Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

25.11.Rozhovor s Mártym Tlustým na stránkách PFSwww.fotbalpraha.czByl zklamaný, aby ne... Když brankář dostane pět gólů, jinak se asi cítit nemůže. Na podobné příděly nebyl Martin Tlustý v brance Hájů zvyklý. Poslední podzimní zápas proti Zličínu ale jen podtrhl jakousi nepohodu, v níž se celek z Jižního Města ocitl. „Dá se říct, že je to taková špatná třešnička na tom našem podzimním dortu,“ zhodnotil Tlustý poslední soutěžní duel roku, který Háje prohrály se Zličínem 2:5. Přezimují tak třetí od konce.
25.11.Sobotní rozpis mezinárodního turnajeKlubO tomto víkendu se odehraje u nás na Hájích turnaj se zahraniční účastí. Letos však nastaly komplikace při obsazení týmů ze zahraničí.
24.11.Provozní informace (6)Jan HorníkV souvislosti s překvapivou reakcí, na snahu vedení FC Háje nastavit transparentní systém hospodaření v oblasti provozování a financování sportovních areálů na Jižním Městě, se provozovatel areálů K jezeru a Schulhoffova, od roku 1995 finančně zajišťovaných transparentním podnikáním ve vedlejší činnosti (hlídané parkoviště Gregorova), obrátil dopisem na starostu MČ Praha 11.
23.11.FC Háje JM - FC Zličín 2:5 (1:2)HJM - ZLI 2:5, 14.kolo | www.fotbalpraha.czÚvod zápasu nenasvědčoval tomu, že by hrstku fanoušků mohla pobavit gólová přestřelka. Hosty mohlo rozhodit ještě před výkopem, když museli svléknout v chladném dopoledni bílá podkladová trika pod modrými dresy, jelikož Háje měly dresy stejné barvy. „To budou hrát do půl těla,“ komentoval vše ironicky jeden z diváků zachumlaný v zimní bundě. Nic dalšího se ale dělat nedalo, regule jsou jasně dané a rozhodčí Tereba s asistenty (mimochodem odvedli velmi dobrý výkon) neměl jinou volbu.
20.11.Xaverov – Mladší přípravka 2006XAV - HJM 20:13, 11.kolo | Jan ŠpinkaK poslednímu zápasu na podzim jsme zavítali na půdu Xaverova. V zápase nám chybělo pár hráčů, na každém hřišti jsme tak měli jednoho na střídání. Před zápasem i během zápasu silně pršelo. Míč byl velmi kluzký a ze začátku nám to dělalo velké problémy.
20.11.Mladší žáci A - ČAFC Praha 6:4 (2:3)HJM - CAP 6:4, 11.kolo | Josef KostkaPoslední kolo podzimu, jsme doma přivítali soupeře ze Spořilova tým ČAFC.
16.11.ABC Braník - FC Háje JM 2:0 (0:0)BRA - HJM 2:0, 13.kolo | www.fotbalpraha.czOba soupeři ze spodní poloviny tabulky měli své cíle. Braník chtěl prolomit sérii tří porážek v řadě, Háje pak chtěly přerušit šňůru pěti zápasů bez vítězství. Po bezbrankovém prvním poločase se nakonec ze zisku tří bodů radovali domácí, kteří zlepšeným výkonem po změně stran v rozmezí jedenácti minut dvakrát udeřili. V tabulce se tak posunuli na sedmou příčku, Háje po prohře klesly na místo čtrnácté.
15.11.Podzimní část brankářských tréninků končíOtmar MansourBrankáři absolvovali se svými trenéry v úterý 10.11. poslední trénink. Vzhledem k svátku v úterý 17.11. končí podzimní brankářské tréninky s přechodem na zimní rozpis tréninků. O brankářských trénincích na jaře budeme informovat, předběžně však budou ve stejný čas jako na podzim a začátek bude se začátkem jarní části soutěže. Děkujeme.
11.11.SK Střešovice 1911 - Mladší žáci A 4:5SKS - HJM 4:5, 10.kolo | Josef KostkaBojovný a tvrdý zápas jsme v závěru urvali v náš prospěch.
10.11.FC Háje JM - Přední Kopanina 1:1 (0:0)HJM - PKO 1:1, 12.kolo | www.fotbalpraha.cz Po Třeboradicích a ČAFC může další celek v Pražská teplárenská prohlásit, že neprohrál s Přední Kopaninou. Zatímco v prvních dvou případech se jednalo o týmy z první pětky, teď bod proti lídrovi tabulky uhrály Háje, které jsou čtvrté od konce. Remízu 1:1 jim trefil dvě minuty před koncem záložník Duka. Podívejte se na nejzajímavější momenty utkání a komentáře z obou stran.
10.11.Mezinárodní turnaj na HájíchOtmar MansourO víkendu 28.11. - 29.11. proběhne již 6.ročník mezinárodního turnaje pro kategorii U11 a U13. Z českých týmů nebudou letos chybět ligové, zúčastní se v obou kategoriích Slavia, v přípravce pak také Bohemka. Rozpis turnaje zde bude vyvěšen v týdnu před turnajem. Ze zahraničních týmů má přijet mimo srbských týmů také tým z Rakouska.
2.11.Vršovice - FC Háje JM 1:1 (1:0)VRS - HJM 1:1, 11.kolo | www.fotbalpraha.cz Fotbalisté Unionu Vršovice se před víkendem nacházeli v nelichotivé situaci. Radost z vítězství si naposledy užili ve čtvrtém kole na Stodůlkách a poté následovalo šest porážek v řadě, z toho čtyři zápasy za sebou bez vstřelené branky! Kdo viděl první poločas sobotního zápasu proti Hájům, tak mu muselo být jasné, že tahle série končí. Díky tomu, že Vršovičtí nedokázali za stavu 1:0 přidat pojistku po některé z dlouhé řady gólových tutovek, ale zápas skončil remízou.
2.11.Vyšehrad – Starší přípravka 2006VYS - HJM 21:14, 9.kolo | Jan ŠpinkaV úterý nás čekala předehrávka, aby děti mohly mít delší prázdniny. Zápas začínal v 18h, takže se kluci těšili, že si zahrají pod umělým osvětlením. Zahřátí před zápasem proběhlo opět v dobrém tempu a hráči se poctivě připravili na začátek utkání. Rozcvičku už s přehledem zvládají sami a vědí, jak důležité to pro fotbalistu je.
2.11.Starší přípravka 05/06 – Sokol KolovratyHJM - SKO, 8.kolo | Jan ŠpinkaV tomto kole jsme přivítali soupeře z Kolovrat. Zápas se mi moc líbil. Hráči hráli s velkým nasazením. Dokázali se prosazovat jeden na jednoho. Pomocí přihrávek se rychle přesouvali na útočnou polovinu. Díky aktivitě, nabíhání a používání přihrávek a individuálních průniků jsme dokázali soupeře několikrát ohrozit.