Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2020 vyšly tyto články:

31.3.Zpravodaj č.2 z roku 1999Klub
30.3.Informace pro rodičeKlubVyjádření klubu k momentální situaci
29.3.Zpravodaj č.1 z roku 1999KlubV této nelehké době jsme se rozhodli zpříjemnit čas strávený doma zajímavou četbou. FC Háje letos oslaví neuvěřitelných 90.let od svého založení. Je tedy záhodno ohlédnout se za historií a zavzpomínat. Téměř přesně před jednadvaceti lety vyšel následující zpravodaj. Jeho četba vám velmi detailně přiblíží tehdejší dění v klubu. Některým se může poštěstit najít jméno rodinného příslušníka, přítele či dokonce své v historických soupiskách. Zpravodaje budeme postupně zveřejňovat ke zpříjemnění těchto plonkových dnů.
21.3.EfektivitaOtmar LiteraTéma efektivity tréninku a zápasu, využití maximálního možného času, aby děti sportovaly, je pro trenéry mládeže bez ohledu na sport zásadní. Víte, kolik času se průměrně trénuje z 90minutového tréninku? Víte, jak jsou děti skutečně zapojeny? Dozvíte se níže v článku.
17.3.Strava fotbalistů - svačinaMůj první gólMůj první gól zveřejnil další video o správném stravování dětí, sportovců a tedy i fotbalistů. Detailněji se dnes podíváme na svačinu.
15.3.Nový trenér hájeckých mužů - Ladislav VizvariMikuláš ZbořilNěkteří z vás už možná zaregistrovali, že na lavičce hájeckých mužů jsou v pozici trenérů nové tváře.
14.3.I v příštím týdnu budou uzavřena sportovištěKlubPřinášíme vám další vyjádření klubu platnému k příštímu týdnu.
12.3.Ročník 2009: Fotbal umíme hrát i na pískuTRJ - HJM, 0.kolo | QALOV rámci zimní přípravy jsme se rozhodli vyzkoušet poprvé v životě sport, který, ač má v názvu také slovo fotbal, v realitě znamená tisíc a jednu věc, jež se od fotbalu, jak ho naši kluci znají odmalička, liší. Ano, jde o fotbal plážový.
12.3.Uzavření sportovišťKlubReakce klubu na vládní vyhlášení stavu nouze.
11.3.Změny tréninků v tomto týdnu a doporučení rodičůmKlubZ důvodu uzavření škol a znepřístupnění tělocvičen musel klub rychle reagovat reorganizací rozpisu tréninků.
11.3.Tvaroh trochu jinakDáša ČernáKaždý fotbalista - malý i velký to zvládne sám.
10.3.Reakce klubu na mimořádná vládní opatření KlubPřinášíme vám aktualizované bezprostřední reakce klubu na současnou situaci ohledně koronaviru.
9.3.Muži A: Úspěšný vstup do jarní částiHJM - DPO 3:0, 16.kolo | Mikuláš ZbořilZa sychravého sobotního dopoledne jsme se na Hájích sešli ku příležitosti prvního mistrovského utkání mužů A v jarní části sezóny.
5.3.Se zimou do HájeMikuláš ZbořilNa Háje se vrací zimní liga, ale co je ještě důležitější, hájecké muže čekají první mistrovské zápasy v jarní části sezóny a to pod taktovkou nového trenéra!
4.3.Seminář pro rodiče a začínající trenéryKlubJménem PFS bychom Vás rádi pozvali na seminář týkající se primárně rodičů a začínajících trenérů. Více informací naleznete níže.
1.3.Vyzvedávání věcí od SportFotbaluMatěj Soucha