Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
26.11.FC Háje JM - Motorlet B 5:0 (2:0)www.fotbalpraha.cz

Osmkrát se doma představili fotbalisté Hájů a připsali si teprve třetí vítězství. V dosavadních sedmi utkáních dali dvanáct branek a teď rovnou pět do sítě rezervy Motorletu, které se v posledních kolech dařilo. Na umělce Hájů však zcela propadla. V poli to bylo dobré, ale v koncovce jalové. Lekci z produktivity tak udělovali domácí.

20.11.Závěrečná trenérská schůzeOtmar Mansour

Závěrečná trenérská schůze v roce 2012 se uskuteční v pátek 7.12. od 18:00 v kantýně na Hájích.

20.11.Výběr fotek na registraceOtmar Mansour

Prosíme o vybrání fotek pro nové registrační průkazy do 30.11.2012. Současné registrační průkazy již nebudou platné pro jarní část sezóny, neboť na všech musí být uvedeno ID místo rodného čísla. Fotky předávejte prosím svým trenérům, kteří je předají společně s registračními průkazy paní Klíčové či panu Semorádovi. Netýká se to hráčů, kteří již na svých stávajících registračkách mají uvedeno ID.

19.11.Metodické povídání pro rodičeOtmar Mansour

Ve čtvrtek 22.11.2012 od 18:30 proběhne na Hájích metodické povídání pro hájecké rodiče, a to od přípravek až po kategorii mladších žáků. Povídání bude zaměřené hlavně na pedagogiku výchovy mládeže a možnosti spolupráce s trenéry. Tato beseda bude trvat přibližně hodinu. Všichni rodiče jsou srdečně zváni, zejména rodiče nejmladších ročníků.

19.11.Mladší přípravka 2005 - ČAFCOtmar Mansour

V sobotu jsme odehráli proti Čafce poslední podzimní soutěžní utkání. Začátek byl podobně ospalý jako při zápase na Braníku, ale po první třetině se kluci probudili a nastříleli velkou porci gólů.

19.11.Bílá Hora - FC Háje JM 1:2 (0:0)www.fotbalpraha.cz

Osud nováčka z Bílé Hory se naplnil. Kolo před koncem soutěže je jasné, že bude přezimovat na posledním místě. Pokud s tím svěřenci trenéra Kuchaře ještě chtěli něco udělat, museli v posledním domácím vystoupení porazit Háje. Nepovedlo se a tak na kontě domácích bodových zisků u Bílé Hory svítí hrozivá nula. Háje se naopak vyhouply před rezervu Meteoru na třináctou příčku.

19.11.Výsledky mezinárodního turnaje na HájíchFilip Semorád

V článku naleznete výsledky z víkendového mezinárodního (týmy ze Srbska) turnaje pro kategorii mladších žáků a starších přípravek.

18.11.Sparta Praha - Starší přípravka 2002Matěj Soucha

V posledním zápase sezóny jsme zavítali na Strahov do tréninkového centra AC Sparta Praha. Ani motivace v podobě výhry nad tímto soupeřem nás však dostatečně nevyhecovala k lepším výkonům a prohráli jsme.

18.11.Sokol Kolovraty - FC Háje JM B 5:1 (2:1)Petr Lojda

Béčko s lídrem tabulky prohrálo. Přesto se hřeje po podzimu na krásném čtvrtém místě.

18.11.Střížkov – Fc Háje st.dorost 4:0 (1:0)Petr Budoš

Zavítali jsme na hřiště prvního a doposud neporaženého týmu, ale i tak s odhodláním neprohrát.

17.11.Brankářský trénink - videoOtmar Mansour

Trenéři brankářů Honza "Čaky" Matějovský, Martin "Márty" Tlustý a navrátivší Kája Tureček natočili další video z brankářského tréninku. Toto video můžete shlédnout v článku a bylo přidáno také do videogalerie.

15.11.ABC Braník - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

V sobotu jsme nastoupili k předposlednímu podzimnímu zápasu v elitě. Vzhledem k tomu, že jsme nastoupili proti nestřediskovému týmu, čekal nás vyrovnaný zápas.

15.11.Vstup na SchulhoffkuOtmar Mansour

Pro všechny příchozí návštěvníky na Schulhoffku, hlavní vchod je uzavřen z důvodu stavby nové vstupní branky. Na hřiště a do kabin se dostanete vchodem vedle školy, který je za správcovnou od ulice Boháčova. Děkujeme za pochopení.

12.11.Starší přípravka 2002 - Junior PrahaTadeáš Kubů

V sobotním zápase s Juniorem jsme sice nepředvedli dobrý výkon, ale vítězství se nám podařilo vybojovat.

12.11.Starší přípravka 2002 - Motorlet PrahaTadeáš Kubů

Předposlední zápas sezóny se odehrál na našem domácím hřišti na Hájích a soupeřem nám byl tým Motorletu.

12.11.FC Háje JM B - Šeberov 1:0 (1:0)Petr Lojda

Béčko porazilo nedaleký Šeberov 1:0.

11.11.FC Háje JM - FC Zličín 1:0 (0:0)www.fotbalpraha.cz

Kapitán Hájů Tomáš Dub v naší páteční pozvánce na přebor nepochyboval, že doma Zličín porazí. To ještě asi netušil, že to zařídí sám. Krátce po přestávce si naběhl do vápna a hlavou zápas rozhodl. Hosté totiž svou největší šanci ve druhé minutě nastavení nevyužili. Největší potlesk v zápase sklidil brankář hostů David Schopf, který přiznal teč míče a změnil verdikt rozhodčího ve prospěch domácích. A to za nepříznivého stavu pro svůj tým!

8.11.Anketa o hráče/trenéra roku 2012Otmar Mansour

Letos, stejně jako loni, se uskuteční hlasování o hráče a trenéra za rok 2012. Hlasování bude probíhat do konce tréninků, tedy přibližně do poloviny prosince. Pravidla a další informace naleznete níže v článku.

8.11.Brankářský trénink - videoOtmar Mansour

V článku naleznete video (k dispozici je i ve videogalerii) z tréninku brankářů z konce loňské sezóny. Díky patří trenérům, kteří video natočili a sestříhali.

8.11.Horní Měcholupy - Háje St.dorost 2:1 (0:1)Petr Budoš

Každý zápas, který prohrajete gólem v nastavení je smolný a neodvézt si ani bod prostě zamrzí. :-(

Další stránky
12>>