Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.5.Sokol Královice - FC Háje JM 1:2 (1:1)www.fotbalpraha.cz

V původním termínu zápasu 25. kola Pražská teplárenská přeboru 21. května bylo hřiště v Královicích silně podmáčené a tak ke hře nezpůsobilé. Včerejší počasí také nevěstilo nic dobrého, ale nakonec se v Královicích hrálo. A hosté z Hájů si spravili chuť po porážce ve Zličíně a odvezli si vítězství 2:1. Domácí naopak nedokázali potvrdit víkendovou výhru se Zbraslaví.

29.5.Mladší dorost - SC Radotín 2:0 (1:0)Jiří Dupal

Předposlední zápas tohoto ročníku jsme v neděli hráli na domácí UMT. Za deštivého počasí jsme přivítali soupeře z Radotína.

28.5.Újezd P4 - FC Háje JM B 5:3 (2:2)Petr Lojda

V neděli odpoledne jsme vyrazili na nedaleké hřiště Újezdu Praha 4 k utkání s místním týmem. Nedaleké bylo pouze teoreticky. V obci se provádí rekonstrukce vozovky, takže dva naše pokusy dojet na hřiště, skončili uzavírkou.

28.5.Motorlet Praha - Starší přípravka 2002Matěj Soucha

V sobotu dopoledne starší přípravka 2002 zavítala na hřiště u ZŠ Klausova, kde sehrála mistrovské utkání s Motorletem.

28.5.Junior Praha - Starší přípravka 2002Tadeáš Kubů

Nedělní odpolední zápas jsme sehráli na hřišti Junioru v chladném deštivém počasí.

27.5.Brankářský tréninkOtmar Mansour

Bránkářský trénink se tento týden přesouvá na úterý 28.5. od 17:30. Důvodem je středeční dohrávka áčka proti Královicím. Děkuji za pochopení.

27.5.Mladší přípravka C - HrdlořezyOtmar Mansour

V sobotu jsme za velkého deště odehráli zápas proti Hrdlořezům. Moc se mi výkon našich kluků líbil.

26.5.Mladší přípravka 2005 - Admira PrahaOtmar Mansour

Zápas s Admirou jsme odehráli mimořádně v úterý 14.5. kvůli pomoci s organizací turnaje pro dětský domov Radost. Tento zápas mi připomínal utkání s Duklou, kdy jsme na jednom hřišti odehráli velmi dobré utkání a na druhém hřišti panoval menší chaos.

26.5.Slavia Praha - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

V sobotu 17.5. jsme odehráli zápas na Slavii. Celé jedno hřiště jsme měli na škole v přírodě. Slavisté, jak je jejich zvykem, nastoupili s o rok mladšími kluky, což přispělo k vyrovnanosti utkání.

26.5.ŠvP: TJ Desná - ZŠ MendelovaOtmar Mansour

V rámci školy v přírodě ZŠ Mendelova v Kořenově v Krkonoších jsme si domluvili přátelák v nedaleké Desné. Zápasu se zúčastnilo 18 kluků, kteří si zahráli proti Desné na dvou hřištích. Moc mě potěšil zejména styl vedení trenérů v Desné, které se velmi podobal tomu našemu.

26.5.Semifinálový turnaj Danone cupu v Roudnici nad LabemZdeněk Srba - PTM PFS

V úterý a ve středu jsme odehráli semifinálový turnaj Danone Cupu. Skončili jsme na 2. místě a tudíž kluci vykopali postup do republikového finále, které se uskuteční 11.6. a 12.6. na Admiře.

26.5.Mladší přípravka 2005 - BraníkOtmar Mansour

V sobotním zápase jsme po dlouhé době narazili na nestřediskový tým, a to Braník. Utkání bylo vyrovnané a odehrálo se v pohodové atmosféře.

25.5.FC Zličín - FC Háje JM 2:0 (1:0)www.fotbalpraha.cz

Po podzimu se oba soupeři krčili u dna tabulky, Háje měly o bod víc. Na jaře je všechno jinak. Zličín dokonce už nastřádal pětadvacet bodů a je druhým nejlepším mužstvem jara. Háje na Zličín přijely v hodně improvizované sestavě, ale rozhodně neprodaly kůži lacino. Domácí tým v klíčových okamžicích zápasu podržel dvěma skvělými zákroky brankář Schopf.

24.5.Starší dorost - Přední Kopanina 2:1 (1:0)Karel Hrůza

Po smolné porážce z minulého kola na Dukle k nám k dalšímu utkání zavítali hráči Přední Kopaniny. Zápas se hrál mimořádně v sobotu od 13 hod. a řídila ho výborná trojice rozhodčích, která předtím pískala přeborové utkání mužů.

24.5.FC Háje JM B - Chodov 2:0 (0:0)Petr Lojda

  Neděle 19.5. nebyla jen termínem derby s Chodovem, ale i termínem pro narození pokračovatele rodu Matějovských.

21.5.Starší přípravka 2002 - FSC LibušTadeáš Kubů

V sobotu jsme sehráli domácí utkání s týmem FSC Libuš.

21.5.Starší přípravka 2002 - Tempo PrahaTadeáš Kubů

V neděli odpoledne jsme přivítali doma na Hájích Tempo Praha.

20.5.FC Háje JM - Vršovice 3:1 (2:0)www.fotbalpraha.cz

Domácím chyběl především nemocný režisér hry Janoušek, hostům distancovaný útočník Kejha. Lépe se se zásahy do sestavy vypořádaly domácí Háje. Dvoubrankový náskok z prvního poločasu se sice po přestávce scvrknul na jeden gól, ale sedm minut před koncem přišla gólová pojistka Bednáře a Vršovice se domů vracely potřetí v řadě bez bodového zisku.

15.5.Dukla Praha - Starší Dorost 3:2 (2:2)Petr Budoš

Velmi smolně jsme přišli v samém závěru o zisk alespoň bodu, i když byla šance i na všech tří...

14.5.Kunratice B - FC Háje JM B 1:5 (1:2)Petr Lojda

V sobotu jsme hráli další zápas, tentokrát v kunratické S.O.S. aréně, s místním béčkem. SOS jsme volali my v pátek při nominaci. Vzhledem k tomu, že jsme hráli ve stejnou dobu jako áčko, a oběma mužstvům chybí několik zraněných hráčů, na naše utkání nám zbylo dvanáct borců, z toho dva zranění a dva po dlouhé pauze.

Další stránky
12>>