V březnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.3.Zimní liga na Hájích "Royal cup 2010 - 2011" (9.)KlubVýsledkový servis zimní ligy před posledním hracím víkendem.
4.3.Kam o víkendu za hájeckým fotbalem...KlubSobota 5.3. 11:10 Starší žáci "A" - Dol. Měcholupy ... zimní liga (Háje UMT) 13:00 Mladší žáci "A" - Hostivař ... zimní liga (Háje UMT) 8:30 - 13:00 Starší přípravka "C" ... turnaj Union Žižkov 9:30 - 13:30 Mladší přípravka "A" ... turnaj Milovice Neděle 6.3. 12:30 Starší dorost - Říčany ... přátelák (Háje UMT) 14:15 Starší přípravka "B" - Kolovraty 15:30 Muži "A" - Štěchovice
8.3.Stříbrné medaile z Milovic (ročník 2002)KlubV Milovicích, kde se nám podařil turnaj již v prosinci, jsme zažili další úspěch, jen těsně jsme nezískali nejcennější kov.
9.3.Vyhodnocení ZIMNÍ LIGYKlub Úspěšně máme za sebou další ročník zimní ligy hrané na UMT. K vidění v průběhu celého turnaje byla spousta hezkých zápasů, parádní branky, skvělé brankářské zákroky, ale hlavně pohoda a férový přístup většiny klubů.
11.3.Jarní prázdniny 2011KlubV příštím týdnu tj. 14.3. až 18.3.2011 jsou jarní prázdniny Prahy 4 a tudíž nejsou tréninky. Tato informace platí od starších žáků až po přípravky. Muži a dorost trénují nomálně.
11.3.Kam o víkendu za hájeckým fotbalem...KlubSobota 12.3. 10:00 Mladší žáci "B" - Vyšehrad ... přátelák (Vyšehrad UMT) 14:30 Muži "A" - Bohemians Praha ... mistrák (Střížkov UMT) Neděle 13.3. 15:00 Muži "B" - Klustice ... přátelák (Háje UMT)
11.3.Hodnocení podzimu - Mladší dorostKlub Po delší odmlce hodnocení podzimu se dostáváme k mladšímu dorostu. Ten má velmi těžkou pozici, o rok mladší kluci mají v přeboru celkem problémy. Před jarem zaujímají poslední pozici, se kterou jsou kluci samozřejmě nespokojeni a snad se s těžkou pozicí poperou.
13.3.Hodnocení podzimu - Starší přípravka "B"Klub Dvoutisícovky mají skvěle rozjetou soutěž. Jsou jen těsně na druhém místě, ale 70 vstřelených branek hovoří o tom, že pokud budou kluci stejně produktivní i na jaře, můžou se radovat z prvenství.
13.3.Víte, že ...Klub... chlapi hrají již pátou sezónou nejvyšší krajskou soutěž, kterou je přebor Prahy, a to zejména s vlastními odchovanci???
13.3.FC H ÁJE "B" - TLUSTICE 4 : 3 /1:2/KlubKrásné nedělní odpoledne patřilo na Hájích Benfice, v přípravě jsme porazili mužstvo Tlustic.
13.3.Pražský přebor 16 kolo Bohemians Praha - FC Háje 2:1 (1:1)Klub Fotbalisté z Hájů šli sice do vedení, ale ještě do přestávky domácí Beránek vyrovnal. Zápas nakonec rozhodl novic v domácím dresu Obusanya, který na podzim oblékal dres Aritmy.
14.3.Vyšehrad - Ml. žáci "B" 5:2KlubV sobotu jsme si zahráli přátelák na vyšehradské umělce. I díky klukům z ročníku 2000 jsme sehráli naše první přátelské utkání na celé hřiště.
19.3.Muži B - Psáry 6:1 (3:0)KlubUtkání se hrálo za chladného počasí a řídil jej Jan Šplíchal. Na utkání se omluvil Hanzlík /práce/, Marval /měl svátek a tak musel asi být doma?!?/, Klenka, Neumann a Sojka odjeli lyžovat, zraněný je R. Štípek i když již lehce trénuje.
19.3.Pražský přebor muži 17. kolo FC Háje - Uhelné Sklady 1:1 (0:1)Klub Uhlíři na Hájích ztratili vítězství pět minut před koncemV úvodním jarním kole hosté z Uhelných skladů po velmi dobrém výkonu vyprovodili Libuš třemi góly. Na umělé trávě Hájů však svůj výkon nepotvrdili. V poslední minutě první půle se sice dostali do vedení, ale po bezkrevném výkonu nakonec dovolili domácím pět minut před koncem vyrovnat.
20.3.Informace pro trenéry a vedoucíKlubTrenérská schůze před začátkem jarních zápasů, je naplánovaná na 23.3.2011 od 19hod v klubovně na Hájích. S sebou registrační průkazy dostanete potvrzené seznamy a soupisky do soutěží pro jarní část sezóny a ...
21.3.Víte, že...Klub... za letošní rok utrátí Háje za rozhodčí bez cestovného 63550 Kč???
24.3.VALNÁ HROMADAKlubValná hromada klubu se uskuteční v úterý 12.4.2011 od 19:00hod na hřišti FC Háje na adrese K jezeru 2, v prostorách kantýny.
25.3.Přeložené zápasyKlubVzhledem k tomu, že v sezóně občas překládají zápasy, budeme je se sekretářem psát do článku. Pokud článek bude starší, můžete si ho najít v seznamu rubrik (vpravo dole na hlavní stránce)-->přeložené zápasy. Zde se vám zobrazí všechny články týkající se přeložených zápasů.
25.3.Přeložené zápasyKlubkategorie   soutěž (trenér)   soupeř   původní datum    nové datum starší dorost    C1A (Brož)        Dukla       so 2.4. 10:15     ne 3.4 15:00    pozn. hřiště Mikulova ml. přípravka "B" H4B (Mansour) Dukla      so 9.4. 10:00     stř 6.4 17:00 ml. přípravka "B" H4B (Mansour) Tempo    so 21.5. 10:00    čt 19.5. 17:30
26.3.Háje Ml.D - Tempo 0:6 (0:2)Klub První jarní zápas s favoritem soutěže