V říjnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.10.Sluníčková neděle v Hostivaři: Turnaj ročníku 2007Renata Klíčová

V neděli 28.9.2014 (na Svatého Václava) se na hřišti v Hostivaři konal první turnaj SLAVIA TOUR. Byli jsme potěšeni, že při oslovování převážně prvoligových klubů, se nám dostala nabídka účasti na tomto turnaji. Jedním z důvodů je jistě naše premiantství ve výchově fotbalové mládeže.

2.10.Starší přípravka 2005 - 1999 PrahaMarko Vukadinovič

Sobota pro mnohé představovala volný den plný sluníčka a odpočinku, pro starší přípravku však znamenala další střetnutí na domácí umělé trávě proti týmu 1999 Praha, který si dle vysvětlení hostujícího trenéra vypůjčil za úplatu tým Stodůlek.

2.10.ČAFC Praha - Starší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Nedělní utkání jsme sehráli venku na hřišti ČAFC.

6.10.Představujeme naděje hájeckého fotbaluPetr Lojda

Matěj Kříž a Jiří Routek jsou hráči mladšího dorostu. Již vloni si jako starší žáci zahráli v kategorii v kategorii U17. Oba patří k velkým osobnostem týmu. Matěj Kříž vyniká v rychlosti, důrazu a tahu na branku. Vzhledem ke svým přednostem se z obránce přeškolil na útočníka a stal se postrachem obran soupeřů. Jiří Routek je důrazný tvořivý hráč, který dříve nejčastěji nastupoval ve středu zálohy. V současné době ho trenéři, i přes jeho nevoli, využívají na místě stopera, kde se stal šéfem obrany. Na tomto místě v podstatě zaskakuje, protože se nenašel jiný hráč, který by se zde uplatnil a byl by pro mužstvo prospěšným.

6.10.Starší přípravka 2004 - Sokol ŘepyPeter Bíro

Druhý víkend po sobě jsme odehráli se Sokolem Řepy, utkání začalo ve výborném tempu, hrálo se 4x 15 minut a prvních 15 minut jsme hráli na jednu bránu.

6.10.Starší přípravka 2004 - Admira PrahaPeter Bíro

V chladném odpoledni k nám zavítal leader naší soutěže a kluci se mohli přesvědčit, že se dá hrát s každým.

7.10.Starší přípravka 2005 - Admira PrahaMatěj Soucha

V sobotu jsme odehráli na domácím hřišti další zápas v rámci elitní skupiny.

7.10.Tempo Praha - Mladší přípravka 2006Jan Špinka

V sobotu jsme zavítali na půdu Tempa. Jelikož je Tempo naladěno na podobnou filozofii výchovy dětí, očekávali jsme pěkné střetnutí. Domluvili jsme se, že postavíme tři hřiště. Dvě soutěžní a jedno, jako přátelský zápas. Na soutěžních hřištích nastoupili nejvíce nastartované děti.

Velké překvapení. Domácí se sice museli obejít bez špílmachra Janoušk a navíc se jim po půlhodině hry zranil Fedič, ale hned z první kace zápasu se dostali do vedení. To však ztratili v poslední minutě první půle po výstavní střele Kasalického. Hosté se krátce po přestávce po standardní situaci dostali do vedení a když si deset minut před koncem dal Vlasák vlastní gól bylo o vítězství Kolovrat rozhodnuto.

8.10.Starší přípravka 2004 - ABC BraníkPeter Bíro

V dnešní premiéře 7+1 k nám zavítali naši známí z Braníku, bylo vidět, že soupeř již hrál utkání na velké hřiště, pro nás to byla novinka a první půli jsme se tam motali trochu dezorientovaně.

8.10.Starší přípravka 2004 - JM ChodovPeter Bíro

V posledním víkendovém utkání na nás čekalo derby se sousedním Chodovem, který hájí někteří hráči, co s námi hrávali na střídavý start.

9.10.Ml.žáci A – ABC Braník 5:3 (2:2)Viliam Krbúšik

V sobotu jsme přivítali doma soupeře z Braníku, kteří byli neporaženým týmem a věděli jsme, že to bude nesmírně náročný zápas, jako každý, který hrajeme s Braníkem.

9.10.FC Háje JM B - Benice 2:0 (0:0)Petr Lojda

K zápasu 7. kola na naše hřiště přijelo mužstvo Sokola Benice. Pro nás neznámý tým, protože je nováček soutěže. Sestava hostů se skládala převážně z hráčů ve věku 27-31 let. Několik z nich bylo prostorově výraznějších.

9.10.JM Chodov - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V pátek 3.10. jsme odehráli zápas na Chodově. Se soupeřem jsme se dohodli odehrát utkání na dvou hřištích. Celkem šlo na zápas 15 kluků, z toho polovina za sebou měla dopolední závod Cross cup.

9.10.U nás převládala radost ze hry: Mini cup ročník 2008Otmar Mansour

V sobotu 4.10. se naši kluci ročníku 2008 zúčastnili druhého turnaje Mini Cup. Na turnaji se vystřídali další, takže pro mnohé to byla první fotbalová akce.

Zajímavé čtení pro všechny hájecké příznivce.

11.10.TJ Praga - Starší přípravka 2005Marko Vukadinovič

V přátelské atmosféře i za podpory rodičů, která se klukům moc líbila, jsme sehráli utkání na Pragovce.

13.10.Představujeme naděje hájeckého fotbaluPetr Lojda

Jakub Kloboučník (1997) je hráčem staršího dorostu. V loňské sezóně dovedl jako kapitán mužstvo k vítězství v 1. třídě, tedy k postupu do Přeboru Prahy. Jakub je hájecký patriot. Věrný našemu klubu zůstal i po přestěhování do Vraného nad Vltavou, nehledě na komplikace, které mu přináší složitá doprava. Jeho hlavní fotbalovou předností je velká bojovnost a nikdy neumírající víra ve vítězství. Slabší stránkou je technika, kterou se ale poctivě snaží zlepšit. Tým si ho zvolil kapitánem, protože je vůdčí osobností kabiny. Měl by však tuto svoji autoritu více využívat a trenérovi tím být nápomocen. Ukočírovat každé mužstvo U-19 je pro trenéry vždy velký oříšek.

V jednoznačnou záležitost se proměnilo sobotní přeborové utkání mezi domácím týmem FC Háje Jižní Město a hostující Libuší. Hosty v posledních týdnech trápí rozsáhlá marodka a na Hájích neměli šanci. Háječtí fotbalisté hráli v naprosté pohodě, vstřelili pět gólů a vyhráli 4:1. Něco vám tam nesedí? Ano, ten jediný střelecký úspěch Libuše si domácí dali do vlastní sítě sami. Výhra Hájů byla naprosto zasloužená.

13.10.Starší přípravka 2004 - Sokol KolovratyPeter Bíro

V dnešním utkání k nám zavítali sousedé z Kolovrat, chtěli nám oplatit porážku, hrálo se 4x 15 minut a zápas skončil nerozhodně.