Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
2.11.Další ročník mezinárodního turnaje na HájíchOtmar Mansour

O víkendu 22. - 23.11. proběhne na Hájích další mezinárodní turnaj se zahraniční účastí. Povětšinou dorazí týmy ze Srbska. Tento turnaj bude letos určen pro ročníky 2002 a 2004, tedy koncové ročníky starší přípravky a mladších žáků. V každé kategorii nastoupí 8 týmů, hrát se bude 7+1 i pro kategorii starších přípravek. Ročník 2004 odehraje zápasy v sobotu dopoledne a v neděli odpoledne, ročník 2002 v sobotu odpoledne a v neděli dopoledne. 

3.11.Vršovice - FC Háje JM 1:0 (0:0)www.fotbalpraha.cz

Předzápasové přání trenéra Petra Procházky, že si Háje odvezou tři body, stejně jako si od nich odvezly Kolovraty, nebylo vyslyšeno a neporazitelnost Vršovic tak trvá i nadále. Utkání rozhodl krátce po změně stran vydařenou trefou nejlepší střelec domácích Vladislav Kejha. A protože dosud vedoucí Přední Kopanina v odpoledním utkání s Čafkou jen remizovala, je novým lídrem Pražské teplárenské přeboru právě celek z Vršovic.

3.11.Fotbalová učebnice pro trenéry minifotbaluOtmar Mansour

V minulém týdnu se dostala na trh fotbalová učebnice pro trenéry předpřípravek, přípravek a mladších žáků. Knihu napsal šéf vzdělávacího úseku Tonda Plachý s Luďkem Procházkou, dlouholetým trenérem Slavie a nyní šéftrenérem Třebíče ve spolupráci s dalšími kolegy. Na obálce naleznete fotku ze zápasu klubů, kteří se k této filozofii, která je v knize popsána hlásí, a to Tempo a Háje, z našich hráčů je na obálce Dan Borecký a Alex Klymskyj (oba ročník 2005).

4.11.Ročník 2007 – jaký se hrál fotbalRenata Klíčová

Ročník 2007 odehrál minulý týden celkem tři utkání. Proti Štěrboholům, Slavii a Braníku.

5.11.Mladší přípravka 2006 - Slavia PrahaOtmar Mansour

V sobotu jsme si zahráli proti o rok mladším klukům ze Slavie. Zápas to byl vydařený a pohodový z obou stran.

6.11.Ml. žáci A – ČAFC 15: 2 (7:1)Viliam Krbúšik

V sobotu ráno jsme přivítali doma soupeře z ČAFC, byla to už druhá konfrontace v průběhu pár dní.

6.11.FC Tempo Praha - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V chmurném nedělním dopoledni jsme zavítali na derby k sousednímu Tempu, utkání se hrálo v dobrém Tempu nahoru dolů, kdy obzvlášť naše obrana vypadala, jako ementál, naši hráči se řídili heslem, kdo se vrací, nevěří vlastnímu brankáři, takhle laciné branky, co jsme dnes inkasovali, jsme dlouho nedostali.

6.11.Slavia Praha dívky - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V mlze, že by se dala krájet, jsme zahájili první utkání proti dívčímu týmu, bylo k vidění řada šancí v našem podání.

6.11.Sokol Trója - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V sobotním přátelském utkání jsme zajeli na výlet k Trojskému šimlovi na utkání proti místnímu celku Sokol Trója, protivník nastoupil s míchanou sestavou, kde byli 4 kluci starší a mnohem vyšší.

6.11.Třeboradice - FC Háje JM B 0:0Petr Lojda

V "dušičkovou" neděli odpoledne jsme odjeli do dalekých Třeboradic k utkání s místním týmem "B". Domácí pro nás byli vždy nepřijemným soupeřem, ne jinak tomu bylo i tentokrát. Utkání se hrálo na trávě. Hřiště bylo měkké, ale na listopad v dobrém stavu. Ve Vršovících, kde v sobotu hrálo "A" měl terén blíže k oranici na závodišti v Pardubicích, než fotbalovému hřišti.

6.11.Tempo Praha - Starší přípravka 2005Matěj Soucha

V sobotu jsme sehráli klidné utkání ve Lhotce s domácím Tempem.

9.11.Předpřípravka 2008 - Mini CupMartin Provázek

V sobotu dne 1. 11. se uskutečnil poslední z řady Mini Cupů letošního roku.

10.11.FC Háje JM - Přední Kopanina 1:3 (0:3)www.fotbalpraha.cz

 Z první akce penalta a první gól. Pak výstavní střela Poláčka a ještě do přestávky třetí gól, tak vypadal první poločas souboje Hájů s Přední Kopaninou. Po přestávce už hosté hru kontrolovali a dovolili domácím jej jednogólovou úpravu výsledky. Při zaváhání Vršovic na Libuši se tak Přední Kopanina vrátila do čela tabulky.

10.11.Starší přípravka 2004 - Bohemians 1905Peter Bíro

V páteční podvečer jsme přivítali k přátelskému utkání klokánky z Bohemky. Šlo nám o zpestření tréninku, o zkoušku věcí, které se pilují během týdne, některé věci nám vycházely více, jiné méně.

10.11.Starší přípravka 2004 - ŠtěrboholyPeter Bíro

V předposledním podzimním kole k nám zavítali chasníci ze Štěrbohol, při pohledu na nějaké hráče, kteří byli větší o hlavu, než naši nejvyšší šel strach, obzvlášť komicky vedle hráčů vypadal Begi s Kájou, ale jak jsme se mohli již několikrát přesvědčit, není to o velikosti hráčů, ale co umí.

10.11.Starší přípravka 2004 - MotorletPeter Bíro

V desátém kole k nám zavítal Motorlet, a my jsme mohli přivítat po dovolené našeho Bořka šikulu, který nám v předchozích dvou zápasech výrazně chyběl, ale i tak jsme bohužel nebyli kompletní, protože zdravotní indispozice postihla v dobré pohodě chytajícího Kubíka, což byla pro nás ztráta, na jeho místo musel, putovat Dali, kterému se střelecky v posledním týdnu velice dařilo, což nás mrzí, že jsme ho museli uklidit mezi tři tyče.

11.11.Představujeme naděje hájeckého fotbaluPetr Lojda

Tomáš Rys (1998) hraje druhým rokem v kategorii mladšího dorostu. Patří mezi základní stavební kameny sestavy. Jeho oblíbeným teritoriem je levá strana. Dříve nastupoval na kraji nyní je jeho místo ve středu hřiště. Zde dokáže nejlépe využít svoje fyzické předpoklady a herní dovednosti. Při bránění je velice důrazný.  Soupeřům se přes něj těžko postupuje. Dokáže však i nebezpečně zaútočit. V jeho hře je řada věcí, na kterých musí ještě zapracovat. Píle, se kterou přistupuje k tréninkům, snaha se zlepšovat a nedostatky odstraňovat, jsou až obdivuhodné. Je to prostě hráč, se kterým je pro každeho trenéra radost pracovat.

11.11.Funkční tréninkRenata Klíčová

Pro členy a hráče fotbalového  klubu FC Háje nabízíme od listopadu v tělocvičně základní školy Mikulova doplnění  tréninkového  procesu o zlepšení kosterního aparátu a posturálních  svalů s využitím nejnovějších metod a cvičení.

11.11.Sokol Troja - Starší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Brzké sobotní utkání a zároveň poslední podzimní jsme vyjeli sehrát na hřiště v Tróje.

11.11.Loko Vltavín – Ml. žáci A 1: 10 (0:5)Viliam Krbúšik

V neděli dopoledne jsme odehráli předposlední zápas v naši soutěži Pražského přeboru na umt ve Vltavíně.

Další stránky
123>>