Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2006 vyšly tyto články:

31.8.Muži A, 2.kolo: FSC Libuš - FC Háje JM 0:0KlubKe třetímu mistrovskému utkání v sezoně, avšak teprve ve druhém kole jsme zavítali na hřiště Libuše. Utkání se hrálo v neděli odpoledne a počasí po celý den dávalo tušit, že se nebude hrát za zrovna fotbalu příznivého klimatu.
22.8.Muži A, 1.kolo: FC Háje JM - FC Střížkov (Bohemians) Praha B 2:2 (0:2)KlubK našemu historicky prvnímu domácímu zápasU v pražském přeboru přijelo "béčko" Střížkova, který v současnosti hraje z nějakého důvodu pod názvem Bohemians Praha. O tomto týmu jsme věděli, že se jedná o velmi kvalitního soupeře, který bude letos patřit k nejlepším týmům přeboru, což dokázali hned v prvním kole, když nespravedlivě prohráli s favoritem celé soutěže Horními Měcholupy.
13.8.Muži A, 15.kolo: SK Ďáblice - FC Háje JM 0:0KlubTento víkend, přesněji v sobotu 12.8., nám začal nový soutěžní ročník. Sezona, ve které se náš klub poprvé v historii účastní Pražského přeboru mužů. Náš premiérový zápas se uskutečnil na hřišti Ďáblic, týmu který před několika lety s námi hrál 1.A třídu a loňskou sezonu zakončil na 12.místě.
9.8.MINI 8D - KUN CUP 2006 (SZOLNOK 22.7.-30.7.2006)KlubV sobotu 22.7.2006 jsme odcestovali do maďarského Szolnoku na sedmidenní fotbalový turnaj. Vzhledem k tomu, že k účasti na turnaji jsme se rozhodli na poslední chvíli, většina chlapců z našeho týmu měla již na prázdniny jiný program a tak jsme se vydali na turnaj v omezeném počtu. K dispozici jsme měli pouze šest hráčů do pole a jednoho náhradníka : David Novák, David Schreiber, Dominik Remeš, Vítek Jeřábek, Filip Mutl, Jan Knotek. Jako náhradník s námi odjel bratr Davida Nováka, Daniel - ročník nar. 2000.