Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2014 vyšly tyto články:

30.8.FC Háje JM - Cholupice 4:1Petr Lojda

V prvním kole u nás hostovalo mužstvo z Cholupic. Se stejným soupeřem jsme zahajovali i v loňské sezóně. Zápas tehdy skončil naším vítězstvím 5:2. Takové vykročení do soutěže jsme chtěli mít i letos.

30.8.Startuje třetí ročník Měsíce náborů do sportovních klubůPraha sportovní

Když nedáte dětem prostor, najdou si ho samy. To je základní motto projektu Měsíc náborů do sportovních klubů, který má dostat děti od počítače a otevřít jim dveře do sportovního světa plného pohybu a zábavy. Po celé září tak budou mít děti všech věkových kategorií šanci zajít do zapojených sportovních klubů a vyzkoušet si jakýkoliv sport. Měsíc náborů do sportovních klubů proběhne od 1. do 30. září a jeho součástí bude i festival sportu pro děti Sporťáček.

25.8.FC Háje JM - SK Střešovice 4:4www.fotbalpraha.cz

Zápas nečekaných zvratů přinesl střet Hájů se Střešovicemi. Domácím skvěle vyšel závěr prvního poločasu, hosté však třemi góly strhli vedení na svou stranu a směřovali za výhrou. Háje byly z vývoje otřesené, přesto se dvěma rychlými góly zase dostaly do výhody. Na tři body ale nedosáhly: nováčkovi zajistil bod kapitán Kašpar. Ne, tenhle zápas nenudil.

22.8.Informační schůzka náborovaných dětíRenata Klíčová

V úterý 2.9. se od 18 hod uskuteční informační schůzka náborovaných dětí ročníku 2008 a 2009. Tato schůzka proběhne na hřišti FC Háje, ulice K jezeru 2. V případě dotazů mne prosím kontaktujte na tel 603 154 352. Děkuji. Renata Klíčová.

21.8.Rozpis tréninků podzim 2014 - aktualizováno 2.9.Klub

V článku naleznete rozpis tréninků jednotlivých družstev pro podzimní část roku 2014. Rozpis najdete i v systému u jednotlivých týmů kliknutím na tréninky. Např. Starší žáci A --> tréninky.

2.9.: Nastaly změny u mladších žáků A a překlep u starších žáků a mladší přípravky 2007, nyní opraveno.

20.8.Hodnocení sezóny 2013/2014 - starší dorostPeter Budoš

Při hodnocení uplynulého roku staršího dorostu musím konstatovat,že náš jediný cíl (udržet přeborovou soutěž) se nám splnit nepodařilo :-(

19.8.Meteor Praha - FC Háje JM 1:2 (1:1)www.fotbalpraha.cz

Hodně snahy, nasazení, tři góly, zahozená penalta i celá řada dalších šancí. To všechno přinesl duel přeboru mezi rezervou Meteoru a týmem Hájů, který zápas vyhrál 2:1. V závěru mohli mladíci z Libně dosáhnout na remízu, ale neproměnili penaltu, i proto si tři body odvážejí zkušenější hosté.

19.8.Novák zařídil výhru Hájů. Hrdina zápasu ale nejsem, odmítalwww.fotbalpraha.cz

Unavený, ale nadmíru spokojený. Tak se cítil po vstupu do nového ročníku Pražská teplárenská přeboru záložník Hájů Jakub Novák. Jeden gól připravil přesným centrem, vítěznou trefu pak obstaral sám a výrazně pomohl svému týmu k výhře na hřišti rezervy Meteoru 2:1. „Jako hrdina zápasu se ale nepovažuji. Hráli jsme jako tým a výhra je pro nás odměnou,“ uvedl Novák.

17.8.Letní fotbalový kemp na Hájích proběhl úspěšněViliam Krbúšik

V pátek 15.8. jsme ukončili 1. ročník fotbalového kempu, který se konal v prostorách FC Háje. Kemp byl rozdělený do čtyř týdeních turnusů a účastnilo se ho cca 40 hráčů věkových kategoríí od roč. 2004 až po 2000 a složený byl většinou z hráčů klubu FC Háje, ale i jiných jako např. ABC Braník, SK Hotivař, Admira Praha...

16.8.Luboš Martinák získal cenu Fair Play Václava DrobnéhoOtmar Mansour

Hráč Hájů Luboš Martinák získal na čtvrtečním slavnostním zahájení sezóny ve Štěboholích cenu Fair Play Václava Drobného.

13.8.Hodnocení sezóny 2013/2014 - starší žáciJaroslav Nerad

Starší žáci složení z ročníků 1999 a 2000 se v 1. třídě umístili těsně pod vrcholem na krásném druhém místě.

10.8.Rozpis zápasů podzim 2014Otmar Mansour

Do systému byly vloženy mistrovské zápasy všech 16 soutěžních týmů pro podzimní část 2014. Zobrazíte si je najetím na tým --> zápasy, např. tedy starší žáci A ---> zápasy. Prosím trenéry a vedoucí o kontrolu, v případě nejasného termínu kontaktovat mě nebo sekretáře. V případě změny času bude od teď už změna vložena i do aktualit daného týmu.

6.8.Hodnocení sezóny 2013/2014 - mladší žáci BViliam Krbúšik

Mladší žáci B zvládli na jaře všechna utkání vítězně a zaslouženě tak vybojovali prvenství v soutěži.

2.8.Hodnocení sezóny 2013/2014 - mladší žáci ARenata Klíčová

Mladší žáci A zakončili poslední sezónu na menší hřiště na 3. místě v Přeboru Prahy. Příští rok už se posouvají na jedenáctkový fotbal.

1.8.Hodnocení sezóny 2013/2014 - mladší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Ročník 2005 ukončil působení v mladší přípravce a od podzimu přechází do starší přípravky. Již na Tempo cupu si kluci vyzkoušeli, jaké to je hrát 5+1 na větším hřišti.