Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.5.Ročník 2005: Poslední venkovní zápas v lizeRNL - HJM 3:3, 25.kolo | Otmar MansourVčera jsme odehráli poslední venkovní zápas žákovské ligy, od příštího roku ve starších žácích budeme hrát divizi. Začátek se nám nepovedl, úvod utkání měli v rukách domácí, ale nakonec kluci zamakali a dokázali stáhnout tříbrankové manko, díky čemuž se posunuli na 8.místo v tabulce.
31.5.Ročník 2006: Varnsdorf, Admira a RoudniceRNL - HJM 5:2, 25.kolo | Jan ŠpinkaZa poslední tři týdny jsme odehráli ligové zápasy s Varnsdorfem, Admirou a Roudnicí.
30.5.FC Háje JM pořádá nábor chlapců a dívekKlubVe středu 30.5. pořádá náš klub třetí nábor.
30.5.Ročník 2009: Jeden dodatečný gól za čtvrtinu – je to moc?DJM - HJM 26:19, 16.kolo | Mikuláš ZbořilV nepříliš praktickém čase výkopu – hned po poledni – jsme se tuto neděli potkali se soupeřem z Jižního města.
30.5.Mladší dorost: Druhé venkovní vítězství v řaděTJP - HJM 0:3, 19.kolo | Petr HartmanVe velkém vedru jsme si ověřili, že proti každému soupeři se musí běhat. Pěším fotbalem se nikdo neporazí, Při teplotách atakujících třicítku ve stínu to sice bolí, ale odměnou je sladký pocit z výhry. Kluci si to názorně ověřili na hřišti Pragy ve Vysočanech.
29.5.Letní kempy na Hájích - poslední volná místaKlubLetní prázdniny v duchu sportu, zábavy a nových zážitků s kamarády. Nejen to, ale mnohem více nabídnou trenéři, kteří se na vás opět těší.
29.5.Výsledky po 3. kole fotbalpooluJan ŠpinkaMáme za sebou 3. kolo a v jednotlivých ligách se již rýsuje, kdo bude v posledním 4. kole bojovat o celkové vítězství.
28.5.Ročník 2003: Stále tomu něco chybíHJM - SKS 5:0, 19.kolo | Josef KostkaDoma jsme chtěli zapomenout na prohru v Litvínově.
28.5.Červnová akce v Mercuria Laser Game Braník Mercuria Laser GameKe konci sezóny tady máme opět perfektní možnost na zlevněné vstupy na laser game.
26.5.Mladší dorost: Vítězství nad Přední KopaninouPKO - HJM 1:6, 18.kolo | Petr HartmanÚčast na turnaji v Německu nám zajistila výlet do Přední Kopaniny uprostřed týdne. Dohrávali jsme tam odložené utkání 18. kola. Kluci se museli vyrovnat s tvrdým a nerovným trávníkem, se silným větrem a hrozbou bouřky a také se změnou trenéra. Původní se rozhodl z osobních důvodů předčasně skončit a nový jim byl představen necelou hodinu před utkáním. Na jeho průběh a na výsledek to nemělo žádný negativní dopad.
24.5.Ročník 2003: Totální kolapsLIV - HJM 1:0, 18.kolo | Josef KostkaZ Litvínova jedeme s ostudou a bez bodů.
24.5.Ročník 2009: Umíme, když chcemeHJM - UJP 8:14, 16.kolo | Lukáš FeňaKrásné a slunečné nedělní odpoledne, dobrá nálada a natěšenost.
23.5.Ročník 2005: Za podpory hráčů áčkaHJM - ADP 8:0, 24.kolo | Otmar MansourV sobotu jsme odehráli zápas proti Admiře, za podpory velkého počtu fanoušků, kdy se k rodičům a příbuzným, chodícím pravidelně na zápasy, přidali i hráči áčka, kteří hráli zápas před námi a zůstali podpořit i naše žáky. Kluci jejich podporu cítili, ocenili ji v pozápasovém hodnocení a poprvé v sezóně odehráli zápas s čistým kontem.
22.5.Mladší dorost: Z Basinus Trophy vezeme bronzové medailePetr HartmanVíkend jsme strávili na mezinárodním turnaji v německém městě Bensheim. Nedaleko Frankfurtu nad Mohanem jsme zažili konfrontaci s týmy z Německa, Belgie, Nizozemska a Francie.
22.5.Muži A: Vítězná branka v poslední minutěHJM - TJP 1:0, 22.kolo | Jan ŠpinkaVe 22. kole jsme přivítali na domácím hřišti tým Pragy.
21.5.Ročník 2003: Páteční předehrávka na StrahověSRD - HJM 0:9, 16.kolo | Josef KostkaV Pražské soutěži jsme předehrávali kolo už v pátek se Sparťankami na Strahově.
21.5.Ročník 2009: Slunečná gólová neděleHJM - SBO, 5.kolo | Mikuláš Zbořil​Náš nedělní zápas se na hřišti v Schulhoffově ulici konal ve stejný čas, jako utkání českých reprezentantů na hokejovém mistrovství světa v Dánsku proti Francii.
20.5.Získali jsme statut SpSM OFS www.fotbal.czVelký úspěch a velké ocenění se dostalo našemu klubu. FAČR našemu klubu přidělil na dva roky statut SpSM OFS na základě bodování práce s mládeží. Tento statut je o úroveň výše než Krajské středisko mládeže, které jsme obdrželi v minulých letech. Poděkování patří všem členům klubu.
17.5.Ročník 2005: Herně odvážnější výlet na severVAR - HJM 4:7, 23.kolo | Otmar MansourV neděli jsme odehráli zápas na nám známém hřišti v Jiřetíně nad Jedlovou proti Varnsdorfu. Na hřišti v Jiřetíně jsme absolvovali soustředění, když byli kluci 05 a 06 v přípravce. Klukům se zápas vydařil a mohli jsme se radovat nejen z hezkého výkonu, ale i z velké střelecké úspěšnosti.
16.5.Ročník 2011/2012: Turnaj partnerských klubůSouček, HolakovskýPřátelský turnaj pořádaný partnerským týmem ze Slavie byl i přes rozpaky byl příjemně strávený den pro všechny zúčastněné. Každá podobná akce je pro kluky příjemná změna a zkušenost.
Další stránky
123>>