Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 121
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 51
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 412
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 800
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 243
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 571
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 953
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1255
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 389
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 497
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 487
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
březen 2023
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
3
4
ZÁPAS:
4.3.2023, 08:30, Háje UMT.
Český Brod – Zákolany
2
:
5
Turnaj
4.3.2023, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2016)
4.3.2023, 10:30, Klausova UMT.
Stodůlky – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
4.3.2023, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Cidlina
2
:
4
Starší dorost
4.3.2023, 12:00, Říčany Na Fialce
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
4.3.2023, 12:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2015)
4.3.2023, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Cidlina
1
:
3
Mladší dorost A
4.3.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
8
:
1
Muži A
5
ZÁPAS:
5.3.2023, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Starší žáci C (2008+2009)
5.3.2023, 10:10, Háje UMT.
Psáry – Kunice
5
:
8
Turnaj
5.3.2023, 11:50, Háje UMT.
Vestec – Radošovice
1
:
5
Turnaj
5.3.2023, 13:30, Stodůlky
Stodůlky – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
5.3.2023, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci A (2011)
5.3.2023, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci B (2012)
5.3.2023, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – Stodůlky
8
:
0
Mladší dorost A
6
7
8
9
10
11
ZÁPAS:
11.3.2023, 10:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci B (2010)
11.3.2023, 10:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
4
:
1
Starší dorost
11.3.2023, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
1
:
2
Muži A
11.3.2023, 12:15, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
4
:
0
Mladší dorost A
11.3.2023, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Most
Starší žáci A (2009)
12
ZÁPAS:
12.3.2023, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Chodov
5
:
0
Muži B
13
14
15
16
ZÁPAS:
16.3.2023, 17:00, Háje UMT.
Psáry – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
17
18
ZÁPAS:
18.3.2023, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Třebeš
1
:
3
Starší dorost
18.3.2023, 10:30, Třeboradice T.
Třeboradice – FC Háje
2
:
2
Muži A
18.3.2023, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Třebeš
2
:
0
Mladší dorost A
19
ZÁPAS:
19.3.2023, 15:00, Uhříněves UMT.
Uhříněves – FC Háje
1
:
4
Muži B
19.3.2023, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Starší přípravka B (2014)
20
ZÁPAS:
20.3.2023, 17:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
21
22
23
24
25
ZÁPAS:
25.3.2023, 08:30, Háje T.
FC Háje – Kbely
8
:
34
Starší přípravka B (2014)
25.3.2023, 10:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
0
:
4
Starší žáci C (2008+2009)
25.3.2023, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
0
:
0
Muži A
25.3.2023, 11:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Benešov
Předpřípravka A (2017)
25.3.2023, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Hradec Králové
0
:
1
Starší dorost
25.3.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Hradec Králové
1
:
0
Mladší dorost A
26
ZÁPAS:
26.3.2023, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2015)
26.3.2023, 10:00, Mikulova UMT.
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
26.3.2023, 10:00, Slavia HK T.
Slavia Hradec Králové – FC Háje
5
:
4
Starší žáci A (2009)
26.3.2023, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Braník
1
:
9
Mladší žáci A (2011)
26.3.2023, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Braník
7
:
2
Mladší žáci B (2012)
26.3.2023, 12:00, Slavia HK T.
Slavia Hradec Králové – FC Háje
5
:
7
Starší žáci B (2010)
26.3.2023, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Mladší žáci B (2012)
26.3.2023, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Starší přípravka A (2013)
26.3.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy B
2
:
2
Muži B
26.3.2023, 17:15, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Mladší dorost A
27
28
29
30
31
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři