Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
4.2.Hodnocení podzimu - muži AZdeněk Slabý

Áčko je po polovině sezóny na hezkém 8. místě. Ztrácí však pouze 6 bodů na třetí pozici. Nicméně na záda áčku dýchají další týmy. Přesto podzimní část sezóny 2011/2012 patří k jedněm z nejlepších v naší přeborové historii.

4.2.Hodnocení podzimu - muži BMilan Chudada

Po slibné první polovině soutěže, kdy se béčko dostalo na 4. místo tabulky se druhá část nepovedla, a tak se podzim moc kladně nedá hodnotit.

5.2.Zdařilý přípravný zápas mužůMilan Chudada

Dne 4.2.2012 v 10:15 h  FC H Á J E  "A"  - PŘEDNÍ KOPANINA     4  :  1  /3:1/

    Utkání řídil pan Stránský za mrazivého počasí /-8/, ale místy slunečného počasí, které
všichni zvládli bez omrzlin a zranění. Pouze Boháč menší problémy se svalem. Přihlíželo celkem 
10 diváků. Trenér se nebál do II. poločasu zařadit do útoku mladé nadějné hráče Davida a Hančla. Za hosty již nechytal Petr Jeřábek odchovanec Hájů, který přestupuje do jiného mužstva. V I. půli hrál 35.-ti letý Standa Trojan, který také hrál v mládí za Háje.

6.2.Hodnocení podzimu - starší dorostJaroslav Nerad

Starší dorost má za sebou těžký podzim. Po loňské úspěšné jízdě přišlo těžké období. Kluků se moc nescházelo a nebýt pomoci mladšího dorostu, do několika zápasů by nenastoupila ani základní jedenáctka. Klukům alespoň vyšel konec, kdy nasbírali nějaké ty bodíky a posunuli se z chvostu tabulky výše.

7.2.Hodnocení podzimu - mladší dorostPetr Budoš

Mladší dorost hraje 1. třídu v klidném středu tabulky. Soutěž je velmi vyrovnaná, dá se hrát s každým. Kluci však ztrácejí body s týmy z nižších pater a zatím tak neohrožují čelo tabulky, jak před sezónou plánovali.

9.2.Zrušení pátečního tréninkuJaroslav Nerad

Zítřejší (pátek 10.2.) trénink staršího dorostu je zrušen z důvodu naprosto tragické účasti dorostenců. Příští trenink "snad" v úterý 14.2. jestli se pánové uráčíte dostavit!!!

 

10.2.Přihláška do FAČRVV FC Háje JM

Do nové sezóny musí být všichni hráči, trenéři i funkcionáři zaregistrováni na Fotbalové asociaci. V červnu byly změněny stanovy, kde je napsáno, že kdo není přihlášen ve FAČR, nemůže od sezóny 2012/2013 nastoupit do utkání či turnaje pořádaného fotbalovým svazem. Více info v článku.

11.2.Hodnocení podzimu - starší žáci BAntonín Čermák

Starší žáci B se pohybují v horní polovině tabulky. Parta kluků se zde utvořila velmi dobrá, což dokazuje i vzrůstající kvalita zápasů. Hlavním cílem bude připravit tým na přebor, který kluci pravděpodobně budou příští rok hrát.

12.2.Turnaj ročníku 2005 - 2. místoOtmar Mansour

Na turnaji v Uhříněvsi jsme protočili další kluky. Zahráli jsme si hezký fotbálek a nastříleli mnoho branek (26).

13.2.Hodnocení podzimu - mladší žáci APetr Budoš

Kluci odehráli výborný podzim, ve kterém jdou jasně za svým cílem, a to postoupit do přeboru. Herně odehráli velmi dobrá utkání. Úspěšně se podařilo skloubit dva ročníky do jednoho týmu, který táhne za jeden provaz.

14.2.Trenérská schůzeFilip Semorád

V úterý 21.2. se od 18:00 uskuteční trenérská schůze k jarní části sezóny. Účast všech trenérů a vedoucích povinná.

14.2.Kop Cup 2012Otmar Mansour

V pátek 17.2. a v pondělí 20.2. proběhne již 3. ročník fotbalového turnaje pro 1. stupeň základních škol pořádaný DDM JM ve spolupráci s FC Háje JM, ZŠ Květnového vítězství 1554 a Duklou Praha. I letos můžete jít podpořit své ratolesti na ZŠ Květnového vítězství, kde se turnaj uskuteční (v hale i v tělocvičnách).

15.2.Hodnocení podzimu - starší přípravka 2002Matěj Soucha

Jeden z počtově největších týmů na Hájích má za sebou první podzim ve starší přípravce. Ač to herně bylo chvílemi velmi dobré, mnoho brankových příležitostí se nepodařilo proměnit v gólovou radost.

 

16.2.Hodnocení podzimu - starší žáci AJiří Dupal

Starší žáci A jsou po půlce podzimu na prvním místě. Jak výsledky tak i výkony dokazují to, že by mohli hrát s přehledem o soutěž výše, kterou se snaží vykopat o rok mladším kamarádům.

19.2.FC Háje "A" - Libiš 4:4HJM - LBS 4:4, 3.kolo | Milan Chudada

Další přípravné utkání A mužstva skončilo po dramatickém závěru remízou 4:4.

21.2.Ročník 2001 - 2. místoRenáta Klíčová

Turnaj na Chodově se klukům podařil a odvezli si tak stříbrné medaile.

21.2.Ročník 2002 - 3. místoMatěj Soucha

V neděli 19. 2. 2012 se 9 hráčů ročníku 2002 zúčastnilo dalšího turnaje KOMA CUP. V hale na Chodově jsme vybojovali bronzovou 3. příčku.

21.2.Fotbalový turnaj PFS pro děti 1. a 2. tříd - semifináleOtmar Mansour

Minulou středu jsme se s Mendelkou a Květňákem účastnili semifinálových bojů turnaje 1. a 2. tříd. Odehráli jsme hezká utkání a s Květňákem se probojovali do finálového turnaje.

22.2.Kop Cup 2012 foto + videoDDM JM + O.M.

V článku se  můžete podívat na fotky a video z turnaje prvního stupně základních škol, kde najdete spoustu Háječáků!!!

22.2.Kop Cup 2012 + výsledkyOtmar Mansour

V pátek 17.2. a v pondělí 20.2. se v tělocvičnách a v hale Květnového vítězství 1554 uskutečnil jeden z největších turnajů pro děti základních škol Jižního Města. Oba turnaje proběhly skvěle, největší odměnou bylo to, že jsme viděli všechny děti odcházet spokojené s medailí na krku, která jim vykouzlila ten krásný dětský úsměv.

Další stránky
12>>