Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 96
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 15
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 399
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 688
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 223
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 559
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 832
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1239
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 382
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 490
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 479
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
říjen 2020
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.10.2020, 17:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
42
:
18
Mladší přípravka A (2015)
2
ZÁPAS:
2.10.2020, 17:00, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
4
:
2
Starší žáci C (2008+2009)
3
ZÁPAS:
3.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
4
:
2
Mladší žáci B (2012)
3.10.2020, 08:30, Čechie Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
3.10.2020, 08:30, Čechie Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Jihovýchodní liga
3.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
4
:
2
Mladší žáci C (2010+2011)
3.10.2020, 09:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
6
:
0
Starší žáci B (2010)
3.10.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
1
:
4
Mladší dorost A
3.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Xaverov
3
:
1
Muži A
3.10.2020, 12:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
11
:
21
Starší přípravka B (2014)
3.10.2020, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – SC Radotín
1
:
25
Starší přípravka A (2013)
3.10.2020, 13:00, Zvole
Zvole – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
3.10.2020, 14:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
5
:
10
Starší přípravka A (2013)
3.10.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
6
:
4
Mladší žáci B (2012)
3.10.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
4
:
4
Mladší žáci A (2011)
3.10.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
7
:
11
Mladší přípravka A (2015)
3.10.2020, 16:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
1
:
3
Starší dorost
3.10.2020, 16:15, Libuš T.
SK Libuš – FC Háje
4
:
2
Mladší dorost A
4
ZÁPAS:
4.10.2020, 10:00, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
4
:
3
Mladší žáci A (2011)
4.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
13
:
34
Mladší přípravka A (2015)
4.10.2020, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
4
:
0
Starší žáci A (2009)
4.10.2020, 14:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
41
:
8
Mladší přípravka B (2016)
4.10.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
2
:
3
Starší žáci B (2010)
4.10.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Partisan Prague
3
:
5
Muži B
5
6
ZÁPAS:
6.10.2020, 10:00, Motorlet
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
6.10.2020, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2015)
6.10.2020, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2016)
6.10.2020, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Jihovýchodní liga
7
8
9
ZÁPAS:
9.10.2020, 17:15, ČAFC T.
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
9.10.2020, 19:00, Vladivostocká UMT.
FC Háje – Slavia dívky
1
:
15
Starší žáci C (2008+2009)
10
ZÁPAS:
10.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
15
:
0
Mladší žáci A (2011)
10.10.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
4
:
3
Mladší žáci B (2012)
10.10.2020, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
3
:
33
Mladší přípravka A (2015)
10.10.2020, 14:00, SC Radotín UMT.
SC Radotín – FC Háje
5
:
0
Mladší dorost A
10.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
36
:
24
Starší přípravka A (2013)
10.10.2020, 15:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci C (2010+2011)
10.10.2020, 15:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Jihovýchodní liga
10.10.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
33
:
26
Starší přípravka B (2014)
11
ZÁPAS:
11.10.2020, 10:00, U Moniky UMT.
Chomutov – FC Háje
2
:
1
Starší žáci A (2009)
11.10.2020, 10:45, Háje UMT.
FC Háje – Bílá Hora
8
:
13
Starší přípravka A (2013)
11.10.2020, 12:00, U Moniky UMT.
Chomutov – FC Háje
4
:
0
Starší žáci B (2010)
11.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
10
:
50
Mladší přípravka A (2015)
11.10.2020, 13:30, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
1
:
4
Mladší dorost A
11.10.2020, 14:00, Modřany T.
Modřany – FC Háje
2
:
2
Starší žáci B (2010)
11.10.2020, 14:15, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
22
:
22
Mladší přípravka B (2016)
11.10.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Motorlet
3
:
7
Mladší žáci B (2012)
11.10.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Motorlet
3
:
9
Mladší žáci A (2011)
11.10.2020, 16:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
2
:
5
Starší dorost
11.10.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
5
:
1
Muži B
12
13
14
15
16
17
ZÁPAS:
17.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Lochkov
Starší žáci B (2010)
17.10.2020, 09:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
17.10.2020, 09:30, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
17.10.2020, 10:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
17.10.2020, 10:00, Na Lukách
Vlašim – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
17.10.2020, 10:00, Na Lukách UMT.
Vlašim – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
17.10.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Březiněves
Mladší dorost A
17.10.2020, 10:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Muži A
17.10.2020, 11:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
17.10.2020, 13:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
17.10.2020, 13:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
17.10.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
17.10.2020, 14:30, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
18
ZÁPAS:
18.10.2020, 10:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Př. Kopanina
Mladší dorost A
18.10.2020, 11:15, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
18.10.2020, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Starší žáci A (2009)
18.10.2020, 13:00, ČAFC
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
18.10.2020, 13:30, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
18.10.2020, 13:30, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Jihovýchodní liga
18.10.2020, 14:00, Satalice UMT.
Satalice – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
18.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka A (2015)
18.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka B (2016)
18.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Braník dívky
Jihovýchodní liga
18.10.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Starší žáci B (2010)
18.10.2020, 15:30, Třeboradice T.
Třeboradice – FC Háje
Muži B
19
20
ZÁPAS:
20.10.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.10.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.10.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Jihovýchodní liga
21
22
23
24
ZÁPAS:
24.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci A (2011)
24.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Zbraslav
Starší přípravka A (2013)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2015)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Muži A
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci B (2012)
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci A (2011)
24.10.2020, 12:00, ZŠ Klausova UMT.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost A
24.10.2020, 12:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci A (2009)
24.10.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2008+2009)
24.10.2020, 14:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci B (2010)
24.10.2020, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší žáci B (2012)
25
ZÁPAS:
25.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2015)
25.10.2020, 09:00, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
25.10.2020, 10:45, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
25.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2016)
25.10.2020, 14:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Mladší dorost A
25.10.2020, 14:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší žáci B (2010)
25.10.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
Muži B
25.10.2020, 16:00, Zličín UMT.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost
26
27
ZÁPAS:
27.10.2020, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
27.10.2020, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
27.10.2020, 17:45, Vladivostocká UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
28
ZÁPAS:
28.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
Starší žáci B (2010)
28.10.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci A (2009)
28.10.2020, 10:00, Suchdol T.
Suchdol – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
28.10.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Mladší dorost A
28.10.2020, 12:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci B (2010)
28.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
Starší přípravka A (2013)
28.10.2020, 13:00, Kolovraty T.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži B
28.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
Starší přípravka B (2014)
29
ZÁPAS:
29.10.2020, 15:30, Braník UMT.
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
30
31
ZÁPAS:
31.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
Mladší žáci C (2010+2011)
31.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice B
Jihovýchodní liga
31.10.2020, 09:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Muži A
31.10.2020, 10:00, Klánovice UMT.
Klánovice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
31.10.2020, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Zvole
Starší přípravka C (2011+2012)
31.10.2020, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Starší přípravka C (2011+2012)
31.10.2020, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Zvole
Jihovýchodní liga
31.10.2020, 14:00, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
Muži B
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři