Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

2.7.Ročník 2007: Účast na turnaji v PolskuKlubHráči ročníku 2007 včera odjeli do sousedního Polska, kde se zúčastní mezinárodního turnaje.
16.6.Háječtí dorostenci budou příští sezónu hrát divizní soutěže!KlubSkvělá zpráva potěšila každého člena našeho klubu.
10.6.Skvělý nábor na HájíchKlubKolem padesáti fotbalistů a fotbalistek se sešlo při krásném letním počasí na hájecké trávě v našem areálu K Jezeru.
7.6.Rozhovor s Ondrou Machačem - trenérem individuálních skupinových tréninkůKlubVyzpovídali jsme pro vás trenéra individuálních skupinových tréninků - Ondřeje Machače!
27.5.Individuální skupinové tréninkyKlub
22.5.Rozpis tréninků od 24.5.KlubPřinášíme vám rozpis tréninkových jednotek platný od 24.5. 2021
17.5.Ještě volná místa na letních kempech 2021!!!KlubJeště stále jsou volná místa na letošních letních kempech!
9.5.Termín náboru a online přihlášeníKlubPřinášíme vám termín letošního náboru. Stejně jako loňský rok je zde možnost i online přihlášení.
26.4.Vyzvedávání věcí SportFotbalMatěj SouchaStejně jako minulý týden je možnost si vyzvedávat objednané zboží ze SportFotbalu.
22.4.Renata Klíčová byla zvolena do výboru PFS!!!KlubPřed pár dny jsme vás informovali, že naše vedoucí přípravek Renča Klíčová kandiduje do výkonného výboru PFS.
18.4.Vyzvedávání věcí SportFotbalMatěj SouchaV návaznosti na obnovení činnosti na hřišti je možné vyzvedávat i objednané zboží ze SportFotbalu.
16.4.Renata Klíčová kandiduje do výkonného výboru PFSKlubNaše vždy usměvavá a energická vedoucí přípravek - Renata Klíčová, se rozhodla ke kandidatuře do výkonného výboru PFS. Více informací nám Renča prozradila v krátkém rozhovoru.
7.4.Rozhovor s Tomášem Lukešem o jeho novém projektu „Fotbalové trendy“KlubTomáš Lukeš je jedním z hájeckých trenérů mladších žáků. Konkrétně působí jako hlavní trenér u ročníku 2008. Během své trenérské kariéry působil v Podolí a na Dukle, v roce 2019 se přesunul na Háje. Kromě trenéřiny je Tomáš i učitelem na ZŠ ve Strašnicích. Na začátku roku 2021 rozjel nový projekt, který vám v následujícím rozhovoru podrobně představí.
1.4.Hájecký aprílový orientační běhMikuláš ZbořilMomentální doba kolektivnímu sportování stále nepřeje. Počasí je ale silně přející a orientační běh si může zaběhnout každý z vás!
31.3.Jarní úklid: PoděkováníMatěj SouchaOd pátku 26.3. do dneška 31.3. probíhal Jarní úklid na Hájích. A je čas na malé hodnocení.
29.3.Hájecká "tiskovka" s Jiřím SkálouKlubVe čtvrtek 25.3. jsme měli neuvěřitelnou možnost sejít se online s jedním z trenérů reprezentace U21 - Jiřím Skálou.
18.3.Jarní úklid na HájíchKlubPojďme společně přivítat jaro - úklidem nejen přírody, ale i okolí, které máme rádi.
16.3.Rozhovor s Tomášem OndrouchemKlubPřinášíme vám další rozhovor.
13.3.Rozhovor s Filipem KandremKlubPo krátké odmlce se vracíme s dalším rozhovorem s jedním z hájeckých trenérů.
10.3.MČR v individuálním tréninkutrenujdoma.fotbal.czFAČR v rámci projektu Trénuj doma rozjel největší Mistrovství České republiky. Každý hráč se může zapojit a podpořit svůj herní rozvoj. Pokud při registraci zvolí za svůj klub FC Háje JM, tak bude body sbírat nejen pro sebe, ale i pro celý klub!
7.3.LETNÍ KEMPY NA HÁJÍCH 2021KlubJiž sedmým rokem pořádá fotbalový klub letní kempy pro všechny děti, které si chtějí i o prázdninách s kamarády užít mnoho sportu, zábavy a nevšedních zážitků.
5.3.Příručka hájeckého rodičeKlub​Zdravíme všechny hájecké rodiče,
3.3.Rozhovor s Honzou Špinkou o uplynulém roceKlubMáme za sebou rok od chvíle, kde do našich životů přišel Covid a ovlivnil naprosto vše. Co se za uplynulý rok v našem klubu údalo, jaký vliv to má na sportovní činnost a jak teď klub funguje? Na to vše nám odpoví sportovní manažer mládeže Jan Špinka.
1.3.Rozhovor s Petrem DoutnáčemKlubA máme pro vás další rozhovor s hájeckým trenérem.
22.2.Rozhovor s Pavlem RašpličkouKlubPo krátké odmlce přicházíme s dalším rozhovorem.
12.2.FC Háje Jižní Město - SpSM KFSKlubStatut SpSM (Sportovní středisko mládeže) není na Hájích novinkou, v předchozím období 2018/2020 se však jednalo o SpSM OFS (Okresního fotbalového svazu), nyní se posouváme o příčku výše - KFS (Krajského fotbalového svazu).
9.2.Rozhovor s Hankou LimbergovouKlubA znovu přinášíme rozhovor s hájeckou trenérkou.
7.2.Rozhovor s Lukášem FeňouKlubVe krátkých rozhovorech s hájeckými trenéry pokračujeme i nadále!
5.2.Rozhovor s Mikulášem ZbořilemKlubPřinášíme vám další rozhovor s hájeckým trenérem.
3.2.Rozhovor s Jakubem KloboučníkemKlubA znovu tu máme trenéra, který zároveň nastupuje za hájecké muže.