Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2015 vyšly tyto články:

2.8.Hodnocení sezóny 2014/2015 - mladší dorostMartin Brož, Jarda NeradTým složený ze třech ročníků nastupoval v přeboru Prahy. Nakonec se povedlo soutěž zachránit i pro nadcházející sezónu.
5.8.Předsezónní rozhovor s trenér áčka na stránkách PFSwww.fotbalpraha.cz Nová sezona, nová výzva. Fotbalové Háje tvrdě trénují, chystají se na Pražská teplárenská přebor, který bude ještě vyrovnanější než naposledy. „Čekám ještě větší bitvy, soutěž bude o dost kvalitnější. Proto je naším cílem opět umístění ve středu přeboru,“ plánuje trenér týmu Petr Procházka. Jeho mužstvo naposledy bralo sedmé místo a nejspíš by se tedy nezlobil, kdyby si to Háje zopakovaly.
6.8.Hodnocení sezóny 2014/2015 - starší přípravka 2004Peter BiroRočník 2004 odehrál poslední sezónu v kategorii starší přípravky a nyní se posouvá do kategorie mladších žáků, kde bude hrát na větší hřiště 7+1.
11.8.Vznik Jihovýchodní ligy ve starší přípravceOtmar MansourV nadcházející sezóně budou hrát naše starší přípravky 2005 a 2006 mimo PFS zápasy v soutěži Jihovýchodní liga. Jedná se o novou soutěž klubů převážně z Jihovýchodní části Prahy. Tyto zápasy jsou především pro pomaleji se učící děti.
14.8.Tréninky v týdnu 17.8. - 21.8.KlubKromě chlapů už se rozbíhá příprava i mládežnických týmů. Starší dorost a starší žáci jsou nyní na soustředění. Níže v článku je naplánován rozpis na nadcházející týden.
14.8.Hodnocení sezóny 2014/2015 - starší žáci A+BPeter BudošRočník 2001 přecházel z půlky hřiště na celé. Po dlouhé době také vyměnil trenéra, a tak se podzimní část nesla hlavně ve znamení poznávání.
14.8.Mike nejlepším střelcem přeboru mladších žákůKlubNa zahájení sezóny PFS, alias "Bierfestu" se krom neformálního setkání funkcionářů z Prahy vyhlašují také nejlepší střelci přeborů jednotlivých kategorií. V mladších žácích byl nejlepším střelcem náš Mike Coulibaly.
14.8.Navázání spolupráce v oblasti všesportovní výchovyOtmar MansourŽe fotbal není jen o fotbale je pravidelně zmiňováno nejen na fotbalových licencích pro trenéry. Všeobecná sportovní příprava je pro zdravý růst dětí potřebná. V klubu si o tom povídáme a snažíme se, nejvíce v zimním období, dělat různorodou činnost. I proto, když jsme byli osloveni s nabídkou od bývalého PTM Zdeňka Srby zapojit vyškolené lektorky, jsme se domluvili na spolupráci.
17.8.Sokol Stodůlky - FC Háje JM 1:1 (0:0)SST - HJM 1:1, 15.kolo | www.fotbalpraha.czI v deštivém počasí si na hřiště nováčka Pražská teplárenská přebru, Stodůlek, našlo cestu 150 natěšených fanoušků. Ti se nakonec dočkali i prvního přeborového bodu. Domácí od 65. minuty vedli a sahali po bodech třech. Osm minut před koncem však dostali hosté výhodu přímého kopu a Slabý se trefil parádně. Dělba bodů je vzhledem k průběhu zápasů spravedlivá.
21.8.Hodnocení sezóny 2014/2015 - starší dorostJiří DupalStaršímu dorostu se povedlo skončit na druhém místě v 1.třídě, ač nastupoval i proti o rok starším soupeřům. Podařilo se mu postoupit do přeboru staršího dorostu, který si tak v příštím roce zahraje stejný tým.
27.8.FC Háje JM - Střešovice 3:2 (2:1)HJM - SKS 3:2, 1.kolo | www.fotbalpraha.cz Háje v prvním kole remizovaly na hřišti nováčka ze Stodůlek, Střešovice doma ztratily zápas s ČAFC. Tak se dal očekávat vyrovnaný zápas. Domácí si v úvodní dvacetiminutovce vypracovali dvoubrankový náskok, ale Střešovice se ještě do přestávky po standardní situaci dostaly do kontaktu. Dokázaly zareagovat i na třetí gól domácích, ale v závěru zápasu se jim už vyrovnat nepodařilo.
27.8.FC Háje JM B - Cholupice B 4:0HJM - CHO 4:0, 1.kolo | Petr LojdaPodzimní sezónu jsme už tradičně zahájili domácím zápasem s Cholupicemi „B“.
27.8.Háje opět získaly statut Krajského střediska mládežeKlubHáje se i letos ucházely o získání statutu krajského střediska mládeže, tedy klubů, kteří nejsou zařazené do systému soutěže SpSM, ale kvalitně pracují s mládeží v rámci kraje. Háje a Braník získaly nejvíce bodů v rámci ohodnocení tohoto projektu.
31.8.Brankářské tréninky podzim 2015Otmar MansourOd příštího úterý, tj. 8.9. začnou pravidelné brankářské tréninky. Časy zůstávají stejné jako v loňské sezóně, od 17:30 do 18:45. Trenéři Márty Tlustý, Honza "Čaky" Matějovský a Lukáš Provazník se už těší na naše mladé brankářské naděje.