2023, 16:00, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
19.2.2023, 17:45, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší žáci B (2010)
20
ZÁPAS:
20.2.2023, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Prostějov
1
:
1
Mladší dorost A
21
22
23
24
25
ZÁPAS:
25.2.2023, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší žáci C (2008+2009)
25.2.2023, 09:00, Admira
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
25.2.2023, 10:10, Háje UMT.
Psáry – Vršovice
5
:
6
Turnaj
25.2.2023, 11:50, Háje UMT.
Kunice – Modřany
1
:
3
Turnaj
25.2.2023, 12:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
25.2.2023, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Řepy
Starší přípravka B (2014)
25.2.2023, 15:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
25.2.2023, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Radošovice
6
:
2
Mladší dorost A
26
ZÁPAS:
26.2.2023, 08:30, Háje UMT.
Český Brod – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
26.2.2023, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2015)
26.2.2023, 12:00, Vlašim
Vlašim – FC Háje
Starší žáci A (2009)
26.2.2023, 12:00, Střešovice UMT.
Podolí – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
26.2.2023, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – FC Jílové
6
:
3
Muži A
26.2.2023, 14:00, Vlašim
Vlašim – FC Háje
Starší žáci B (2010)
26.2.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci B (2012)
26.2.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci A (2011)
26.2.2023, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Libeň
10
:
0
Starší dorost
27
28
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři