Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2008 vyšly tyto články:

31.3.Mladší dorost - Přebor - 12. kolo:FK Meteor - FC Háje 1:0 (0:0)KlubV úvodním kole jarní části soutěže jsme vyšli bodově naprázdno. S Meteorem, naším sousedem v tabulce, jsme prohráli a ten je rázem s dvoubodovým náskokem před námi.
30.3.Starší žáci - Přebor - 12. kolo: Motorlet - FC Háje 1:3 (0:2) + zimní přípravaKlub V sobotu dopoledne jsme se konečně dočkali prvního mistrovského utkání po dlouhých 5 měsících. Čekal nás soupeř, se kterým jsme na podzim ztratili 2 body, a věděli jsme, že tohoto soupeře nelze podcenit...
24.3.Muži "A" - Uhelné Sklady 1:2KlubMuži "A" tentokrát v domacím azylu proti Uhelným Skladům na umt Galileova v Horních Měcholupech zvítězit nedokázali, i když by si remízu za zlepšený výkon v druhém poločase zasloužili.
16.3.Muži "A" - přebor 16.kolo : Bohemians Praha - FC Háje JM 2:1 (1:0)KlubMuži "A" body ze Střížkova nevezou. Proti posílenému mužstvu Střížkova jsme odehráli vyrovnaný zápas, ale bohužel na body to nestačilo!
10.3.Muži "A" Přebor 30.kolo: FC Háje JM - Slavoj Vyšehrad B 1:0 (0:0)KlubZáchranářské práce v jarní sezoně jsme začali se soupeřem, se kterým jsme zakončili nepovedenou sezonu podzimní, s Vyšehradským béčkem, které se s námi dělilo o poslední místo. Jednalo se o předehrávané poslední, tedy 30. kolo.