Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 96
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 15
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 399
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 687
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 223
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 559
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 832
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1239
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 382
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 490
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 479
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
říjen 2021
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.10.2021, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Měcholupy
8
:
19
Mladší přípravka A (2015)
2
ZÁPAS:
2.10.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
5
:
3
Mladší žáci A (2011)
2.10.2021, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Zvole
Starší přípravka C (2011+2012)
2.10.2021, 10:15, Háje T.
FC Háje – Kyje
7
:
5
Muži A
2.10.2021, 14:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
34
:
35
Mladší přípravka A (2015)
2.10.2021, 14:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
26
:
17
Mladší přípravka B (2016)
2.10.2021, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
15
:
9
Mladší přípravka A (2015)
2.10.2021, 17:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
5
:
2
Mladší dorost A
3
ZÁPAS:
3.10.2021, 09:00, Háje T.
FC Háje – Hostivař
71
:
6
Starší přípravka A (2013)
3.10.2021, 10:00, Městský stadion
Česká lípa – FC Háje
4
:
1
Starší dorost
3.10.2021, 10:00, SA Poliklinika T.
Chomutov – FC Háje
2
:
2
Starší žáci A (2009)
3.10.2021, 10:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
4
:
4
Starší žáci C (2008+2009)
3.10.2021, 10:30, Háje T.
FC Háje – Hostivař
15
:
9
Starší přípravka B (2014)
3.10.2021, 12:00, SA Poliklinika T.
Chomutov – FC Háje
0
:
0
Starší žáci B (2010)
3.10.2021, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
5
:
20
Starší přípravka A (2013)
3.10.2021, 12:15, Městský stadion
Česká lípa – FC Háje
3
:
4
Mladší dorost A
3.10.2021, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
5
:
5
Mladší žáci B (2012)
3.10.2021, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
2
:
7
Muži B
4
ZÁPAS:
4.10.2021, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
8
:
8
Mladší žáci B (2012)
5
6
ZÁPAS:
6.10.2021, 10:00, Tempo
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
6.10.2021, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
3
:
8
Mladší žáci A (2011)
6.10.2021, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
3
:
16
Mladší žáci B (2012)
6.10.2021, 16:00, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
5
:
6
Mladší žáci A (2011)
7
ZÁPAS:
7.10.2021, 17:00, Dolní Měcholupy
Dolní Měcholupy – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
8
ZÁPAS:
8.10.2021, 16:30, Běchovice T.
Běchovice – FC Háje
12
:
11
Mladší přípravka A (2015)
9
ZÁPAS:
9.10.2021, 08:45, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
9
:
12
Starší přípravka A (2013)
9.10.2021, 10:00, Na Lukách UMT.
Vlašim – FC Háje
4
:
5
Mladší žáci A (2011)
9.10.2021, 10:00, Na Lukách UMT.
Vlašim – FC Háje
5
:
11
Mladší žáci B (2012)
9.10.2021, 10:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
29
:
31
Mladší přípravka B (2016)
9.10.2021, 10:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
3
:
2
Muži A
9.10.2021, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
1
:
4
Starší dorost
9.10.2021, 11:45, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
45
:
33
Mladší přípravka A (2015)
9.10.2021, 12:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
4
:
3
Mladší dorost A
9.10.2021, 13:15, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
14
:
2
Mladší žáci B (2012)
9.10.2021, 16:00, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
7
:
3
Muži B
10
ZÁPAS:
10.10.2021, 10:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
23
:
14
Starší přípravka B (2014)
10.10.2021, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
2
:
1
Starší žáci A (2009)
10.10.2021, 11:45, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
9
:
38
Starší přípravka A (2013)
10.10.2021, 12:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
2
:
3
Starší žáci B (2010)
10.10.2021, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Stodůlky
0
:
15
Starší žáci C (2008+2009)
10.10.2021, 14:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
3
:
2
Mladší žáci A (2011)
10.10.2021, 15:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka A (2015)
10.10.2021, 15:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Jihovýchodní liga
10.10.2021, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Nusle
9
:
1
Mladší dorost A
11
12
13
ZÁPAS:
13.10.2021, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla
1
:
19
Mladší žáci A (2011)
13.10.2021, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla
3
:
26
Mladší žáci B (2012)
13.10.2021, 16:15, Schulhoffova T.
Dukla JM – FC Háje
18
:
30
Starší přípravka A (2013)
14
ZÁPAS:
14.10.2021, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Měcholupy
Starší přípravka C (2011+2012)
14.10.2021, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Měcholupy
Jihovýchodní liga
15
16
ZÁPAS:
16.10.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
2
:
14
Mladší žáci B (2012)
16.10.2021, 08:45, Braník UMT.
Braník – FC Háje
28
:
14
Starší přípravka B (2014)
16.10.2021, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Štěrboholy
2
:
2
Muži A
16.10.2021, 10:30, Braník UMT.
Braník – FC Háje
23
:
24
Starší přípravka A (2013)
16.10.2021, 12:30, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
6
:
0
Mladší dorost A
16.10.2021, 14:00, Háje T.
FC Háje – Braník
19
:
48
Mladší přípravka A (2015)
16.10.2021, 14:00, Háje T.
FC Háje – Braník
56
:
21
Mladší přípravka B (2016)
16.10.2021, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
8
:
3
Mladší žáci A (2011)
17
ZÁPAS:
17.10.2021, 10:00, Louny
Seko Louny – FC Háje
2
:
2
Starší dorost
17.10.2021, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
7
:
5
Mladší žáci A (2011)
17.10.2021, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
4
:
5
Mladší žáci B (2012)
17.10.2021, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Braník
5
:
25
Starší přípravka A (2013)
17.10.2021, 12:15, Louny
Seko Louny – FC Háje
0
:
5
Mladší dorost A
17.10.2021, 12:15, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
0
:
3
Starší žáci A (2009)
17.10.2021, 13:45, Háje UMT.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
4
:
12
Mladší přípravka A (2015)
17.10.2021, 14:15, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
9
:
2
Starší žáci B (2010)
17.10.2021, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
1
:
0
Muži B
17.10.2021, 15:30, TJ Praga T.
TJ Praga – FC Háje
2
:
1
Starší žáci C (2008+2009)
18
19
ZÁPAS:
19.10.2021, 17:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2016)
19.10.2021, 17:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2015)
19.10.2021, 17:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Jihovýchodní liga
19.10.2021, 17:00, Háje T.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2016)
20
21
ZÁPAS:
21.10.2021, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka C (2011+2012)
21.10.2021, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka C (2011+2012)
21.10.2021, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Jihovýchodní liga
22
ZÁPAS:
22.10.2021, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
32
:
34
Mladší přípravka A (2015)
22.10.2021, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
33
:
17
Mladší přípravka B (2016)
23
ZÁPAS:
23.10.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
3
:
0
Starší žáci C (2008+2009)
23.10.2021, 10:00, Háje T.
FC Háje – Střešovice
34
:
22
Starší přípravka A (2013)
23.10.2021, 10:00, Klánovice UMT.
Klánovice – FC Háje
6
:
8
Mladší žáci B (2012)
23.10.2021, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Most - Souš
4
:
1
Starší dorost
23.10.2021, 11:30, Háje T.
FC Háje – Střešovice
29
:
21
Starší přípravka B (2014)
23.10.2021, 12:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Most - Souš
4
:
2
Mladší dorost A
23.10.2021, 14:30, Benešov UMT.
Benešov – FC Háje
6
:
11
Mladší žáci A (2011)
23.10.2021, 14:30, Benešov UMT.
Benešov – FC Háje
10
:
14
Mladší žáci B (2012)
23.10.2021, 15:30, Ďáblice UMT.
SK Ďáblice B – FC Háje
2
:
0
Muži B
24
ZÁPAS:
24.10.2021, 09:00, Schulhoffova T.
Dukla JM – FC Háje
26
:
10
Starší přípravka A (2013)
24.10.2021, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
4
:
1
Mladší dorost A
24.10.2021, 15:00, Branická T.
Vyšehrad – FC Háje
3
:
19
Mladší přípravka A (2015)
24.10.2021, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Háje B
Starší žáci A (2009)
24.10.2021, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Háje B
Starší žáci B (2010)
24.10.2021, 15:30, Ďáblice T.
SK Ďáblice – FC Háje
1
:
0
Muži A
24.10.2021, 17:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
8
:
2
Mladší žáci A (2011)
25
26
27
28
29
30
ZÁPAS:
30.10.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
6
:
4
Mladší žáci A (2011)
30.10.2021, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
5
:
1
Muži A
30.10.2021, 12:30, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
0
:
4
Starší dorost
30.10.2021, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Čakovice
27
:
2
Starší přípravka A (2013)
30.10.2021, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – H. Měcholupy
8
:
15
Mladší přípravka A (2015)
30.10.2021, 14:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
0
:
3
Mladší dorost A
30.10.2021, 14:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
1
:
1
Mladší dorost A
31
ZÁPAS:
31.10.2021, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
2
:
9
Mladší žáci B (2012)
31.10.2021, 12:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
0
:
0
Starší žáci C (2008+2009)
31.10.2021, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Junior
5
:
1
Muži B
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři