Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 97
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 15
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 399
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 688
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 223
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 559
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 832
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1239
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 382
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 490
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 479
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
červen 2019
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.6.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
4
:
4
Mladší žáci A (2011)
1.6.2019, 09:30, Vrané nad Vltavou
Zvole – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
1.6.2019, 09:30, Zvole T.
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2018)
1.6.2019, 10:00, Koloděje T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
0
:
0
Starší žáci A (2009)
1.6.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
1
:
1
Muži A
1.6.2019, 11:45, Koloděje T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
9
:
4
Starší žáci B (2010)
1.6.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
20
:
29
Starší přípravka A (2013)
1.6.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
3
:
12
Mladší žáci A (2011)
1.6.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
4
:
2
Mladší žáci B (2012)
1.6.2019, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Klánovice
4
:
13
Starší přípravka A (2013)
1.6.2019, 15:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
4
:
0
Starší žáci A (2009)
1.6.2019, 17:00, Loko Praha T.
Loko Vltavín – FC Háje
0
:
11
Mladší dorost A
2
ZÁPAS:
2.6.2019, 09:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
22
:
28
Mladší přípravka B (2016)
2.6.2019, 11:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
32
:
32
Mladší přípravka A (2015)
2.6.2019, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
3
:
3
Mladší žáci B (2012)
2.6.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Chodov
2
:
3
Starší žáci B (2010)
2.6.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice B
3
:
2
Muži B
2.6.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou
FC Háje – Řeporyje
14
:
2
Starší dorost
2.6.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
2.6.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
3
4
5
ZÁPAS:
5.6.2019, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
1
:
5
Starší žáci B (2010)
5.6.2019, 18:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – AFK Šeberov
10
:
1
Starší dorost
6
ZÁPAS:
6.6.2019, 18:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – SK Libuš
0
:
0
Mladší dorost A
7
ZÁPAS:
7.6.2019, 17:00, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
4
:
6
Mladší žáci B (2012)
8
ZÁPAS:
8.6.2019, 09:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2017)
8.6.2019, 09:00, Vrané nad Vltavou
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
8.6.2019, 09:00, Vrané nad Vltavou
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
8.6.2019, 10:00, Spoje T.
Spoje – FC Háje
5
:
2
Muži B
8.6.2019, 12:00, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
2
:
11
Mladší žáci A (2011)
8.6.2019, 17:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
4
:
1
Muži A
9
ZÁPAS:
9.6.2019, 09:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2018)
9.6.2019, 10:00, Chabry
Turnaj – FC Háje
Starší žáci (2008+2009)
9.6.2019, 10:00, Meteor Bedřichovská UMT.
Meteor – FC Háje
59
:
10
Mladší přípravka A (2015)
9.6.2019, 11:45, Meteor Bedřichovská UMT.
Meteor – FC Háje
35
:
16
Mladší přípravka B (2016)
9.6.2019, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
17
:
30
Starší přípravka B (2014)
9.6.2019, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Štěrboholy
7
:
19
Starší přípravka A (2013)
9.6.2019, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
0
:
2
Starší žáci A (2009)
10
11
12
13
14
15
ZÁPAS:
15.6.2019, 10:15, Kolovraty T.
Sokol Kolovraty – FC Háje
3
:
1
Muži A
15.6.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Junior
1
:
2
Muži B
16
17
Trenérská schůze
(17.06.2019 20:00 - 17.06.2019 22:00)
Více informací o akci
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři