Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

12.12.Ročník 2005: Krásný zápasMilan PokornýUmělé osvětlení a relativně příjemné počasí nás čekalo v sobotní podvečer na hřišti Junioru Strašnice při druhém zápase zimní ligy. ​Prostě slušné podmínky na velmi očekávanou fotbalovou bitvu s divizním týmem Slavoj Vyšehrad.
12.12.Ročník 2011: Hodnocení podzimu 2018Filip ČerníkK hodnocení podzimu se přidává také ročník 2011.
12.12.Ročník 2010: Hodnocení podzimu 2018Miroslav NavaraHodnocení podzimní části ročníku 2010.
11.12.Ročník 2006: Zahajovací utkání zimní ligyHJM - CAP 12:3, 0.kolo | Jan ŠpinkaBěhem zimního období odehrajeme nejvíce zápasů v rámci zimních lig, které jsme přihlásili, kombinovat je budeme chtít s přáteláky na 7+1, ale již i na 10+1. Máme přihlášenou zimní ligu na Hájích a na Xaverově.
11.12.Ročník 2012: Hodnocení podzimu 2018Filip HolakovskýKaždoroční zhodnocení poloviny sezóny ročníku 2012.
11.12.Ročník 2009: První Háje Cupy tuto zimuMikuláš ZbořilBěhem druhé adventní neděle se ve sportovní hale Jižní město odehrály dva Háje Cupy starších přípravek. Dopoledne pro ročník 2009 a odpoledne pro starší 2008. Abychom vytížili větší množství hráčů, rozhodli jsme se, přihlásit naše kluky do obou kategorií s tím, že jeden z našich týmů bude hrát proti o rok starším klukům.
10.12.Ročník 2005: Typická zimní ligaVYS - HJM 1:6, 0.kolo | Milan PokornýPrvní prosincovou sobotu jsme nastoupili k prvnímu utkání zimní ligy pořádané klubem Junior Strašnice. A hned zrána nás přivítalo vskutku zimní počasí. Premiéra zimní ligy jak se patří, na zasněženém hřišti pouze s odhrnutými čárami a s výrazně červeným míčem!
10.12.Mikuláš na HájíchMatěj SouchaV sobotu 8.12. navečer jsme v Kantýně na Hájích přivítali vzácné hosty.
10.12.Ročník 2009: Laser gameMikuláš ZbořilJiž tradičně jsme se v hojném počtu sešli mimo fotbalový trávník ku příležitosti rozlučkové akce před vánočními prázdninami. Letos jsme se rozhodli pro laser game.
10.12.Verbální komunikace – Jaký mají slova vliv na utváření osobnosti?Otmar LiteraV minulém díle speciálu jsme se zaměřili na komunikaci neverbální. I když jsme si napsali, že neverbální má podle výzkumů mnohonásobně větší vliv, i slova, tedy to, CO říkáme, má velký význam na každou osobnost. Všichni jsme unikátní a jedineční a na každého platí něco trochu jiného, v článku si popíšeme určité zásady, které platí obecněji a mohou sloužit jako inspirace.
7.12.Rozhovor s Kristýnou ŠpinkovouMikuláš ZbořilJak jsme slibovali, přinášíme vám rozhovor s Kristýnou Špinkovou. Kristýna mluvila o nedávném semináři v Nymburku a hlavně o footballaerobiku, který na tomto semináři prezentovala.
7.12.Se zimou do HájeMikuláš ZbořilJak jsme slibovali, přinášíme vám první barvitý rozpis (nejen) zimní ligy na Hájích!
6.12.Řeč těla – neverbální komunikaceOtmar LiteraJako další příspěvek v sekci metodické články vám přinášíme první ze seriálu článků z magazínu Pražského fotbalového svazu.
5.12.Ročník 2010: Úspěšný Háje CupHJM - TRJ, 0.kolo | David LinhartHáječtí kluci kategorie 2010 se zúčastnili minulou sobotu prvního Háje Cupu v roce 2018, který se od 13 hodin konal ve sportovní hale Jedenáctka.
5.12.Fotbalpool: výsledky SUPERFINÁLEMikuláš ZbořilV sobotu odpoledne se v Kantýně na Hájích odehrálo velké finále, na které všichni háječtí fotbalpoolist celý podzim čekali.
4.12.Ročník 2011: První Háje Cup v letošní sezóněHJM - TRJ, 0.kolo | Filip ČerníkV poslední listopadovou sobotu jsme se sešli s dalšími pěti kluby v hale Jedenáctka a zahájili tak sezónu halových turnajů tradičním Háje Cupem.
4.12.Ročník 2006: Turnaj v plážovém fotbaleJan ŠpinkaPo odehrané sezóně se snažíme s hráči provozovat jiné, než klasické formy fotbalu. Byli jsme již na badmintonu, minulý víkend jsme si vyzkoušeli plážový fotbal.
3.12.3. ročník hájeckého běhu pro dobrou věcMikuláš ZbořilTradičně na 1. adventní neděli jsme uspořádali již 3. ročník hájeckého běhu pro dobrou věc.
1.12.Koncepce a trénink (nejen) přípravekMatěj SouchaMetodické video TRÉNUJ patří do projektu Můj první gól a je zaměřené na trénink a herní koncepci těch nejmenších, tedy přípravek a pomoci by mělo hlavně trenérům těchto kategorií, ale i rodičům malých fotbalistů a fotbalistek.
30.11.Ročník 05/06: Zápas s ročníkem 2007HJM - FHB, 0.kolo | Pavel MeluzínVzhledem k tomu, že náš ročník 2007 velmi dobře znám. Byl jsem hodně zvědavý, jak se s tím naši chlapci poperou. Rozhodně totiž nešlo o slabého soupeře, spíš naopak.
30.11.Se zimou do HájeMikuláš ZbořilO víkendu se na Hájích uskuteční dvě hlavní (spíše nefotbalové) akce. Kantýna na Hájích pro vás samozřejmě v obou případech bude otevřena a poskytne vám vyhřátý úkryt před mrazivými dny.
29.11.Hájecký běh pro dobrou věc již za pár dní!KlubUž tuto neděli proběhne v pořadí již třetí ročník hájeckého běhu pro dobrou věc. Výtěžek celé akce půjde na pomoc Elišce H.
27.11.Kreativní myšlení - videoMikuláš ZbořilPrvním příspěvkem v naší nové záložce "metodické články" je paradoxně video. Články v této záložce budou zřídkakdy, psané přímo hájeckými trenéry. Cílem je základně vás seznámit s daným tématem, a pokud budete mít zájem dozvědět se víc, k dispozici budete mít odkaz na celý článek o daném tématu či problematice. Začínáme krátkým videem o kreativním myšlení dětí. A jak jednoduché slovíčko může tuto kreativitu potlačit...
27.11.Ročník 2009: Přátelák s PodolímHJM - SPP, 0.kolo | Mikuláš ZbořilV neděli v podvečer jsme se za sychravého počasí sešli ku příležitosti přátelského utkání s týmem z Podolí na hřišti Schulhoffova.
27.11.Fotbalpool: 4.kolo - výsledkyMikuláš ZbořilA je to tady! Poslední kolo letošní podzimní fotbalpoolové ligy je za námi. Kdo vyhrál kterou skupinu a jaké dvojice se podívají do finále v sobotu 1.12. v Kantýně na Hájích?!
26.11.Ročník 05/06: Koncentrace v závěru zápasuHJM - DBE 4:6, 0.kolo | Michal BlažekV neděli 18.11 jsme odehráli přátelské utkáni s Dolními Břežany. Které jsme bohužel prohráli, ale poměrně zřetelně nám to ukázalo, v čem se musíme přes zimu a obecně i do vzdálenější budoucnosti zlepšit.
26.11.Svatý Mikuláš na HájíchMatěj SouchaA po roce jsou tu opět... Mikuláš se svými věrnými!
26.11.Turnaj spřátelených klubůLukáš Feňa, Matěj SouchaV sobotu dopoledne proběhl turnaj, kterého se zúčastnily Háje, Újezd Praha 4, Vyžlovka a Zvole, které s naším klubem spolupracují a máme s nimi velmi dobře nastavené vztahy.
25.11.Rozhovor s Pájou a LukymMikuláš ZbořilPavel Rašplička a Lukáš Feňa jsou mladí nadějní háječtí trenéři. Oba začali s trénováním před více než rokem u ročníku 2009, kde působí doposud. Jen něco málo přes rok jim stačilo k tomu, aby se stali důležitými články hájecké trenérské rodiny. Oba jsou již držiteli trenérské C licence a Lukáš k tomu začal částečně učit tělesnou výchovu na jedné z našich partnerských škol - ZŠ Květnového vítězství 1554.
23.11.Fotbalpool: SUPERFINÁLE 1.12.2018!Mikuláš ZbořilVelké superfinále podzimní fotbalpoolové ligy 2018 se blíží!